Kako na Vas deluje podrska ostalih forumasa?
  • Podrska ostalih forumasa u Vasim dnevnicima .

    Glasanje se završava pre 16 godine

    Da, treba mi
    15
    100%
    Ne, smeta mi
    0
    Nema glasova
     
    Ukupno glasova: 15
  • lilit

    Kako na Vas deluje podrska ostalih forumasa?

    od lilit » pre 16 godine

    Nekada moze da bude veoma stimulativno, nekada da nervira, a nekada nam je dosta samih sebe.

    Zelela bih da ovde napisete svoje iskrene emocije i zelje, jer ovo i radim da bi se osecali ugodnije i imali tretman koji zelite.
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Auuuuuuuuuu !!!!!!!!! :o

    Ubiste se od pisanja :x !

    Pa zar nema ni reci pohvale, ne mora samo da se kudi Slika
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    Bravo mama!!!
    Mada... nešto te neće ova rubrika...! :005: :roll: :shock: :? :007:


    KissČina za tebete od menete!!! :009:
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Pa izgleda da je tesko reci istinu :roll: !

    A svima bi nam koristilo da znamo sta kome odgovara i kako da se ponasamo, ovako - ljudi misle da treba bilo sta da napisu ili da uzvrate posetu iako ih bas nista na to ne obavezuje.

    Evo, ja cu prva da krenem: Meni prija kada me neko konstruktivno hvali ili kudi neke moje postupke.

    Volim da vidim ljude u svom dnevniku, ali ne volim izjave tipa.....i ja isto i sl. sto meni nista ne znaci.

    Ako padne i obrazlozenje tog "i ja isto", e to je vec druga prica i pazljivo cu iscitati i ako treba korigovacu svoj jelovnik ili vec o cemu je rec.

    Svima :009: !!!
  • Praslin
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 386
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Praslin » pre 16 godine

    Sigurna sam da ne bih dogurala dovde da nije bilo foruma. Isto tako sam sigurna da ne bih uspela da se vratim na kolosek da nema foruma. Jednostavno me je sramota kad vidim da su neki drugi disciplinovani, a ja žderem li žderem.

    Podrazumeva se da sam zaista mnogo naučila od svojih forumskih koleginica, što mi dosta koristi u dijeti.

    Znači mi i ako uspem nekako nekome da pomognem - savetom za vežbanje ili receptom - onda se osećam kao deo ekipe koja ima zajednički cilj i to mi mnogo pomaže da izdržim.

    Nisam mnogo raspoložena za priče o svemu i svačemu, pa se ne pojavljujem mnogo u off topic podforumu, ali zato sam tu za sve priče o dijetama, vežbanju, ishrani, podršci i slično.

    Pozdrav svim forumskim kolegama! :009:
  • Pufna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 49
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Pufna » pre 16 godine

    Podrska forumasa je svakako znacajna. Lepo je procitati i videti da se neko udubio u tvoj problem i daje ti neki savet, ideju, predlog koji ima smisla. Postujem tudje vreme i trud.
    Volim kad mi se prizna uspeh, ali volim i kad me neko dobronamerno kritikuje. Uvek moze da postoji nesto sto ja 'ne vidim', a neko drugi iz svog ugla to vidi kristalno jasno.
    Ne volim kad neko insistira na svojim resenjima. Jedno je izneti svoje iskustvo, a sasvim nesto drugo insistirati da je to i najbolje. Nismo svi isti i razlike treba da uvazavamo. Sto je dobro za mene, ne znaci da 100% moze biti dobro i za nekog drugog.
    I ne volim puno blabla u ozbiljnim temama jer se time gube korisne informacije u moru nepotrebnih. Postoji OFF, i forumska kafana je otvorena, pa ko voli nek' izvoli. Eto, sad znate i gde cete me naci... :16:
  • Sunset

    od Sunset » pre 16 godine

    Ne znam da li je ova tema jos aktuelna, ali STVARNO imam potrebu da kazem: podrska drugih forumasa, sama cinjenica da delim sa nekim iskustvo, da nisam sama mi je vise nego dragocena. uostalom, to je i razlog zasto sam ovde. Dugo sam samo citala ovaj i neke druge forume i licila sebi na nekog ko je otisao u disko, a sedi samo po strani i dvoumi se da li "da krene", pa se stidi, pa mu se cini "da ce svi u njega da gledaju ", sve dok jednog trenutka ne resi da "se uhvati u kolo". Znate i sami koliko je dobro kad naidjete na dobrodoslicu Ja sam recimo, pristupila forumu sva malodusna spremna da na najmanji znak odustanem.Vec istog dana sam nasla meni odgovarajuci rezim brojanja kalorija, napunila se pozitivnom energijom i izasla iz depresije u koju sam pocela da upadam. Eto prilike da jos jednom kazem hvala svima... :31:
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Otvorena je naravno :D .
    Manje vise svi smo pocinjali na isti nacin - okruzeni ljudima koji nas ne razumeju, koji ne pricaju "nasim" jezikom i onda se nadjes medju svojima i svi se sjate oko tebe, radosni zbog jos jedne buduce mrsavice, svako sa svojim "receptom", a ipak ne dave i pustaju te da sam odredis sta je za tebe najbolje.

    Onda krenes, dodju prvi rezultati i .......svaki dan zahvaljujes sudbini ili vec kome, sto naidje na ovo fino drustvanjce!
  • MIMI
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 33
    Pridružio se: pre 16 godine

    od MIMI » pre 16 godine

    Tek sad sam videla ovu temu,nemam vremena u poslednje vreme da cesljam sve teme,ali mi znaci,mnogo sto sam tu i sto ste vi tu.zato sam sa vama svaki dan. :30:
  • Ella
    Amater
    Amater
    Postovi: 400
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Ella » pre 16 godine

    Podrška mi puno znači bilo da me hvalite ili me kudite, nekada kada mi nije trenutak pecne me neka direktna ali neko je jednom rekao ''što te ne ubije, jača te''

    Hvala svima na bilo kakvoj reči iz svake se izvučem pouku :hi-fi:
  • jaga
    Amater
    Amater
    Postovi: 360
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jaga » pre 16 godine

    Ja ne znam kako mi se do sada provukla ova tema.

    Bas sam pre neki dan pisala da mi nije vas imala bi sada 15 kg vise.
    Zdravlje i volja ce pokazati rezultate
  • Tijana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Tijana » pre 16 godine

    Naravno da je podrska forumasa vrlo dragocena.

    Oni koji su citali moj dnevnik znaju da sam jednog trenutka htela da odustanem, jer sam mislila da me ostali forumasi nece ceniti posto ne posecujem redovno njihove dnevnike i druge teme. Medjutim, vec sledeceg dana sam izgubila 1 kg i odmah potrcala da se pohvalim. Kome? Pa, vama! Tada sam shvatila da ne mogu bez ovog foruma i da me vi najbolje razumete i najvise podrzavate. Nekoliko puta sam imala krize, ali bi nestale cim bih posetila ovaj forum.

    I jos nesto... Kada nekom iz moje okoline kazem da sam izgubila 6 kg, bude im svejedno, a moji forumasi znaju kako je tesko izgubiti i 200 gr i zato sve to posebno cene! Sta bih bez vas!!!???

    :D :D :D
  • melisa
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 149
    Pridružio se: pre 16 godine

    od melisa » pre 16 godine

    I ja sam svoje kg sredila tek na forumu. Nekako je lakše kada pričaš sa ljudima, a znaš da ih ne smaraš svojim pričama o dijeti, jer i oni to isto rade. Mene moja okolina belo gleda i kaže i čudi se što sam htela da smršam. Sada svi kažu: Sto lepo izgledaš, bas si se doterala. E onda se ja zapitam: ako po njima ja nisam trebala da idem na dijetu, zašto onda sada kada sam smršala lepo izgledam?! Čudni su ljudi ponekad, zato te može razumeti samo onaj ko ima isti ili sličan problem. :)
    Slika
  • tigrica
    Amater
    Amater
    Postovi: 107
    Pridružio se: pre 16 godine

    od tigrica » pre 16 godine

    Slazem se sa svim gore navedenim, meni ne da prija podrska nego mi je neophodna. Trudim se da citam sve dnevnike, mada je tesko, i da svima dam podrsku.

    Ovde ti niko nece reci a .... na dijeti... po koji put.....
    Ne naprotiv pomoci ce da prevazidjes krizu i ides dalje.

    Sto se tice saveta, svi smo mi razliciti i razlicite stvari nam prijaju. Svaki savet treba procitati, uzeti u obzir i razmisliti, ali ga ne moramo i usvojiti.
    Smatram da ako se covek potrudi da da savet, treba biti ok.

    Svi smo mi manje vise u dugogodisnjoj borbi sa kilogramima svasta nesto naucile, ali i dalje ucimo.....

    Puno :30: za sve forumasice
    Pocetak-04.05.12 -protekal
  • andjela
    Amater
    Amater
    Postovi: 325
    Pridružio se: pre 16 godine

    od andjela » pre 16 godine

    podrska forumasa tj mojih prijatelja,mogu tako da vas nazovem,mi mnogo znaci iz vise razloga.....dijete sam vise puta pokusavala da drzim ,neke sam izdrzala (one do 15 dana) a neke i ne....iskreno se ne secam kada sam idrzala obecanje sebi dato "ej stvarno moras da ucinis nesto na planu izgleda"......pokusavam bar 5 puta mesecno da krenem na dijetu i corak do prve klope......od jednom nailazim na sakriveno carstvo gde sam medju svojima gde se osecam udobno , ususkano i znam da ce me neko nagrditi ili iskritikovati ili posavetovati ili....ne bitno.....sta god neko rekao znam da me ne potcenjuje i zeli mi dobro......pola zivota sam se sportom bavila i to u timskim......prestala sam da treniram davno ali od jednom ponovo imam svoj tim........ne mora da ti bude svako isto drag ali smo mi isti tim koji ima isti cilj i moze da prica ko sta hoce ali nas tim pobedjuje :hi-fi:
    HVALA VAM SVIMA :30:
    Visina: 175cm
    BMI sa 78kg=25,5
    BMI sa 68kg=22.2

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju