Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1
Bikini Fit od Bio Balansa
  • debelica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 15
    Pridružio se: pre 16 godine

    Bikini Fit od Bio Balansa

    od debelica » pre 15 godine

    pozdrav svima od posrnule debelice :)
    nisam jos smrsala, niti sam istrajala u nekoj dijeti... ja to psihicki ne mogu da podnesem, jer sam tip koji ne trpi ogranicavanja ni zabrane.
    htela sam da podelim sa vama svoje najnovije iskustvo :)
    Bio Balans je izbacio na trziste preparat Bikini Fit - tablete cija je osnova u biljnim vlaknima, a konzumacijom istih podstice se rad sistema za varenje, pomazu u aktivaciji metabolizma i u eliminaciji stetnih materija iz organizma. preporucuje se unos 4-6 tableta dnevno (po 2 pola sata pre obroka, uz dosta vode).

    sastav: 1 tableta sadrzi 720mg biljnih vlakana iz secerne repe I POMOCNE MATERIJE: MIKROKRISTALNU CELULOZU, LIMUNSKU KISELINU, SILICIJUM DIOKSID, KSILITOL, MAGNEZIJUM STEARAT I AROMU NARANZDE.

    (izvinjavam se za velika slova, slucajno sam ukljucila caps lock)

    ja ih uzimam vec tri dana i primetila sam da cesce idem u wc, a ono sto je meni jako bitno - stomak mi je splasnuo :)
    ne nadimam se i nisam naduvena... izbacila sam veceru, za dorucak popijem kafu uz jedan welness keks, kasnije rucam nesto kuvano i uvece samo kafa, eventualno lubenica, ili tako neka vocka.

    za pocetak, nekako se lepse osecam... i nastavicu sa ovim rezimom uz bikini fit.

    proizvodjac ovoga je Nutrimax.
  • Stasa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 18
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Stasa » pre 15 godine

    Ja sam pocela da pijem. Koliko primjecujem, nije pretjerano uticao na kilazu, ali mi stomak definitivno izgleda ravnije. Nije mnogo skup, pa cu ga piti i dalje.
  • Lidija
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Lidija » pre 15 godine

    popila 5 kutija, rezultat 0
Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju