Odgovori 10 postova Stranica 1 od 1
DIJETA PO SATIMA
  • mylyca
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 16 godine

    DIJETA PO SATIMA

    od mylyca » pre 16 godine

    Dijeta zasnovana na tome da se u odredjenim satima u toku dana ne uzima nista ,ni hrana ni voda. Zasto je to tako ja ne znam ali deluje,moja komsinica( koja mi je i dala ovu dijetu) je sa ovom "dijetom' skinula za 2 i po meseca 13 kg.naravno da morea da se malo redukuje ishrana,ali prosto dolazi do gubitka apetita,pa evo,aj sam je probala i deluje!!!
    PONEDELJAK:
    01-02
    08-09
    15-16
    22-23

    UTORAK:
    05-06
    12-13
    19-20
    22-23

    SREDA:
    02-03
    09-10
    16-17
    23-00

    CETVRTAK:
    06-07
    13-14
    20-21
    23-00

    PETAK:
    03-04
    10-11
    17-18
    00-01

    SUBOTA:
    00-01
    07-08
    14-15
    21-22

    NEDELJA:
    04-05
    11-12
    18-19
    22-23
  • AuRoRa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 15 godine

    od AuRoRa » pre 15 godine

    UUU...e da vam kazem iskreno...meni ova dijeta deluje xtra! :roll: Evo zasto...
    Prvo mislim da ova dijeta regulise metabolizam, bas kao sto je pomenuto, posle nekog vremena se gubi apetit, znaci organizam se navikava na taj rezim i potrebno mu je manje hrane da se zadovolje dnevne potrebe. Drugo, uvek je bolja dijeta koja se zasniva na tome da se u odredjenom vremenu ne jede nista ili samo odredjena hrana jer i to takodje navikava i podstice organizam na pravilniji rad. Dalje...ja mislim da pusenje nema veze sa dijetom...hahaha :roll:
    Mislim, nije zdravo kao sto znamo, ali i ja sam pusac i to dugogodisnji i verujte mi da sam jako nervozna kada ne mogu da zapalim cigaretu, a i tada mi je veca potreba za hranom i to za grickalicama... :020: tako da...mislim da slobodno moze da se zapali :24:

    E u svakom slucaju, ja cu sad ovo da prepisem i da okacim tu negde da uvek mogu da ga vidim...znaci probacu pa uskoro javljam rezultate....pozdrav :D
  • Cveja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 64
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Cveja » pre 15 godine

    Ovu dijetu je drzala moja kuma i ako se pridrzavate pravila mozete dosta skinuti, s tim da je ona iz ishrane izbacila slatko i gazirano i alkohol.
    Dozivotno zaljubljena
  • debela dana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 20
    Pridružio se: pre 15 godine

    od debela dana » pre 15 godine

    kako mozes smrsati ,ako ne jedes u odredjene sate?! :)
  • sanndra
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 79
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sanndra » pre 15 godine

    Pa probash da uskladish obroke po tim satima kada si na nekoj dijeti..pa mozhda bude delovalo..tj pomoglo dijeti malo :wink:
  • ::džodži::
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 15 godine

    od ::džodži:: » pre 15 godine

    ja kombinujem ovu dijetu i citrus,javljam rezultate za desetak dana
  • mima i rada
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 15 godine

    od mima i rada » pre 15 godine

    ajde javi obavezno...
  • ::džodži::
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 15 godine

    od ::džodži:: » pre 15 godine

    odustala sam. a citrus i dijeta po satima su super,ali ja nisam mogla da izdrzim(a nije tako teshko) i bilo mi je komplikovano jer idem u shkolu,pa sam morala da jedem bash tim satima kada ne treba
  • sjelena
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 18
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sjelena » pre 15 godine

    ja sam probala ovu dijetu po satima.. kombinovala sam je sa nekom dijetom, ali se ne secam vise sa kojom ( nije ni vazno )
    u glavnom, odustala sam posle dve nedelje, jer mi je to sve pravilo nevidjenu tenziju... non stop sam gledala koliko je sati, da li smem da jedem
    (a mislim da ne treba ni da se pije u ta, odredjena vremena)
    sve u svemu, vise sam mislila na hranu nego pre tog rezima :oops:
  • lala24
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: DIJETA PO SATIMA

    od lala24 » pre 12 godine

    da li je neko probao dijetu po zemljinoj rotaciji? funkcionise slicno kao i ove.. :)
Odgovori 10 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju