Odgovori 190 postova
Atkins PONOVO!!!
  • korleone
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Atkins PONOVO!!!

    od korleone » pre 13 godine

    a sto ste takvi?? ja ne mogu vise da budem debela. :cry: sta fali ovoj dijetI?
  • PlAwYsXiCa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 12
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Atkins PONOVO!!!

    od PlAwYsXiCa » pre 13 godine

    molim was za odgovor <brzi> ,da li sme da se jede sarma u atkinsowoj dijetu.hwaaaaaaaala unapred :009: :009: :009: hitno je!
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Atkins PONOVO!!!

    od 314pezos » pre 13 godine

    Šta se sme a šta ne od namirnica možeš više pročitati na viewtopic.php?f=4&t=2786
    koliko vidim kiseli kupus da, meso da al pirinač je apsolutno ne ulje drastično smanjeno pa ti sad napravi tako sarmu.
    Slika
    Slika
  • sanja22
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Atkins PONOVO!!!

    od sanja22 » pre 13 godine

    ja sam od danas na atkinosnovoj dijeti i imam jedno pitanje: drzala sam ovu dijetu prije par godina i super sam smrsala, nisam vratila kilograme sve do prosle godine. cula sam da ova dijeta nema toliki efekat kkad se drzi drugi treci put. jel za neko da li je to istina
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Atkins PONOVO!!!

    od 314pezos » pre 13 godine

    Sve može da ima efekta ako je napravljena pauza između bilo koje dve dijete u trajanju od bar minimum 3 meseca.
    Slika
    Slika
  • sanja22
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Atkins PONOVO!!!

    od sanja22 » pre 13 godine

    hvala, evo danas mi je sedmi dan i izgubila sam 4 i po kg, nevjerovatno. cak uopce nisam gladna. dobro, prvih par dana je bila frka,bolila me je glava, non stop mi se spavalo, ali proslo je, znala sam da me to ceka, tako je bilo i prvi put. zaboravih da vam kazem jednu vaznu stvar, ja uz dijetu pijem neki caj za mrsavljenje, pa mozda zato jos brze ide, uglavnom prezadovoljna sam.ako nastavi ovako ja sam za za mjesec dana na 60kg sto mi je i cilj : :013:

    Vjdjela sam reklamu, jedno pitanje, jesi li smrsao od atkinsa ili ove dijete iz knjige, ima li te knjige jos u prodaji i da li se isplati kupovati je
    :)
  • PlAwYsXiCa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 12
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Atkins PONOVO!!!

    od PlAwYsXiCa » pre 13 godine

    koja je werzija EFIKASNIJA inernet ili po knjizi....s kojom se vise smrsa..????????? ne pitam koja je zdravija vec s kojom se brze smsa hwaaaaaala swima unapred :roll:
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Atkins PONOVO!!!

    od lasata » pre 13 godine

    Pa znas kako... Na internetu pise ko sta hoce... Ipak bi bilo bolje da ti uzmes knjigu pa da pocnes pravilno da drzis tu dijetu kad si vec navalila... 8)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • PlAwYsXiCa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 12
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Atkins PONOVO!!!

    od PlAwYsXiCa » pre 13 godine

    hwala puno na sawetu ! zamolila bih da mi odgovore oni koji su drzali owu dijetu po mesec,dwa i izgubili po 10 kilograma.....ako bi mogli samo da mi odgowore koju su werziju drzali,internet ili po knjizi do neba zahwalna :009: :009: :009: :009:
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Atkins PONOVO!!!

    od dudank » pre 13 godine

    To će teško da ti kaže neko iz svog iskustva... sem ako nije držao obe varijante. Obično ljudi drže jednu ili drugu. :) Zato evo ti na osnovu podataka kojima raspolažem: mršavljenje ide skroz istom brzinom kod obe dijete, samo što kod te takozvane "mesne" imaš gadan jojo efekat i kilogrami se brzo vrate, a kod Atkinsa se ne vraćaju ako po postizanju cilja postepeno pređeš na zdravu i normalnu ishranu. Mada ne znam zašto želiš baš takvu dijetu, jer ni Atkinsom ni mesnom dijetom nećeš slabiti ništa brže nego sa ostalima... nakon prvih 5-6 kila mršavljenje se naglo usporava, sem ako nemaš neku zaista ogromnu težinu. :neznalica:
  • **milica**
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Atkins PONOVO!!!

    od **milica** » pre 13 godine

    Mene samo zanima da li tokom ove dijete smem da jedem kokice koje su zacinjene vegetom..kao i da li svu ostalu hranu i dalje smem da zacinim vegetom? I da li stvarno prvih 6 dana ne smem da pijem kafu? joj. :D
    Hvala :)
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Atkins PONOVO!!!

    od dudank » pre 13 godine

    Milice, odakle ti kokice u Atkinsu? :005:

    Vegeta se generalno ne preporučuje u ishrani zbog natrijum-glutaminata, ali ako si na Atkinsu, trebalo bi je baš najstrože izbegavati jer sadrži šećer i kukuruzni skrob... u Vegeti je 24,5 posto ugljenih hidrata, a u sumnjivim imitacijama može da ih bude još i više.

    Kafa se samo ne preporučuje, zato što prvih dana može da dođe do naglog pada šećera u krvi usled promene ishrane, a kafa to podstiče, ali ako nemaš vrtoglavice i slično... apsolutno može, samo da je bez šećera, naravno.
  • **milica**
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Atkins PONOVO!!!

    od **milica** » pre 13 godine

    Pa nije pisalo ni da je zabranjeno ni da je dozoljeno, pa sam se ponadala da moze. :)
    Hvala na odgovoru :)
  • Vjestica71
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Atkins PONOVO!!!

    od Vjestica71 » pre 13 godine

    Od juce na Atkinsu, nisam sigurna kako ce ispasti. doduse u mojoj porodici je meso uvek bila osnovna hrana. Ali sa puno hleba, testenine i slatkisa. Za voce i povrce ionako nesto ne marim. Zna li neko kakav je efekat ove dijete kod ljudi koji se i inace hrane masnom hranom??????????
  • **milica**
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Atkins PONOVO!!!

    od **milica** » pre 13 godine

    Ja imam jos neko pitanjce. :D Da li bi neko mozda znao sta bih mogla da jedem dok sam van kuce..jer nekad znam i poceo dan da ne budem kod kuce..Nesto kupovno, sto ne zahteva pripremu u kuhinji...? I sta bih npr mogla da grickam u toku dana..posto je zabranjen kikiriki, lesnici..? Ja iz ovog sto vidim da je dozvoljeno da se jede ne mogu nista da smislim :?
    Srecno svim koju su na ovoj dijeti, ja startujem sutra. :)
Odgovori 190 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gost