Odgovori 190 postova
Atkins PONOVO!!!
  • sanjche
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sanjche » pre 15 godine

    Ja sam pre tri dana pocela sa Atkins dijetom,a cilj mi je da za Novu godinu imam 60 kg. inace nije mi toliko bitan broj kg,koliko mi je bitno da stanem u konfekcijski broj 36.Sada je to negde 38,negde 40,pa ako iko zna delotvoran nacin za skidanje cm,naka javi... :013:
  • sanndra
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 79
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sanndra » pre 15 godine

    A koliko imash sada kg? Shto ne otvorish dnevnik? Ja ti bash ne preporuchujem atkinsa, al na tebi je..
  • sanjche
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sanjche » pre 15 godine

    Sada imam 65kg,na pocetku sam imala 67,ali mi je tek 5.dan dijete.
  • mala okrugla
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 16 godine

    od mala okrugla » pre 15 godine

    znači za 4 dana si izgubila 2 kile?a vježbaš šta?
    ja nisam na atkinsu,al me zanima samo....bila sam nekad davno,ja sam u 14dana izgubila 4kile....al odustala sam jer mi nije baš "sjeo".bila sam na njemu baš u doba ispita,imala puno za učiti pa mi je dosta odmagao u tome,glavobolje,malaksalost....
  • Bubbi
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Bubbi » pre 15 godine

    Ja sam drzala Atkinsovu dijetu pre 2 godine i za mesec i po dana sam skinula 9 kg.Nakon toga sve je bilo "super" zatim sam imala problema sa bubrezima i proteinima u mokraci.Holesterol mi se povisio.Savet..atkinsova dijeta je jako opasna i ne bi je trebalo drzati.Ima strasan jo jo efekat i opasna je po zdravlje.Po zavrsetku Atkinsa kilogrami se vracaju + 4-5kg preko
  • sanjche
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sanjche » pre 15 godine

    Vezbam,klasicni aerobik 3x nedeljno.Jel moze neko da mi kaze da li je Atkins stetan i na "krace staze"-tj. kada sw drzi 2 nedelje?
  • andjela
    Amater
    Amater
    Postovi: 325
    Pridružio se: pre 16 godine

    od andjela » pre 15 godine

    Sve sto je krace je manje stetnije ali takodje agresivno i u zavisnosti kakav je neciji organizam. Znam devojku koja se onesvestila drugi dan i to zbog secera.
    Visina: 175cm
    BMI sa 78kg=25,5
    BMI sa 68kg=22.2
  • sanjche
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sanjche » pre 15 godine

    kog nacina ishrane se ti pridrzavas i koliko dugo? Ja sam na ovoj dijeti izgubila 3kg,a sad je 10.dan.
  • andjela
    Amater
    Amater
    Postovi: 325
    Pridružio se: pre 16 godine

    od andjela » pre 15 godine

    sanjche napisao:kog nacina ishrane se ti pridrzavas i koliko dugo? Ja sam na ovoj dijeti izgubila 3kg,a sad je 10.dan.

    Ne znam Sanjce za koga je ovo pitanje. Ako je za mene onda i da ti odgovorim. Nemam odredjen nacin ishrane sem zdrave ishrane koliko je to moguce kao i fizicka aktivnost.
    Kada neko naglo padne u kilazi to znaci da se ih brzi i vratiti. Takodje , kilaza na pocetku brze pada .
    Visina: 175cm
    BMI sa 78kg=25,5
    BMI sa 68kg=22.2
  • sanjche
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sanjche » pre 15 godine

    Da li je moguce kasnjenje ili izostanak menstruacije zbog ove dijete? Inace su mi ciklusi veoma redovni(svakih 28 dana),a na Atkinsu sam 2 nedelje.
  • sanndra
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 79
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sanndra » pre 15 godine

    Ja nisam na Atkinsu, ali mi se upravo to deshava.. Tako da ako je tebi tako, verovatno je zbog dijete.. Al ne mora da znachi da je bash zbog Atkinsa.. Hocu reci, mozhda bi bilo isto i da si na nekoj drugoj dijeti..
  • sanjche
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sanjche » pre 15 godine

    Mozda,ali sam i do sada drzala neke dijete,(ali nikad duze od 10 dana ,i to UN dijetu),pa mi se nije desilo .
  • andjela
    Amater
    Amater
    Postovi: 325
    Pridružio se: pre 16 godine

    od andjela » pre 15 godine

    Lako je moguce da je Atkins u pitanju.
    Nas organizam razlicito reaguje na razne stvari.
    Visina: 175cm
    BMI sa 78kg=25,5
    BMI sa 68kg=22.2
  • Sandra 79
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Sandra 79 » pre 15 godine

    Mislim da bi bilo dobro da brojis kalorije! Tu mozes da kombinujes razne stvari onako kako volis i sta ti prija! Samo pazis da ne unosis vise nego sto treba!!! Pozzz
  • sanndra
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 79
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sanndra » pre 15 godine

    Pa imash u Atkinsu deo koji govori o odrzhavanju, zar ne? Mislim ako si drzhala ovu dijetu.. Pa vidi tamo shta pishe :) Ako nishta, samo pazi shta jedesh i meri se recimo jednom nedeljno, pa ako primetish da se gojish, malo smanjish hranu dok ne vratish na zheljenu kilazhu i tako stalno.. Znachi ako jedan dan malo preterash, sledeci dan bude manje i tako se sve sredi..
Odgovori 190 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gostiju