Bodovna dijeta sportske medicine ili pilotska dijeta
  • jmihailovic
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 16 godine

    Pomozite

    od jmihailovic » pre 16 godine

    Imam nekoliko pitanja vezanih za bodovnu dijetu. Da li smem da pijem caj, bez secera naravo? Da li smem da pijem jabukovo sirce? i Da li smem da pijem nes kafu? Unapred hvala.
  • Praslin
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 386
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Praslin » pre 16 godine

    jmihailovic, nisam detaljno upoznata sa ovom dijetom, ali pokušaću da pomognem:

    sirće smeš da uzimaš, pretpostavljam da to svakako i nisu neke velike količine, računaj 0,5 bodova na jednu supenu kašiku

    čaj bez šećera sigurno smeš, i čak možeš da računaš da ima 0 bodova ako je čist čaj (nana, zeleni...)
    ako su neke čajne mešavine sa voćem, onda može da se potkrade koja kalorijica, pa budi oprezna

    nes kafu možeš da piješ, ali računaj bodove prema onome što dodaješ u kafu (mleko eventualno)
  • sanjan

    od sanjan » pre 16 godine

    caj mozes da pijes narocito zeleni ako ti nesmeta jabukovo sirce takodje a sto se tice nesa preracunaj unos mleka u g da bi lakse sprovela dijetu jerkafa sama po sebi ima 0 bodova
  • lordica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 15 godine

    od lordica » pre 15 godine

    ja sam trenutno na ovoj dijeti i mogu da kazem da sam veoma zadovoljna.nisam gladna raspolozenje mi je super stomak mi se izravnao i jako jako sam zadovoljna...drzim je nekih nedelju dana i preporucila bih je svima.mogu da kazem da mi se cini da nije previse stroga i odgovara mi.bitno je samo odvici se grickanja izmedju obroka i posle obroka!javicu sta se dalje desava! :013:

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju