Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1
Grand kafa - Slim & Fit
  • Mischa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 12 godine

    Grand kafa - Slim & Fit

    od Mischa » pre 11 godine

    Slika
    Odlicna je!
    Kupila sam je danas u Maxiju (20 din je kesica) i ima samo 56 kalorija.
    Odlicnog je ukusa (Ja ne moram da dodajem secer).

    A evo sta proizvodjac kaze o njoj:
    Na našem tržištu se pojavila Grand kafa 2u1 Slim&Fit sa dodatkom Q10 i l-karnitina namenjena svim odraslim potrošacima i onima koji vode računa o svom zdravlju i fizickoj kondiciji. Ako za užinu unesemo Grand Kafa 2u1 Slim&Fit instant kafu sa Q10 i l-karnitinom onda će nam ukupan energetski unos u tom obroku biti samo 56 kcal. Tri ovakva napitka dnevno daju samo 168 kcal.


    Kupila sam 5 kesica, da se obezbedim za celu nedelju :skakutalo:

    P.S. Nisam ni znala da kafe imaju toliko kalorija, to bi znacilo da u kaficu bez problema unesem oko 300kcal :shock:

    Jeste li je probali?
    Da li vam se dopada?
  • ria
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Grand kafa - Slim & Fit

    od ria » pre 11 godine

    Ja nisam znala ni da ima. :roll: Pošto uvijek pijem domaću, crnu, ništa bez nje, ona me razbudi ili održi duže budnom kad se spremaju ispiti. Ali vidjeću da probam tu, čisto nekad malo da se promjeni. :)
    1. cilj!
    Posle 44. dana UN dijete -9kg. Sa 74kg na 65kg.

    2. cilj!
  • Teta Neda
    Amater
    Amater
    Postovi: 133
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Grand kafa - Slim & Fit

    od Teta Neda » pre 11 godine

    Koliko ja znam u obicnoj nes kafi, s kasikicom secera i malo mlijeka ima manje od 50 kcal.. Tako sam barem citala kod Lasate. Ja vise volim da sama spravljam svoje buckurise od kafe, onda barem znam sta sam stavila unutra. Mi ovde imamo kafu u konzervi, pije se hladna. Bozanskog je ukusa ali ima 150 kcal! :shock: Od kako sam to otkrila ne konzumiram je.
    Slika
    Moje fotke u trudnoci (lozinka- trudnjaca): http://s1303.beta.photobucket.com/user/ ... /TRUDNJACA
Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju