Jogurt smanjuje telesnu težinu !
  • Anatema
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 90
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Jogurt smanjuje telesnu težinu !

    od Anatema » pre 13 godine

    Morala sam ovde da postavim pitanje.Vidim da se u nekim dnevnicima(posebno mislim da je Giga naveo) spominje
    seckani krastavci u jogurtu.Zanima me da li dodajete još nešto,ili samo pomešate ova dva?I ima li još nekog receptića u kome bi jogurt bio kao neka podloga,ili preliv.Najviše me zanima sa povrćem neki miks.Hvala unapred :)
    Slika
    "Sudbina nije stvar slučajnosti, već je stvar izbora; to nije nešto što treba čekati, već nešto što treba postići."
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Jogurt smanjuje telesnu težinu !

    od 314pezos » pre 13 godine

    Anatema napisao:Vidim da se u nekim dnevnicima(posebno mislim da je Giga naveo) spominje
    seckani krastavci u jogurtu.

    Ne seckani ... rendani krastavci i to sa sve korom (krastavci se ne ljušte) jer je svaki vitamin bitan.
    Anatema napisao:Zanima me da li dodajete još nešto,ili samo pomešate ova dva?I ima li još nekog receptića u kome bi jogurt bio kao neka podloga,ili preliv.Najviše me zanima sa povrćem neki miks.Hvala unapred

    Možeš bilo koje povrće u jogurtu al meni lično najviše leže rendani krastavci & rendana šargarepica.
    Slika
    Slika
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Jogurt smanjuje telesnu težinu !

    od lasata » pre 13 godine

    Ja stavljam krastavac, beli luk, jogurt i malo mirodjije... Super je...
    Takodje mozes da izmiksas jogurt sa kockicom feta sira i tako napravis fantastican preliv za sve vrste salata i povrca... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • valentina88
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Jogurt smanjuje telesnu težinu !

    od valentina88 » pre 11 godine

    Ja obicno za dorucak i veceru popijem soljicu jogurta i mogu vam reci da se zaista bolje osecam...a primetila sam i da mi se obim struka smanjio. I to obavezno neki sa probiotickim kulturama
  • Jankoviceva_Zemun
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Jogurt smanjuje telesnu težinu !

    od Jankoviceva_Zemun » pre 7 godine

    :neznalica: ja sam cula da jogurt goji
    -od gomile nutricionista, koji svima preporucuju da se jogurt izbaci, eventualno da se kao zamena uzme neki sa 0% masti... ja koristim megle, balans, ella namaz i sve je to 0% .
    :005:
    :mahalo:

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta