Slike "Nekada i sada",moj uspeh a nekome,nadam se,motivacija
  • jasmina95
    Amater
    Amater
    Postovi: 105
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Slike "Nekada i sada",moj uspeh a nekome,nadam se,motivacija

    od jasmina95 » pre 11 godine

    Hvala svima puno... :009:
    Život je zaista mnogo lakši...Vredi potruditi se... :wink:
  • Boba R.
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 33
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Slike "Nekada i sada",moj uspeh a nekome,nadam se,motivacija

    od Boba R. » pre 11 godine

    Jaco nadam se da ponekad navratis na ove stranice. Pitala si me kako ide dijeta, pa bas se nemogu pohvaliti rezultatima, idem gore-dole i jos uvek sam pasivni posetilac foruma. :(
    Juce sve vreme razmisljam, da ti se javim na ovaj nacin i pozelim Srecan Rodjendan :009: . Nadam se da si bila zadovoljna sa svojim postignutim izgledom i da ti se sve zelje sto pozelis ostvare. :013:
    Veliki pozdrav :mahalo:
  • najdraza341969
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Slike "Nekada i sada",moj uspeh a nekome,nadam se,motivacija

    od najdraza341969 » pre 11 godine

    jasmina95 napisao:Hvala svima puno... :009:
    Život je zaista mnogo lakši...Vredi potruditi se... :wink:


    Jaco, svaka čast na uspehu, na slikama kao da ti je ova "nekada" tetka, izgledaš sada kao prava tinejdžerka!

    Nije mi samo jasno, pa moram da te pitam: koliko si tačno skinula sa UN dijetom za tri meseca (pre onog perioda stagnacije)?

    Pozdrav :D
  • jasmina95
    Amater
    Amater
    Postovi: 105
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Slike "Nekada i sada",moj uspeh a nekome,nadam se,motiva

    od jasmina95 » pre 10 godine

    Boba R. napisao:Jaco nadam se da ponekad navratis na ove stranice. Pitala si me kako ide dijeta, pa bas se nemogu pohvaliti rezultatima, idem gore-dole i jos uvek sam pasivni posetilac foruma. :(
    Juce sve vreme razmisljam, da ti se javim na ovaj nacin i pozelim Srecan Rodjendan :009: . Nadam se da si bila zadovoljna sa svojim postignutim izgledom i da ti se sve zelje sto pozelis ostvare. :013:
    Veliki pozdrav :mahalo:

    Znam da je prošlo 3 meseca, ja moram tek sada da ti se zahvalim, nisam znala gde se nalazim, kraj gimnazije, upisivanje fakulteta i ostalo... Sad se slučajno setih ovog foruma. Nadam se da se nešto promenilo na bolje kod tebe protekla 3 mesecac, odnosno da su kilogrami otišli... Piši mi na pp ako hoćeš. :) :**

    najdraza341969 napisao:
    jasmina95 napisao:Hvala svima puno... :009:
    Život je zaista mnogo lakši...Vredi potruditi se... :wink:


    Jaco, svaka čast na uspehu, na slikama kao da ti je ova "nekada" tetka, izgledaš sada kao prava tinejdžerka!

    Nije mi samo jasno, pa moram da te pitam: koliko si tačno skinula sa UN dijetom za tri meseca (pre onog perioda stagnacije)?

    Pozdrav :D

    Hvala ti! :)

    Dakle, evo detaljnog objašnjenja. UN dijetu sam držala pre 2 godine, držala sam je 3 meseca i za to vreme skinula 20kg. Krenula sam sa 87 i završila sa 67. Bio je kraj septembra. Onda sam ne znam ni sasma kako skinula još 3kg. Dakle, 64. E sad, ako pod "periodom stagnacije" podrazumevaš ono vreme kad sam se vrtela u krug ne mogavši ništa da postignem, to je trajalo narednih 8 meseci, znači u junu prošle godine imala sam 64 i onda kreće sve ono gladovanje o kome sam pisala. Nadam se da sam ti sad razjasnila. :) Ako je i dalje nejasno, pitaj slobodno :)
  • Boba R.
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 33
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Slike "Nekada i sada",moj uspeh a nekome,nadam se,motiva

    od Boba R. » pre 10 godine

    Draga Jaco, drago mi je da si ostala dosledna :) i da guras dalje uspesno i odrzavas postignuto :013: i zelim ti da uvek izgledas zadovoljno i super kao na ovim slikama. :headbang: Hvala ti na javljanju posalji nekad pp. :mahalo:
  • barakovicka
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Slike "Nekada i sada",moj uspeh a nekome,nadam se,motiva

    od barakovicka » pre 10 godine

    Dragi moji na un dijeti sam 45 dana i skinula sam 11 kg, nadam se da se vidi na slikama :) pozz za sve !
    Prikačeni fajlovi
    20131010101550.jpg
    Dragi moji, na Un dijeti sam 45 dana i skinula sam 11 kg,nadam se da se vidi na ovim slikama.... :)
    20131010101550.jpg (220.89 KiB) Pogledano 4311 puta
  • Alisa_GG
    Amater
    Amater
    Postovi: 191
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Slike "Nekada i sada",moj uspeh a nekome,nadam se,motiva

    od Alisa_GG » pre 10 godine

    Naravno da se vidi svaka cast :skakutalo: :14:

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju