Zeleni čaj: lek na dohvat ruke
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    od 314pezos » pre 15 godine

    Joj srećo ti ga baš pretera ... zeleni čaj se pije 1-2 šolje dnevno ... preterana upotreba zelenog čaja može da dovede do anemije i još koječega
    Slika
    Slika
  • Puslica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Puslica » pre 15 godine

    314pezos napisao:Joj srećo ti ga baš pretera ... zeleni čaj se pije 1-2 šolje dnevno ... preterana upotreba zelenog čaja može da dovede do anemije i još koječega

    istina...
    i bubrezi mogu da propadnu :/
  • Anatema
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 90
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re:

    od Anatema » pre 15 godine

    jedna mala napisao:dali ste probali instant zeleni caj sa narandzom?

    posto ne volim obican zeleni caj probala sam ovaj i jako mi se dopao



    Probala sam, ali mi se nije dopao :neznalica: .
    Više sam za varijantu sa limunom. :ljubav2:
    Slika
    "Sudbina nije stvar slučajnosti, već je stvar izbora; to nije nešto što treba čekati, već nešto što treba postići."
  • BeogradjankaONLINE
    Amater
    Amater
    Postovi: 362
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Zeleni čaj: lek na dohvat ruke

    od BeogradjankaONLINE » pre 15 godine

    Dodavanje limuna moglo bi pet puta da poveća količinu katehina koje apsorbuje ljudski organizam, dok se u slučaju čistog vitamina C apsorbcija povećava 13 puta.


    S obzirom da mi je zao da zbog par kapi limuna otvaram ceo limun, a znamo da on treba odmah da se iskoristi u celosti, i sama sam pomislila, a kasnije prochitala, na tabletu C vitamina (postoje lako topive tablete, a nisu sumece) .. s tim sto bih ja popila pola solje caja, pa tek u ostatak dodala C vit, da ne zakiselim bas ceo chaj, kad uzmem u obzir da ga nicim ne sladim. Eto, malo razmisljanja na temu ..

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju