Odgovori 6 postova Stranica 1 od 1
Dijeta sa integralnim zitaricama
  • novaaaaaaa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 12 godine

    Dijeta sa integralnim zitaricama

    od novaaaaaaa » pre 12 godine

    Caoooo! :D ja sam ovde novi clan, pa me zanima da li je neko drzao dijetu sa integralnim zitaricama i jel imate neka iskustva sa istom? :) pozdrav :020:
  • cokoladica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 7
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Dijeta sa integralnim zitaricama

    od cokoladica » pre 12 godine

    Dobrodosla Nova :)
    Ja sam pre dvadesetak dana pocela da je drzim, ali sam vrlo brzo odustala od nje. Naime, heljdu i proso mi je uzasno tesko da jedem zbog (meni) odvratnog ukusa. Druga stvar i mnogo bitnija jeste to sto nema mesa i nema ribe. Po meni, toga mora biti u dijeti, tako da sam odustala skoro pre nego sto sam pocela :) Cinjenica je da je zdrava, ali po meni nije normalno unositi toliko zitarica, a opet fale proteini :) Ali opet, to je samo moje misljenje (iskustvo).

    Pozdrav :)
    "Ko hoće - nađe način, ko neće - nađe razlog"
  • novaaaaaaa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Dijeta sa integralnim zitaricama

    od novaaaaaaa » pre 12 godine

    Hvala ti puno sto si podelila svoje iskustvo sa mnom :D iskreno, ja zitarice obozavam, mislim da mi ne bi bio problem da ispratim nacin iskrane..... brine sto su malo zastupljeni proteini... ali dobro, pokusacu, pa sta bude :roll: e a reci mi, ako se secas za rucak je navedena corba od povrca + zitarice+ luk ili slicno..... da li se secas, da li si ti mesala kolicinu dnevne porcije zitarica sa corbom ili si svaku namirnicu jela posebno? ( mozda deluje glupo, ali znam da neke dijete zahtevaju odvajanje namirnica :020: ) zato ne znam, da li za dorucak mogu da pomesam onih bednih 100ml mleka sa zitaricama ili opet moram odvojeno da ga popijem? :neznalica:

    pozdrav! :skakutalo:
  • cokoladica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 7
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Dijeta sa integralnim zitaricama

    od cokoladica » pre 12 godine

    Ja tek sad videh ovaj post, izvini :)
    Zitarice sam uvek mesala. Za dorucak sam stavljala zitarice u mleko i dodavala jednu kasicicu malteksa. Za rucak sam ih stavljala u corbu. :)

    Pozdrav :)
    "Ko hoće - nađe način, ko neće - nađe razlog"
  • novaaaaaaa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Dijeta sa integralnim zitaricama

    od novaaaaaaa » pre 12 godine

    e pa dobro :) mogu ti reci ja sam na ovoj dijeti i skroz mi je ok, nisam do sad mesala zitarice sa mlekom, niti sa corbom, ali eto probacu..... ne pridrzavam se u potpunosti, ali gledam da kad sam bas gladna pojedem nesto zdravo, ubacujem neki dan vise voca, neki dan meso (trudim se da bude belo meso ili riba) i oslabila sam 3 kg :013: nadam se da cu nastaviti u tom pravcu :)


    pozdrav! :)
  • dundolina
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Dijeta sa integralnim zitaricama

    od dundolina » pre 12 godine

    Dobrodošlica i odmene,puno uspjeha :D
Odgovori 6 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju