Kako na Vas deluje podrska ostalih forumasa?
  • Podrska ostalih forumasa u Vasim dnevnicima .

    Glasanje se završava pre 16 godine

    Da, treba mi
    15
    100%
    Ne, smeta mi
    0
    Nema glasova
     
    Ukupno glasova: 15
  • beatris
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 31
    Pridružio se: pre 16 godine

    od beatris » pre 16 godine

    Covek ne moze nista sam da uradi u zivotu bez podrske.
    Meni u pomoc i nije priskocilo puno forumasa, kao sto je to bio slucaj u drugim dnevnicima, osim tebe Lilit i jos nekoliko ljudi ali vi koji sacinjavate malo ali odabrano drustvo pomogli ste mi da konacno shvatim neke stvari kada su moji suvisni kilogrami u pitanju.
    Toliko je bezuspesnih pokusaja i gladovanja iza mene. Pokusavala sam raznoraznim dijetama, koje su mnogima pomagale, da oslabim ali kod mene to nije upalilo.
    Onda sam pocela da ulazim na ovaj forum sve cesce i cesce, i da citam tvoja iskustva Lilit i drugih forumasa. Dopalo mi se sve to pa sam odlucila da krenem sa takvim nacinom ishrane.
    Eto, vec sam skinula 1,5 kg. odlicno se osecam i u svakom trenutku kad me uhvati kriza na ovom sam forumu. Citam cinjenice i iskustva forumasa pa tako i zaboravim na glad a kriza nestane.
    Coveku je lakse kada zna da nije sam u problemu, narocito kada je sa nekim sa kim moze da podeli svakog momenta svoju patnju, nedoumice, nezadovoljstvo...
    Prema tome podrska na ovom forumu, gde jedni druge treba da bodrimo i ohrabrujemo, je neophodna!
  • jedna mala
    Amater
    Amater
    Postovi: 418
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jedna mala » pre 16 godine

    Kao sto je vecina vec napisala ne znam dal bi izgurala dijetu u celosti da nije bilo ovog foruma i podrske svih vas zaista mnogo znaci i svaki izgubljeni gram je zlata vredan. Kad ovde podelim svoju radost sa vama znam zasigurno da znate koliko znaci svaki izgubljeni gram dok ljudi u okruzenju koji nemaju taj problem ne znaju o cemu govorim hvala vam na svoj podrsci i savetima koje ste mi davali idalje sam tu sa vama jer borba jos nije gotova tek je pocela :D
  • Gvozdena
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 12
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Gvozdena » pre 16 godine

    Dok nisam dosla na forum svako vece sam sebi govorila od sutra dijeta (mislim mesecima). Kad sam pocela da citam prvi put sam pokusala da ZAISTA vodim racuna o ishrani, a od kad sam se prikljucila ovde pojedem sav visak kalorija citajuci dnevnike i ostale teme. Jos jednom SJAJNI STE SVI, svaka cast najaktivnijima koji nas sve bodre :009: Da vas nije bilo nikad ne bih pocela.
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Najlepsa novogodisnja cestitka :D !

    Hvala, Gvozdena !
  • (: YvOnNe :)
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 22
    Pridružio se: pre 16 godine

    od (: YvOnNe :) » pre 16 godine

    Moram i ja da se upisem u ovu temu!
    Upravo sam pogledala svoj dnevnik, videla komentare i, vau, odmah se osetila punom entuzijazma. Taj timski duh uvek izvlaci na povrsinu optimizam, volju i snagu kakvu ne bih znala da imam bez vas. Registrovala sam se pre samo nedelju dana ali vec se osecam kao deo ekipe. Danas mi je peti dan dijete a to je najduze sto sam izdrzala da budem na dijeti do sad. Sta cu kad je moje iskusto sa pokusajima da smrsam do sada bilo izgladnjivanje gde posle trece veceri izgubim volju i pojedem kalorija koliko mi treba za 3 dana... A sada sa vama ubedjena sam u uspeh, i svakim danom imam sve vise entuzijazma i volje. I sto je mozda najvaznije ne trazim brza (i nezdrava) resenja vec zelim da smrsam zdravo, polako i trajno.

    Hvala,od srca! :009:
    Moja poslednja dijeta!

    1º cilj: 67kg do Nove Godine
    2º cilj: 62kg do mog rodjendana (20.februar)
    3º i konacni cilj: 58kg do 1. maja
  • andjela
    Amater
    Amater
    Postovi: 325
    Pridružio se: pre 16 godine

    od andjela » pre 16 godine

    Bravo Ivona :)
    Vrlo sam srecna sto se tako osecas :)
    Drago mi je da si osetila "tim" a nije ni kriza krenula....a kada dodje taj momenat....uuuuuu.....to je onda vatromet :009:
    Visina: 175cm
    BMI sa 78kg=25,5
    BMI sa 68kg=22.2
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Kada naidju te krize, krenes sa citanjem tekstova i dnevnika na sajtu i neces ni primetiti kako ce vreme da proleti, a glad ce biti zaboravljena i jos uz to skuvas sebi neki zeleni cajcic ili neki drugi i pijuckas :23: !
  • mica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 16 godine

    od mica » pre 16 godine

    dovoljno mi je da vidim brojke na vasim tracicama i da se zadivim i motivisem,a posebno da pomenem vasu neprekidnu podrsku i kako i sta treba raditi.Svi ste divni i HVALA VAM PUNO!nadam se da cu i ja moci kad naravno steknem iskustva pomoci i nelima oko skidanja salca..


    HVALA,HVALA...HVALA STO POSTOJITE!!!!!!!
  • Tinkerbell
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Tinkerbell » pre 16 godine

    Koliko mi znaci podrska ovog foruma govori moj ticker...Da nije njega, i vas ja ne bih ni zapocela moju borbu..
  • Pippi
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 31
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Pippi » pre 16 godine

    Ja sam jos uvek nova na ovom forumu. Procitala sam veliki deo postova koje ste pisali i prosto imam sve vecu zelju da uspem da se resim ovog mog viska. :oops:
    Podrska je jako bitna. Ponekad ljudi iz okoline ne mogu je dati, jer nemaju taj problem.
    Svi ste super Slika
  • Sunset

    od Sunset » pre 16 godine

    Dobrodosla Pippi. Dopada mi se tvoj nick i avatar. Otvori dnevnik pa nam se tamo malo pretstavi, da se druzimo :) Ovde podrske ima u izobilju, kao sto vidis :)
  • Pippi
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 31
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Pippi » pre 16 godine

    Hvala na dobrodoslici :D
    Naravno da cemo se druziti. Evo upravo smisljam kako da zapocnem svoj dnevnik. :mrgreen:

    Slika
  • VipStar23
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 51
    Pridružio se: pre 16 godine

    od VipStar23 » pre 16 godine

    Cao dragi prijatelji (nadam se da vas mogu ovako zvati, s obzirom da smo svi u istoj nevolji )..
    Moram vam reci da mi puno, ali jako puno znaci vasa podrska....
    Mnogo je vazna cinjenica da nisi sam sa svojim problemom i mukama...

    Svi ste tako dobronamerni, savetodavni i fantasticni! :009: svima
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Moram priznati da si ti uneo novu pozitivnu energiju forumu i da je nekako veselije, mozda cak i malo opustenije :D , ali nemoj sada da se uobrazis :x , ostani takav kakav jesi :14: , ali sa sve manje i manje kg.
  • Lana
    Amater
    Amater
    Postovi: 128
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Lana » pre 16 godine

    Deluje, blago rečeno, fenomenalno!

    Imajući u vidu da po def. čim okolina čuje da neko drži dijetu, odmah nudi đakonijama. A ovde postoji samo bezrezervna podrška ljudi u sličnoj situaciji, što je više nego značajno!

    Hvala vam svima što ste tu :009:
    Boze, molim te, daj mi strpljenja - i to odmah

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju