Odgovori 91 post
Hrono ishrana - slusati svoj bioritam
  • TeNa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Hrono ishrana - slusati svoj bioritam

    od TeNa » pre 11 godine

    pozdrav :)

    ja sam 28.2 pocela sa ovom dijetom,bilo je 3-4dana brljanja,ali onako ..malo,recimo a samo za rucak pojedem nesto sto netreba u prvom periodu,a i malo sam...nisam odolela slatkom. Ali zadovoljna sam za sad iako ocu da odustanem :/
    Smrsala sam 3kg za sad (sad imam 74 ali ne mogu da promenim na tikeru :neznalica: )
    Prvi cilj _ 72kg
    Drugi cilj _ 69kg
    Treci cilj _ 67kg
    Cetvrti cilj _ 65kg
    Bilo bi idealno _ 63kg

  • TeNa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Hrono ishrana - slusati svoj bioritam

    od TeNa » pre 11 godine

    uf...pocela sam da pijem mleko..vaga oopet na 76 :( (ali obimi su mi isti :D -to je bar dobro)
    od sutra ga stvarno izbacujem .
    ali da vas pitam.. da li ovo znaci da ne mogu nikakve sireve i namaze? :shock:
    znam da moze kiselo mleko..a ostalo? :005:
    Prvi cilj _ 72kg
    Drugi cilj _ 69kg
    Treci cilj _ 67kg
    Cetvrti cilj _ 65kg
    Bilo bi idealno _ 63kg

  • pink rose
    Amater
    Amater
    Postovi: 119
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Hrono ishrana - slusati svoj bioritam

    od pink rose » pre 11 godine

    Aj posto niko ne odgovara, odgovaricu ti ja...... zabranjeno je mleko i jogurt, ali smes kajmak, kis. mleko ( kao sto si i sama rekla), tvrde sireve, sem onih starih sireva, znaci smes mladi sir, kackavalj, fetu.... :)
  • SmileySun
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Hrono ishrana - slusati svoj bioritam

    od SmileySun » pre 11 godine

    Forumasice, resih i ja da se pridruzim forumu i hrono ishrani. Citam ovih dana ove vase postove, dnevnike i svidja mi se ova nacin ishrane. Probala sam sve i svasta, mrsavila hljadu puta i isto tolko puta sve vratila. Pa i vise. A visak je veliki. Pravo da vam kazem stra me da stanem na vagu.

    Otvoricu ovih dana i svoj dnevnik, cim jos malo razjasnim sta sve sme a sta ne sme. Pozdrav svima i srecno mrsavljenje :D
  • Moderator
    Site Admin
    Site Admin
    Postovi: 611
    Pridružio se: pre 16 godine
    Gender:

    Re: Hrono ishrana - slusati svoj bioritam

    od Moderator » pre 11 godine

    Pozdrav i tebi SmileySun i dobro dosla :) ... Znaci, ides na hrono dijetu? Super... da imam drustvo posto i ja sutra pocinjem...
  • mimica3888
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Hrono ishrana - slusati svoj bioritam

    od mimica3888 » pre 10 godine

    Pocela sam sa hrono ishranom 20.05.2013. i potpuno sam zbunjena sta sve treba jesti i sa cime kombinovati .Molim da mi neko posalje brosuricu Ane Gifing, sta kod sam probala da skinem nisam uspela .Moja mail adresa je [email protected].
  • evinamama
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Hrono ishrana - slusati svoj bioritam

    od evinamama » pre 10 godine

    Veliki pozdrav svima, počela sam sa isčitavanjem svega u vezi ovakvog načina ishrane jer sam ubeđena da u ovoj ishrani "leži" rešenje mog problema.Naime u prethodne 4 godine uspela sam da se oslobodim viška od 30+ kg i dosta uspešno uspevam da održavam ovu kilažu sa malim oscilacijama od po par kg. Moj problem je nadimanje u odrđenim delovima dana, tačnije u večernjim satima moj stomak koji je inače ujutru ravan , predveče je kao stomak od neke druge osobe(do neprepoznavanja), zatim gasovi, zadržavanje vode i sl.Ubeđena sam da nepravilno kombinujem namirnice pa bih zamolila da i meni pošaljete pomenutu brošuru jer želim da vidim šta to pogrešno radim. Inače, u našoj kući se ne jedu margarini, grickalice, kupovni sokovi, belo brašno, rafinisana biljna ulja, pržena hrana i sl. namirnice već godinama.Moj mail je [email protected]

    Hvala unapred
  • Mary13
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Hrono ishrana - slusati svoj bioritam

    od Mary13 » pre 10 godine

    Pozdrav svima,

    Zelim da pocnem sa hrono ishranom!
    Jos uvek sam u fazi edukacije i prikupljanjaa informacija. Svaki savet i podrska su dobro dosli :)
  • EonB
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 18
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Hrono ishrana - slusati svoj bioritam

    od EonB » pre 10 godine

    Meso i sir ne smije? Ili jaja i sir? Nista mi nije jasno u vezi ovih kombinacija. Ja sam jela bjelanca, sir i jogurt za veceru, ali pise da se ne mijesaju razicite vrste proteina, osim ujutru, tako da sad ne znam :(
  • Moderator
    Site Admin
    Site Admin
    Postovi: 611
    Pridružio se: pre 16 godine
    Gender:

    Re: Hrono ishrana - slusati svoj bioritam

    od Moderator » pre 10 godine

    Meso i sir - Ne
    Meso i jaja - Ne
    Jaja i sir - Ne

    Osim ujutru...... razlog je jednostavan: gradja ovih proteina je toliko razlicita da njihovo varenje postaje mucenje narocito popodne, uvece... a nocu se sanjaju ruzicasti slonovi... bar kod vecine :D
  • EonB
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 18
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Hrono ishrana - slusati svoj bioritam

    od EonB » pre 10 godine

    Ok, a bjelanca i kisjelo mlijeko mogu da se jedu zajedno za veceru?

    Taman mislim sve sam pohvatala sa hrono dijetom, i opet nedje pogrijesim :) Nije uopste mnogo komplikovano, samo dok naucim sta smije a sta ne. Dosta znam, samo me ovo sad malo zbunilo, da ne smijem sir sa mesom, to nisam znala :)
  • Moderator
    Site Admin
    Site Admin
    Postovi: 611
    Pridružio se: pre 16 godine
    Gender:

    Re: Hrono ishrana - slusati svoj bioritam

    od Moderator » pre 10 godine

    mlecni proizvodi se ne preporucuju za veceru /jedan od razloga je i sto sadrze laktozu/... a opet... i kombinacija belance - kiselo mleko moze da se jede za dorucak...
  • Sauroka
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Hrono ishrana - slusati svoj bioritam

    od Sauroka » pre 9 godine

    Imam pitenja u vezi hleba:
    Hleb i kifle imaju ražani hleb koji je umesto sa kvascem zakuvan sa "majom".
    Da li je to dozvoljeno?
    Treba li ga prepržavati?
  • Moderator
    Site Admin
    Site Admin
    Postovi: 611
    Pridružio se: pre 16 godine
    Gender:

    Re: Hrono ishrana - slusati svoj bioritam

    od Moderator » pre 9 godine

    Takav hleb je ok i ne mora se preprzavati.
  • jaga
    Amater
    Amater
    Postovi: 360
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Hrono ishrana - slusati svoj bioritam

    od jaga » pre 9 godine

    Preprzavati? Da li to znaci tostirati? Ako je to, onda ne mora hleb koji je sa sodom bikaarbonom ili praskom za pecivom... sve ostlo mora da se tostira
    Zdravlje i volja ce pokazati rezultate
Odgovori 91 post

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju