Odgovori 5 postova Stranica 1 od 1
Hollywod dijeta
  • dijeta
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 14 godine

    Hollywod dijeta

    od dijeta » pre 14 godine

    Što mislite o navedenoj dijeti, dali je učinkovita.
    O njoj znam da je koriste sve poznate zvjezde
  • Ruzica
    Amater
    Amater
    Postovi: 234
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Hollywod dijeta

    od Ruzica » pre 14 godine

    dijeta napisao:Što mislite o navedenoj dijeti, dali je učinkovita.
    O njoj znam da je koriste sve poznate zvjezde


    pa ako je tako dobra, mogla bi da je stavis na forum.... :)
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Hollywod dijeta

    od 314pezos » pre 14 godine

    Internet napisao:Hollywood dijeta je navodno čudo od dijete koju koriste razne poznate osobe. To je zapravo piće koje je potpuna zamjena za hranu tijekom 48 sati. Pomiješa se 4dl vode sa 4dl tog napitka i to se pije tijekom četiri sata i tako četiri puta dnevno. Dok ste na dijeti trebate piti minimalno osam čaša vode dnevno. Tijekom ta dva dana odnosno tijekom tih 48 sati dok ste na dijeti smijete konzumirati samo vodu i taj napitak i ništa više. Dijeta je bogata raznim vitaminima i mineralima.

    Znači neko će da smulja napitak od raznih vitamina sa kojim će te se vrlo bogato saosećati :shock: i šta je tu zdravo !!! :x
    Slika
    Slika
  • Ruzica
    Amater
    Amater
    Postovi: 234
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Hollywod dijeta

    od Ruzica » pre 14 godine

    nista Gile, neko pokusava da nam proda zdrave napitke :wink:
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Hollywod dijeta

    od lasata » pre 14 godine

    Ovo zvuci kao jos jedna marketing prica i mnogo reci ni oko cega... Svi znamo kakve su posledice brzih dijeta kao i neefikasnost, eventualno trenutnu efikasnost upotrebe vestackih pomagala... Na ovom forumu smo globalno protiv toga ali ipak svako ima pravo na svoje misljenje i svoju odluku... :) Za pocetak, sve je toliko nabacano i zbrkano napisano da je poentu tesko i razumeti... Neki delovi teksta ipak mi bodu oci...

    - Dijetu je stvorio Jamie Kabler koji je samoproglaseni savetnik medju zvezdama...
    - To je pice narandzaste boje namenjeno da bude potpuna zamena hrane u razdoblju od 48 sati...
    - Na ovoj dijeti mogu se izgubiti 10kg u samo dva dana pa se sugerise cesto ponavljanje do zeljenog gubitka tezine...
    - Ova dijeta ne obezbedjuje proteine, minerale i vitamine a ni druge hranljive sastojke vazne za zdravlje pa dijeta ima vrlo visok rizik...
    - Postoje neke negativne nuspojave u narednih 48 sati nakon dijete... To su grcevi u stomaku, nesvestica i slabost... Zato dijetu treba isprobati preko vikenda...
    - Cestim ponavljanjem u duzem razdoblju moze izazvati ozbiljne posledice...

    I sta reci na sve ovo osim da me uopste ne cudi sto je autor morao sam da se 'samoproglasava'... :shock:
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
Odgovori 5 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju