Odgovori 5 postova Stranica 1 od 1
Pa, dobro nam došli...
  • Moderator
    Site Admin
    Site Admin
    Postovi: 611
    Pridružio se: pre 16 godine
    Gender:

    Pa, dobro nam došli...

    od Moderator » pre 7 godine

    Posle 9 godina rada, rešili smo da obnovimo, umijemo, osvežimo forum. Tako je osvežena i ova stranica i prvo je mesto gde novi članovi mogu da se predstave u meri u kojoj žele. Nije obavezno, ali je zgodno :)

    Izvolite!
  • Andy
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 53
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Pa, dobro nam došli...

    od Andy » pre 7 godine

    Bolje vas našli! Ja sam stari clan, ali se uvek rado vracam omiljenom forumu!
    Želim vam puno novih članova sa novim izgledim foruma☺
  • cacacac
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 557
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Pa, dobro nam došli...

    od cacacac » pre 7 godine

    Bolje vas nasla! :hi-fi: I ja, evo po ko zna koji put resih da krenem sa UNkom, imam veoma pozitivno iskustvo sa ovom dijetom, prvi put sam uspela da "skinem" 13kg, par puta posle toga su bili samo pokusaji drzanja dijete, a sad nema odustajanja!
    Novi UN start- 28.11.2017. -68.5kg
    Najnoviji UN start- 10.01.2018. - 68kg-neuspesan
    VMA start - 15.01.2018.- 68.5kg
    Najnajnoviji UN start - 22.04.2018.-70,6kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Pa, dobro nam došli...

    od Bakica » pre 7 godine

    I ja sam novi chlan a vec sam mnogo pisala o sebi u dnevniku pa da se ne ponavljam.
    Godine:62
    Visina;169cm
    Pochetna tezina: 119.9kg
    Zeljena tezina: 95kg
    Dijeta :UN
    Toliko...
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • DacaMaca
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Pa, dobro nam došli...

    od DacaMaca » pre 7 godine

    Zdravo dragi svi! :)
    Ja sam mama decaka od 3,5 i devojcice od 9 meseci. Sve sto sam uspela da skinem od kg u prvih 3 meseca njenog rodjenja, vratila sam ove zime. Teska sam sama sebi, nemam snage da trcim sa sinom i zato sam, izmedjuostalog, odlucila da pocnem sa un dijetom i resim se ovog viska. Visoka sam 175 a teska 85 kg, prvi cilj mi je 70, a za dalje cu razmislati kad stignem do tamo :)
    Danas mi je drugi dan, ubija me ovo voce za dorucak, cini mi se da sam jos gladnija od njega. Kako ce tek biti za vitaminski dan ?? :shock: Ali cvrsto sam resila da cu izdrzati ( mozda uz male korekcije i varanja, jer dojim ) :wink: eto sad ispada da se sve vadim na decu, ali nije tako, sama sebe sam do ovoga dovela pa sad moram da se iscupam.
    Procitala sam puno postova i odusevili ste me svi koliko podrske i saveta pruzate jedni drugima, pa se nadam da cu i ja uspeti malo da se ogrebem :wink: :D
    Svako dobro :mahalo:
Odgovori 5 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost