Odgovori 109 postova
Dijeta 9 kg
  • bucikica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od bucikica » pre 14 godine

    evo i ja sam se juche odluchila za ovu dijetu..
    pridrzhavam se, pa cu javiti 5.10. jel sam uspela..hvala za recept :)

    i da, umesto kafe koje ne pijem, pijem zeleni chaj shto mislim da je zdravije :hi-fi:
  • fragolica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od fragolica » pre 14 godine

    ca svima evo danas sam i ja olucila da smrsam i pocnem s ovom dijetom..
    dala sam si vremena mjesec dana pa kolio god skinem bolje ista nego nista...
    ja jako sporo mrsam, meni za 3 kg treba mjesec dana ali vidjecemo sta cini ovo cudo od spanaca:))))

    imam pitanjce: da li se slucajno smije staviti malo mlijeka u kafu ujutro jer mi crna na prazan stomk ne prija????(ili ni slucajno?):))
    hvala
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od lasata » pre 14 godine

    Malo mleka sa nizim procentom masti (1.6%) nece napraviti neku veliku stetu... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • fragolica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od fragolica » pre 14 godine

    hvala na savjetu:)
    aaa heyyy vidim kod tebe 53kg?a blo 67?kako si to uspjela?ako nije tajna:))
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od lasata » pre 14 godine

    Vrlo jednostavno... Jela sam manje i pazila sam sta jedem... Prvobitni cilj mi je bio da skinem do 59kg ali onda sam nastavila dalje jer mi nije tesko padalo... :D
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • fragolica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od fragolica » pre 14 godine

    jesi imala neku posebnu dijetu ili si cisto smanjila porcije i slatkise?izvini mozda sam dosadna s ovim ispitivanjem ali treba mi motivacija od vas koji ste vec postigli svoj cilj:))
    koliko je tebi vremena trebalo da skines toliko kilograma?sigurno par mjeseci? :neznalica:
    hvala pusaaaa lasata :009:
    Poslednja izmena od fragolica u 09 Oct 2009, 00:33, izmenjeno 1 put ukupno.
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od lasata » pre 14 godine

    Jedno vreme sa bila na 'dijeti moje doktorke' koju mozes da pogledas u podforumu 'zdravstvene dijete' a kasnije sam samo pazila sta jedem... Ono sto je bitno je da sam fizicki bila izuzetno aktivna... :) Doduse, u pocetku je islo tesko i bilo je dosta stagnacija, posustajanja ali onda je jednostavno krenulo... Na dijeti sam bila sve u svemu nekih sedam meseci jer nisam zelela naglo da skidam kilograme zbog jo-jo efekta... :wink:
    Nego, da se ne bi stvarno vise ovde dopisivale mozemo sve to i u 'dnevnicima'... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • mylyca
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od mylyca » pre 14 godine

    evo mene posle jedno 10000 godina... kilaza ista.. tj jos i veca... da bih sebi dala malo podstreka krecem od sutra sa ovom dijetom... i naravno vec posle par dana vas izvestavam.. evo sad cu i dnevnik da otvorim... :)) pozzz
  • picana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od picana » pre 14 godine

    Zhelim da krenem sa ovom dijetom, ali me zanima da li mogu u mesto steka da jedem belo meso? I shta je to "kuvana shunka", chime to smem da zanemim?
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od lasata » pre 14 godine

    Stek mozes da zamenis belim mesom sa rostilja, teflona, kuvanim... A kuvana sunka je zapravo ono sto u prodavnici kupujes kao Prasku sunku... To mozes da zamenis jedino curecim ili pilecim prsima... Ostali suhomesnati proizvodi nisu dozvoljeni... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • picana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od picana » pre 14 godine

    Hvala... Nisam imala pojma da je to prashka shunka.. :) A koja je kolichina dozvoljena?
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od lasata » pre 14 godine

    To nije specificirano u dijeti pa ces morati da se oslonis na svoj osecaj mere... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • LaCrima
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od LaCrima » pre 13 godine

    Ja od sutra krecem sa ovom dijetom...uspesno sam zavrsila UN dijetu,ali bih jos 4 kilograma da skinem.Prekinucu odrzavanje,krecem sa ovom dijetom,oa onda opet povratak odrzavanju.
  • korleone
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od korleone » pre 13 godine

    sta moze da se jede osim ove zelene salate? nje vise nema :?
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od lasata » pre 13 godine

    Ko kaze da nema... Prosetaj malo do pijace i naci ces vise vrsta zelenih salata... Imas ih i u IDEI... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
Odgovori 109 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju