Odgovori 114 postova
Citrrus dijeta
  • Zen
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 14
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Zen » pre 16 godine

    Sad sam skontala-ovu sam dijetu nekad drzala ali nisam znala da se tako zove.
    Efikasna je kad zelis na brzinu da se dotjeras..ono.. tipa pred odlazak na more ili docek Nove Godine..Stvarno se vidno strukiras!
    No vratis li se poslije toga ne/normalnoj ishrani prije dijete, sve ono sto je bilo prazno postane puno..Kile se vrate :(
  • joja011
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 16 godine

    od joja011 » pre 16 godine

    mozesli mi reci nesto vise o tvom iskustvu sa ovom dijetom...plzzzzzzzzzzzzz hvala
  • Zen
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 14
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Zen » pre 16 godine

    ja sam bila jako zadovoljna.
    posto sam tada jako puno radila odgovaralo mi je da drzim neku jednostavniju dijetu.
    unaprijed bih pripremila sve sto mi treba za jedan dan i ponijela sa sobom.
    nisam bila gladna zanimljivo..
    mozda zato sto sam i prije nje jako malo jela,ali brzu i nezdravu hranu.
    s ovom dijetom sam se strukirala sjecam se,no neznam koliko je to u kg.
    uglavnom,ostala mi je navika narandzu(inace voce) jesti prije obroka,nekako osjecam da mi je probava bolja tako..
    javi kako ide!!!
    sretno! :009:
  • joja011
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 16 godine

    od joja011 » pre 16 godine

    jao ja sam prezadovoljna , nisam gladna, probava mi je super, malo sam ponekad gladna ali kad pogledam da gubim kilograme , izgubim apetit....inace ne gubim tom brzinom ali valjda tako na mene deluje...
    lljubaccccccccccccccc
  • bucca_sa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 16 godine

    od bucca_sa » pre 16 godine

    pozdrav ija sam ti na ovoj dijeti i meni fantsticno odgovara.. skinula sam 5 kg al sam juce jos i mjesecarila al s dijetom sam izgubla 3 kg .. ja zadovoljna idem dalje samo naprijed imas podrsku mojuuuuuuu
  • sweet_but_fat
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 12
    Pridružio se: pre 16 godine

    od sweet_but_fat » pre 16 godine

    draga joja
    i ja sam drzhala tu dijetu i skinila za dve nedelje 6kg(a u obimu gubitak je bio poprilichno velik) nisam pazila i kile su se vratile.
    mnoge moje drugarice su je drzhale i sve su skinule kg neke vishe neke manje.neke su imale problema a neke ne.
    moj ti savet da samo smanjih ishranu(od izgladnjivanja nemash nishta-ja to tebi govorim a sama se izgladnjujem ccc :010: ) broj kalorije i postignucesh idealnu tezhinu.
    u svakom sluchaju moju podrshku imash :009:
  • Missy
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Missy » pre 16 godine

    Moram da vam priznam da sam cula za ovu dijetu od moje drugarice koja je uspela da skine kilograme sa njom,ali i da odrzi kilazu sto se meni naravno dopalo. :D Posto od mesecarenja nisam videla puno koristi resila sam da dijeta sa kojom zelim da zapocnem sutrasnji dan bude bas ova. :NN03: Mozda bas nije najbolji izbor,ali vidim da ima efekta,pa cu posle nje da vidim sta i kako dalje :D PITANJE Da li moze umesto kuvane sargarepe da se se pije sveze cedjeni sok od nje?
  • Missy
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Missy » pre 16 godine

    Izgleda da sam ja jedina na ovoj dijeti :cry:
  • VipStar23
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 51
    Pridružio se: pre 16 godine

    od VipStar23 » pre 16 godine

    Missy napisao:Izgleda da sam ja jedina na ovoj dijeti :cry:


    ja sam bio...kao sto vec znas...posto u dijeti stoji da mozes jesti dva paradajza ili jednu casu soka od paradajza, mislim da isto tako moze i sok od sargarepee....srecno!!!
  • jaga
    Amater
    Amater
    Postovi: 360
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jaga » pre 16 godine

    Moze sigurno, pozto i u pritkinovoj moze sok od sargarepe ili da se pogricka sargarepa. :)
    Zdravlje i volja ce pokazati rezultate
  • Missy
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Missy » pre 16 godine

    Mmmmmm sveze cedjeni sok od sargarepe :013: yami to ce biti pravo osvezenje :D
    Vip :009: Jaga :009:
  • Cy
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Cy » pre 15 godine

    Pozdrav, evo i mene.Ipak sam se odluchila za ovu dijetu posle dvoumljenja izmedju ove i dijete 9kg.
    Danas mi je bio prvi dan i nije bilo tako strashno.Videcemo kako ce ici dalje a nadam se i nekim dobrim ishodom.
  • bonjanja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 15 godine

    od bonjanja » pre 15 godine

    Pozdrav svima :) Drzim citrus dijetu ali imam jednu nedoumicu- da li smem da pijem 100% vocne sokove,dakle bez dodatka secera u pauzama izmedju obroka?
  • Praslin
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 386
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Praslin » pre 15 godine

    Jedini 100% voćni sok je onaj koji sama napraviš od voća. Kupovni na kojima piše da su 100% voće imaju u sebi dosta raznih aditiva i zapravo nisu 100% voće, ali im labav zakon dozvoljava da tako pišu.
    Iscedi sok od jebuke i probaj sok 100% iz tetrapaka, pa uporedi ukus, videćeš o čemu pričam (a podatke znam od ljudi koji rade u proizvodnji).
  • bonjanja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 15 godine

    od bonjanja » pre 15 godine

    Hvala na odgovoru, samo nisam bash razumela da li nece biti ''problema'' ako pijem samo sok iz domace radinosti...
Odgovori 114 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju