KUPUSARA
  • sanndra
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 79
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sanndra » pre 15 godine

    Pa iskreno..ja ti bash ne bih preporuchila ovu dijetu.. ali ti sama odluchujesh..
  • ivana246
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 16 godine

    od ivana246 » pre 15 godine

    meni je cetvrti dan ove dijete i mogu vam reci da se super osecam!!!! smrsala sam vec 3 kg a ni jednog trenutka nisam nesto posebno osetila glad ili umor. napravicu 2-3 dana pauze i ponovicu je sigurno.
  • Alien
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 62
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Alien » pre 15 godine

    Ja sam bila prije par godina na kupus dijeti..izdrzala sam svega nekoliko dana, jer mi se kupus smucio, mada ga volim...nisam imala volje da ga jedem a bila sam gladna. I opet je problem sta poslije dijete sa kupusom..smrsa se, ali sta kada se vratis na ostale namjernice...sokiras organizam i hop opet kilogrami. Najbolja je dijeta koja ima zastupljene sve namjernice :) U svakom slucaju puno srece :wink:
  • ivana246
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 16 godine

    od ivana246 » pre 15 godine

    hvala Alien! u pravu si , lagano se vrate kilogrami ali trebala mi je neka brza dijeta pa sam se odlucila za nju jer volim sve sastojke corbice pa nekako izdrzim , nije mi problem.... za dalje cu videti... mozda pocnem da brojim kalorije, nije ni to lose
  • mica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 16 godine

    od mica » pre 15 godine

    ljui evo mene posle 3000 godina :D smrsala jesam al hocu jooossss,........ovako pravila sam ovaj corbuljak te ovako te onako al ja jednostavno ne mogu da ga pojedem ne zaprzeno a zaprzeno nista ne znaci,resila sam da skuvam loncinu kupusa i da onu corbu pijem bez povrca,racunam te ce namernice pustiti u vodu sve sto treba tako da vam javim da li moze i tako,zapusi nos i gutnem...........
  • ivana246
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 16 godine

    od ivana246 » pre 15 godine

    hehehe jao mico pa meni je to povrce iz corbice i pomagalo da ubijem glad..... danas sam zavrsila , jako se dobro osecam i usla sam u farmerice ( zbog toga sam je i drzala najvise).. napravicu pauzu 2-3 dana pa cu jos jedan krug da okrenem i onda kao sto rekoh verovatno cu krenuti u borbu sa kalorijama
  • Natasa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Natasa » pre 15 godine

    E Cao drustvo, danas sam pocela ovu dijetu sa kupusom ju sto je gadna ali ako ce mi to pomoci da smrsam drzacu je vidim da je vama pomoglo :)
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Natasa, kupus dijeta slabo da je ikome pomogla jer su svi odustajali nakon par dana i nisu mogli vise kupus da vide ocima... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • Natasa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Natasa » pre 15 godine

    Znam gadna je ali ja moram da smrsam pa mi nije tesko ovo mi je treci dan i polako se navikavam ja se nadam da ce mi uspeti javicu ti :)
  • jeje
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 15 godine

    od jeje » pre 15 godine

    Ja sam danas zavrsila jedan ciklus od sedam dana i otisao je ceo 1 kg, ali definitivno ne odustajem.Od sutra startujem ponovo.Znam da svi pominju nekih 3-4-5 kg,a kod mene samo 1 kg, ali ne smem da se demoralisem. :D
  • Bree van der Kamp
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: KUPUSARA

    od Bree van der Kamp » pre 14 godine

    Ja sam sinoc skuvala corbicu 8) i jutros pocela polako :headbang:

    E sad, sta mene zanima, da li mora da se jede i voce i povrce, mleko, banane, meso... ili je jednostavno corbica dovoljna sama po sebi ?

    Nije neki gurmanluk ali nije ni da je bljak da se ne moze jesti. Jedini problem je sto se bas jako oseca.
    Doruckovala sam je jutros kod kuce i ostalo ponela na posao al smrdiiiiiii. Malopre sam isla napolje da jedem :013:
  • KALESIJA
    Amater
    Amater
    Postovi: 216
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: KUPUSARA

    od KALESIJA » pre 14 godine

    Ova dijeta uopste nije zdrava jer se unosi samo ta corica u neogranicenim kolicinama.Usporava metabolizam a i ne unose se potrebne namirnice i vitamini.olje odaeri neku zdravu i efikasnu dijetu koja nece narusiti tvoje zdravlje.Pusa
  • Bree van der Kamp
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: KUPUSARA

    od Bree van der Kamp » pre 14 godine

    U principu ni jedna dijeta nije zdrava jer se uskracuje svugde po nesto.
    A da li je zdravo biti ovakvo krme kao ja? :nasilan:
    Naravno da nije. Poslednje nedelje umirem od bolova u ledjima :placljivko: (naravno od opterecenja)
    stalno mi se spava a energije nemam ni za sta samo za jelo za to nikad nisam umorna :pivo:
  • KALESIJA
    Amater
    Amater
    Postovi: 216
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: KUPUSARA

    od KALESIJA » pre 14 godine

    Dijeta moje doktorke je bas delotvorna dijetaUnosi se i povrce i meso i voce i mlecni proizvodi.Ne unosi se alkohol i slatkisi.Dovoljno secera se unosi kroz voce.
    Nisu bas sve dijete nezdrave.Zasto da dodatno mucis svoj organizam kad imas vec bolove u kicmi.
  • Bree van der Kamp
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: KUPUSARA

    od Bree van der Kamp » pre 14 godine

    Bolovi u kicmi i jesu od preopterecenja. Vidis da imam skoro 100kg a toliko ne mogu da nosim.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju