Odgovori 114 postova
Citrrus dijeta
  • lilihip 2
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 11
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Citrrus dijeta

    od lilihip 2 » pre 11 godine

    Nakupila sam dosta kila preko zime, i sada ih zelim skinuti. Ovo je jedina dijeta s konom sam ja uspjela smrsati pa joj se opet vracam. Bila sam vec na ovom forumu pod imenom lilihip, ali se nazalost nisam mogla ulogovati jer sam zaboravila i sifru i mejl adresu, toliko sam aktivna bila na forumu. :020: :D

    Dakle, prije neke 2 godine imala sam skoro 80 kila, ovom dijetom sam smrsala na manje od 70 i to relativno brzo. Poslije dijete sam smrsala jos 2-3 kile, tako da sam odrzavala kilazu od 68 kg (kilu-dvije manje ili vise- obicno vise).
    Sada sam dogurala ponovo na 75-6 kila :010: Znam kako sam dosla tu gdje sam, znam i ko je kriv, a znam i sta mi je ciniti.

    Sad kad me ljetno vrijeme natjeralo da skinem debeli kaput, shvatih da ne mogu zakopcati svoju proslogodisnju jaknicu. Jako ruzno izgledam jer se ruzno gojim, najvise na stomak i "spojlere" tj. ljubavne rucke.

    Nego, da ne duzim pricu, nabavila sam potrebne namirnice i od sutra krecem u borbu.

    Nadam se da ce mi biti lako kao i prvi put, mada sam sada 2 godine starija :-P
  • Somborka
    Amater
    Amater
    Postovi: 164
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Citrrus dijeta

    od Somborka » pre 11 godine

    Samo napred! :) mogla bi otvoriti i svoj dnevnik i druziti se sa nama.
  • lilihip 2
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 11
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Citrrus dijeta

    od lilihip 2 » pre 11 godine

    Hvala :)

    Otvoricu dnevnik, znam vec kako ide :wink:

    Jesi li i ti na ovoj dijeti?
    Kako ti ide?
    Pokusacu da nadjem tvoj dnevnik :)
  • Somborka
    Amater
    Amater
    Postovi: 164
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Citrrus dijeta

    od Somborka » pre 11 godine

    Ja sam bila proslog leta na toj dijeti,tj krkala sam limun,a jela isto sto i pre samo u manjim kolicinama i skinula sam 10kg za mesec ipo dana i 3 mes.sam odrzava dijetu :).Sada sam 20tak dana na UN dijeti.A moj dnevnik je Dnevnik jedne Somborke.
  • ivaika
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Citrrus dijeta

    od ivaika » pre 11 godine

    Zdravo, na citrus dijeti sam vec nedelju dana i vec sam izgubila 3kg ali sam sinoc bila na nekom slavlju i popila casu vina.. :nasilan: Da li da krenem ispocetka ili nastavim dijetu? :neznalica: hvala!
  • Moderator
    Site Admin
    Site Admin
    Postovi: 611
    Pridružio se: pre 16 godine
    Gender:

    Re: Citrrus dijeta

    od Moderator » pre 11 godine

    @Ivaika... Slobodno nastavi dalje... ali izbegavaj vino :D
  • j.sneska
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Citrrus dijeta

    od j.sneska » pre 10 godine

    Recite mi da sto se tice kardioloske dijete, da li moze umesto kravljeg sira neki drugi sir? Hvala unapred!!!
  • Moderator
    Site Admin
    Site Admin
    Postovi: 611
    Pridružio se: pre 16 godine
    Gender:

    Re: Citrrus dijeta

    od Moderator » pre 10 godine

    Da, moze koziji i ovciji cak i mesavina. Bitno je da ne bude posan i mlad.
  • Kristina84
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Citrrus dijeta

    od Kristina84 » pre 10 godine

    Cao... ja sam danas krenula sa ovom dijetom i za sad ne osecam glad..sto mi je najbitnije :D problem je jedino sto inace pijem dosta kafe (srecom bez secera) pa nemam u planu da pijem manje od 3 :shock: imam 80kg koje sam nakupila tako sto jedem nocu i to peciva i testenine jer imam nocni rad i ne mogu bez hrane :x probala sam i UN dijetu al zbog posla nisam mogla da je ispostujem jer radim po 12h dnevno i ne mogu da spremam.. ova mi dodje laksa a i od navedenog sve volim da jedem :skakutalo:
Odgovori 114 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju