Odgovori 114 postova
Citrrus dijeta
  • Iki
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 16 godine

    Citrrus dijeta

    od Iki » pre 16 godine

    Cao narode!Prvi put sam na sajtu s razlogom sto sam resila da krenem na dijetu.Zanima me ima li neko iskustva sa CITRUS dijetom?Posto imam previse obaveza,sto znaci da nemam puno vremena za pripremanje hrane,ova dijeta mi je ok.Unapred se zahvaljujem na odgovoru... :D
  • jaga
    Amater
    Amater
    Postovi: 360
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jaga » pre 16 godine

    Zdravlje i volja ce pokazati rezultate
  • Iki
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Iki » pre 16 godine

    Hvala,ali procitala sam ja dijetu (i pocela danas :D ),pa me zanima da li je neko vec drzao i koliko je efikasna.Ako je dobra nastavicu.Hitno mi je zato sto moram da se sredim do nove godine :oops:
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    Dobro nam došla! :mahac:
    Dijeta jeste dobra daje rezultate sigurno, ja sam koristio ovu dijetu, efikasna jeste, ali je malo siromašna i jedu se stalno iste namirnice!
    No, u svakom slučaju, sigurno ima efekta!

    Srećno! :wink:
  • Iki
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Iki » pre 16 godine

    E bas ti hvala.Potrebna mi je podrska.Juce sam plakala jer nikako ne mogu da resim da pocnem neku dijetu,ali danas sam slucajno videla ovaj sajt i kad sam procitala da nisam jedina koja ima problem sa tezinom,nekako sam dobila volju i snagu :skakutalo: HVALA JOS JEDNOM :)
  • jaga
    Amater
    Amater
    Postovi: 360
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jaga » pre 16 godine

    Ma nema problema, zato smo tu da pomazemo jedni druge.
    Slobodno pitaj sta god da ti nije jasno, neko ce ti sigurno odgovoriti.
    Nema plakanja kada smo skupa.
    Zdravlje i volja ce pokazati rezultate
  • Iki
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Iki » pre 16 godine

    Divota.... :D Zahvaljujuci vama,nisam prekrsila dijetu juce. Stvarno mi pomaze ovaj sajt. Sreca,sreca,radost....

    :angel: :pozdrav: :hi-fi:

    Sagapo ke ego! :31:
  • VipStar23
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 51
    Pridružio se: pre 16 godine

    od VipStar23 » pre 16 godine

    ja sam na ovoj dijeti i vec sam laksi za 4kg.. jos uvek je rano da sudim, ali zadovoljan sam za sada...
    Medjutim, posto sam ovde na 4umu procitao da jogurt treba uvesti malo vise u ishranu, ja sam kiselu pavlaku zamenio jogurtom, kao i junece meso i teletinu mislim...3 i 4 dan sto je od mesa predvidjeno...
    Inace, uveo sam i malo vise kalcijuma (sumece tablete) i super je....
  • Iki
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Iki » pre 16 godine

    Bravo za izgubjena 4 kg. :pozdrav: Koliko dugo si na dijeti?
  • VipStar23
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 51
    Pridružio se: pre 16 godine

    od VipStar23 » pre 16 godine

    Hvala hvala.....4 dana sam na dijeti tek...
    Moja najveca kilaza je bila 124 pa sam atkinovom dijetom, gladovanjem, pa opet prezderavanjem...i tako u krug jedno mesec i 2-3 nedelje sisao na 118 kg i onda sam krenuo citrus dijetu sada 29.01.2008.....
    Medjutim, promenio sam neke stvari..juce sam trebao jesti meso ili/i dan pre toga, a ja sam to zamenio jogurtom i malom sargarepom...
  • jaga
    Amater
    Amater
    Postovi: 360
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jaga » pre 16 godine

    Vip, ti bas znas sta hoces i kako da se uklopis.
    Kod tebe ce biti vidnih rezultata.
    Zdravlje i volja ce pokazati rezultate
  • VipStar23
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 51
    Pridružio se: pre 16 godine

    od VipStar23 » pre 16 godine

    Hvala ti draga Jaga...ja se iskreno nadam...
    takodje, preracunao sam da u toku 5dana (1ciklusa dijete) ima previse jaja ...Tako da, ukoliko je za 7 dana dozvoljeno normalno uzeti 3 jaja, u ovoj dijeti ih ima (za 7 dana) cak 7 ...sto je mnogo...tako da sam tamo gde pise 2 jaja da treba pojesti, ja pojeo jedno i u jos jednom obroku sam izbacio jaja...sve u svemu, za sedam dana, ne unosim vise od 4 jajeta...Zbog holesterola.... :)
  • Iki
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Iki » pre 16 godine

    VipStar23 napisao:juce sam trebao jesti meso ili/i dan pre toga, a ja sam to zamenio jogurtom i malom sargarepom...


    Posto si i jaja izbacio iz nekih obroka,zanima me kako se osecas?
    Mislim da na pocetku dijete pise da ne treba preskakati obroke a pre svega izbacivati namirnice koje su predvidjene za tih 5 dana,koliko traje jedan krug. Slazem se sa Jagom da ce kod tebe biti vidnih rezultata ali pokusaj da unosis sve po redu.Sto se jaja tice,tu se slazem sa tobom...

    PS.Mozda ti se i pridruzim... :D
  • VipStar23
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 51
    Pridružio se: pre 16 godine

    od VipStar23 » pre 16 godine

    Iskreno, osecam se fantasticno..kada osetim onako, bas glad neku uzmem solju zelenog caja ili kafe i to je to...
    Za sada, osecam se nekako bas lako, imam utisak kao da letim kada hodam ha ha znam, zvuci smesno, ali stvarno je tako...bas mi je super...

    Naravno, za sada je sve u redu, videcu kako ce biti tek...

    Ako zelis, izvoli i pridruzi mi se...Ovo je dobra dijeta..brza je i meni odgovara.... :D
  • Sunset

    od Sunset » pre 16 godine

    To sto "letis" dok hodas je nedostatak secera kojim se mozak hrani...pazi samo da ne "poletis" prema patosu..premalo jedes, kilogrami ce se izgubiti, ali ce te sacekai na prvu krivinu...i onda opet sve iz pocetka...toliko puta smo ti rekli, ali posto se osecas fantasticno, ajde da ti ne kvarimo "raspolozenje"..mnogi, pa i ja medju njima, ne mogu nista da nauce ako to nije iz sopstvenog iskustva...na zalost. Pozdravljam te i ne brini, sve je "skola" :wink:
Odgovori 114 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju