KUPUSARA
  • 55-do-01.05.
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: KUPUSARA

    od 55-do-01.05. » pre 11 godine

    pozdrav, ima li koga na kupusarici? meni je ova dijeta onako ekspres resenje za "nekako s proljeca", vec jace od nedelju dana pocinjem dijetu al nikako da pocnem za ozbiljno pa ce mi sluziti kao start...ja corbicu prilagodim ukusu, kad kuvam bas po receptu bude mi ok prvi dan al mi se smuci i promeni ukus stajanjem pa postane grozna, teska za stomak itd zato malo modfikujem recept i kuvam manje kolicine, i negde sam procitala da je bolje da se paradajz doda direktno u tanjir jer skuvana corba sa paradajzom zna da uskisne brzo.

    moj savet za one kojima se ne svidja je da probaju da zamene luk prazilukom, ukus je fantastican! i probajte da je skuvate vise kao supu nego kao corbu, dodajte malo djumbira, ljute papricice, list lovora (ja jednom ubacila kao eksperiment i ispalo je odlicno)...kupus moze da se menja karfiolom, a mozete da dodate i razne druge povrckice za razbijanje monotonije (persun, tikvice...) jer kljucni sastojci su luk/praziluk, celer i kupus, ostalo je tu da poboljsa ukus. ja za 10 dana imam neki rodjendan pa zelim da skinem 3,5 kg da budem na 60 a kad se vidim sa tom kilazom onda ce mi lakse biti da nastavim do cilja.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju