Odgovori 109 postova
Dijeta 9 kg
  • Suza
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Suza » pre 15 godine

    Interesuje me ako ko zna da mi kaze kako se stek pravi na koji nacin na rostilj,przeno ...?
  • Lela Bacvanski
    Amater
    Amater
    Postovi: 151
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Lela Bacvanski » pre 15 godine

    Suzo, nemoj pisati postove jedan za drugim, vec edituj poslednji koji si napisala i u njemu dodaj ono sto si izostavila :)
    Bilo bi pozeljno da otvoris svoj dnevnik i tako upoznas sve clanove foruma i predstavis nam se :)
    Ni u jednoj dijeti nije preporucljivo prziti hranu, vec samo dinstanje i kuvanje, eventualno na zaru :)
  • Suza
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Suza » pre 15 godine

    hvala Lela na odgovoru. Koju dijetu ti koristis i koliko dugo, jer vidim da si postigla dostaaaaaaaaaa sa njom?
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Suzo, ovo je ipak deo predvidjen za osnovne informacije o dijeti a sva ostala pitanja kao i svoje rezultate, napredak i tome slicno pisi u svoj dnevnik... 8)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • Suza
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Suza » pre 15 godine

    izvinite imam jedno pitanje vezano za dijetu,ovaj 7 dan kaze da se za veceru moze jesti sta bilo a mogu li ja da ne jedem nista taj dan za veceru ili se mora nesto jesti?
  • Lela Bacvanski
    Amater
    Amater
    Postovi: 151
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Lela Bacvanski » pre 15 godine

    Suzo, nije dobro preskakati obroke, tako da za veceru obavezno pojedi nesto, ali po toj dijeti bilo sta sa jelovnika predvidjenog za ostale dane...
    Ako si se uzelela barenih jaja, npr. mozes to :-P
    Salim se, naravno... Verujem da su ti na nos izasla... :005:
  • makalena
    Amater
    Amater
    Postovi: 103
    Pridružio se: pre 15 godine

    od makalena » pre 15 godine

    Evo procitala sam ovu temu pazljivo i imam pitanje vezano za kuvanu sunku. Sta je to i kako izgleda? :26:

    Ja i dalje ostajem pri UNki jer mi je extra dijeta!!! :)
  • SexyMedeni
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 15 godine

    od SexyMedeni » pre 15 godine

    Hmmm,Krecem sa ovom dijetom definitivno!!! Bio sam Atkinsovoj dijeti 5 dana i smrsao sam nekolicinu kilograma,ali mi se ova cini nekako zdravija!!! :D Btw bedak je najveci sto nemam vagu za merenje kilograma kod kuce...Nije ni bitno,bitno je da imam vagu za merenje hrane...Zato ne mogu da otvorim svoj dnevnik :(
    Najbolja dijeta je?
  • Stasa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 18
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Stasa » pre 15 godine

    SexiMedeni, nije to razlog da se ne druzimo. :wink: Ni ja nemam vagu, ali se nekako snadjem. 8) Ako nista, uvijek ima onih ulicnih mjeraca. :D
  • EonB
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 18
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od EonB » pre 14 godine

    Ja sam pocela na ovu dijetu prije skoro mjesec dana i smrsala za to vrijeme samo 10 kg. Zapravo prije nego sto sam pocela sam gladovala i vec skinula 4.5kg , tako da za 4 nedelje ove dijete sam skinula zapravo oko 6 kg. :shock: Ne znam, svi su se hvalili da brze mrsaju i sve to a meni eto nesto sporije ide. A pridrzavam se , stvarno , i plus ne jedem hleb uopste , tj. onu kiflu ujutro sto ima da se jede-zato sto se kasno budim, tako da mislim da nema svrhe da doruckujem u 12, 13 popodne. Mada mojoj sestri je super islo sa ovom dijetom, smrsala je bas puno kad je drzala prije par godina.
    Zanima me drzi li neko sa foruma mozda ovu dijetu?
  • Hat
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 62
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od Hat » pre 14 godine

    tako da za 4 nedelje ove dijete sam skinula zapravo oko 6 kg
    Ova dijeta se drzi 14 dana. Ako zelis da nastavis sa dijetom, to radis posle 14 dana pauze... 8)
    17. 12. 12. ~67 kg
    26. 12. 12. ~64 kg
  • EonB
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 18
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od EonB » pre 14 godine

    Moja sestra je drzala dugo, i nije se desilo nista lose od toga :D Samo je super smrsala. Ja sam drzala nekih mjesec i po, 2. I onda sam napravila pauzu neke 3 nedelje. Pocinjem od ponedeljka ponovo sa njom. Nego, znate sta je super - kilogrami mi se nisu vratili, cak sam i skinula 2kg za ove tri nedelje pauze, a jela sam normalno. Dobra ova dijeta, biliv mi :)
  • mali.lopov
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od mali.lopov » pre 14 godine

    cao....

    imala bi jedno pitanje...

    ako ja radim i nemogu na poslu da pravim rucak (nazalost) jel ja mogu rucat tek u 4 popodne i vecerat u 7-8 navecer il ima i odredjeno vrijeme kada se mora jesti??
  • ninaana
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 508
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od ninaana » pre 14 godine

    naravno da mozes da rucas u 16 i veceras u 20 h i obacezno ispostuj to da veceras minimum 3 sata pre spavanja 8)
    nekad sa 127 na 90, a  sada :(
  • mali.lopov
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dijeta 9 kg

    od mali.lopov » pre 14 godine

    dobro da ja nikada prije 23 - 24 sata neidem spavat :wink:
Odgovori 109 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju