Odgovori 5 postova Stranica 1 od 1
čang šlang
  • aqua
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 7
    Pridružio se: pre 16 godine

    čang šlang

    od aqua » pre 16 godine

    da li je neko pio čaj čang šlang
    i da li mu je pomogao, koliko je smršao i td.....
  • Praslin
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 386
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Praslin » pre 16 godine

    Moja mama je ranije pila neki čaj za mršavljenje, ne znam kako se zvao, ali je bio jedan od prvih koji se pojavio na našem tržištu.

    I tako ona stoji u apoteci, čeka red da kupi čaj, pa neki stariji bračni par ispred nje kupi isti čaj. I kad je mama završila sa kupovinom, oni je dočekaju ispred apoteke i pitaju je kako se to koristi. Naime, starijoj gospođi je doktor rekao da mora da smrša, a njoj ne ide pa su videli reklamu i rešili da probaju. Ali im nije jasno da li se čaj pije pre ili posle obroka?!
    Mama ih pogleda, nasmeši se i kaže: "Gospođo, čaj pijete ujutro u podne i uveče, a između ne jedete ništa!"
    Bakica se prenerazila i ostala otvorenih usta.

    Naravno da je mama preterala, ali ljudi često misle da mogu da jedu isto koliko su i do tada jeli, pa da piju čaj i da mršave (ne mislim pri tome na tebe aqua). Čaj pomaže da manje budete gladni, da nemate onaj osećaj "čupanja" u stomaku.

    Ne znam za čang-šlang, možda će se neko javiti sa iskustvom. Nekada je dovoljno pogledati ko je proizvođač, pa utvrditi ima li smisla nešto kupovati.
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Ja ne verujem u te novotarije, jedino u Fitnes koji je dosta dugo kod nas u prodaji.

    Svi oni imaju u sustini slicne sastojke, senu, kukuruznu svilu i dr., ali treba izbegavati te sa senom, bolja je krusina - zdravija, ako nesto tako moze biti zdravo. :wink:
  • caca
    Amater
    Amater
    Postovi: 156
    Pridružio se: pre 15 godine

    od caca » pre 15 godine

    pila sam i taj caj ako mislis na mister dzirla i njegov caj nista nevalja neradi nista bar mom organizmu a i koleginica je radila u toj "kompaniji" to je otprilike kradja parica
    Čudno je to kako je malo potrebno da budemo sretni, i još je čudnije kako nam baš to malo nedostaje.
  • debela dana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 20
    Pridružio se: pre 15 godine

    od debela dana » pre 15 godine

    lilit napisao:Ja ne verujem u te novotarije, jedino u Fitnes koji je dosta dugo kod nas u prodaji.

    Svi oni imaju u sustini slicne sastojke, senu, kukuruznu svilu i dr., ali treba izbegavati te sa senom, bolja je krusina - zdravija, ako nesto tako moze biti zdravo. :wink:



    ja pijem taj fitnes :D
Odgovori 5 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: zabzab i 33 gosta