Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1
Dijeta mog nutricioniste - Ninon
  • Ninon
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 14
    Pridružio se: pre 14 godine

    Dijeta mog nutricioniste - Ninon

    od Ninon » pre 14 godine

    Ovo je dijeta uravnotezene ishrane i dobra je za sve koji imaju poremecaje u istoj.Gubi se 1kg nedeljno

    DORUCAK
    1-kafa ili caj bez secera
    2-veliko tanko parce crnog hleba(60g) sa pola kafene kasicice putera ili margarina
    3-jedan jogurt 0% ili pola obicnog

    do podne popijte pola litra vode

    RUCAK - pojedite kompletan obrok
    1-salata od svezeg povrca(krastavac,paradajz,zelena salata...)zacinjena mesavinom od kasike ulja,kasike vode i kasike sirceta
    2-100g mesa ili 150g ribe ili 2 jaja
    3-250g kuvanog povrca
    4-50g hleba
    5-jedan jogurt 0% ILI pola obicnog ili30g sira
    6_jedno voce

    posle podnepopijte litar vode

    VECERA - povrce isto kao i za rucak,sto manje masnoca
    1-potaz od zelenog povrca ili salatu od barebog zelenog povrca ili salatu od svezeg povrca sa jednom kasikom maslinovog ulja
    ostalo kao za rucak

    ekstra: svako vece mozete da uzmete 1 kockicu cokolade za kuvanje

    PISITE SVAKI DAN STA STE POJELI
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Dijeta mog nutricioniste - Ninon

    od lasata » pre 14 godine

    Ne dopada mi se to sto se uz rucak jede voce... Opste je poznato da se voce ne jede uz obroke... Takodje mi se ne dopada sto dijeta ima samo tri glavna obroka umesto pet manjih koji pokrecu metabolizam... 8)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • Ninon
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 14
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dijeta mog nutricioniste - Ninon

    od Ninon » pre 14 godine

    Ne dopada se ni meni, zato drzim UNku. :D
    Za mene je to mnogo hrane odjednom-nemogu ja toliko toga da pojedem.Zato sam je i ostavila. Ali mislim da je dobra za one koji vole obilate obroke- ima puno toga ali uravnotezenog.
    To je u stvari dijeta za celi zivot-skida se kilogram nedeljno ali se ne vraca!
    A one dve vocke posle mogu da se ubace u uzine. -Recept je inace od pre par godina ,a onda je bilo ispravno da se jede vocka posle rucka.Sada po naj novijim pravilima je nepozeljno ali preporucuju izmedju obroka.
Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gosta