Kako na Vas deluje podrska ostalih forumasa?
  • Podrska ostalih forumasa u Vasim dnevnicima .

    Glasanje se završava pre 16 godine

    Da, treba mi
    15
    100%
    Ne, smeta mi
    0
    Nema glasova
     
    Ukupno glasova: 15
  • Bonnie
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Kako na Vas deluje podrska ostalih forumasa?

    od Bonnie » pre 14 godine

    Zdravo :hi-fi:
    Ovo je moj prvi post, i nisam sigurna da sam odabrala pravu temu :020: .
    Pre 4 godine sam zbog izuzetno stresnog, sedećeg posla (12-18 sati dnevno :shock: ) "nabacila" kilogram ili dva.... sa 57 na 69kg! Promenila sam radno mesto, krenula na yogu, ostavila pušenje i to mi je donelo jos 5kg :placljivko: .
    Pokušavala sam više puta sa dijetama i vežbama, ali... napredak je spor, a put trnovit... tako da sam *kahm* malo skrenula sa njega. I napustila yogu :neznalica:
    Pre 10 dana sam krenula opet sa dijetom, "naletela" na vas, pronašla jako puno korisnih informacija i, što je još važnije, pronalazila iznova motiv i snagu svaki put kada krenem da posustajem. Izgubila sam 2kg, ušla u jedne (čitaj: najšire) od mojih starih pantalona :013: (jedva) i.... HVALA VAM, HVALA, HVALA !!!! :veseljak: Bez ovog foruma i sajta nikada ne bih uspela!
    Uskoro ću verovatno otvoriti svoj dnevnik, za sada sam još uvek u fazi čitanja, čestitam svima na rezultatima :skakutalo:
    Vidimo se!
  • leonida
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1461
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re:

    od leonida » pre 8 godine

    Praslin napisao:Sigurna sam da ne bih dogurala dovde da nije bilo foruma. Isto tako sam sigurna da ne bih uspela da se vratim na kolosek da nema foruma. Jednostavno me je sramota kad vidim da su neki drugi disciplinovani, a ja žderem li žderem.

    Podrazumeva se da sam zaista mnogo naučila od svojih forumskih koleginica, što mi dosta koristi u dijeti.

    Znači mi i ako uspem nekako nekome da pomognem - savetom za vežbanje ili receptom - onda se osećam kao deo ekipe koja ima zajednički cilj i to mi mnogo pomaže da izdržim.

    Nisam mnogo raspoložena za priče o svemu i svačemu, pa se ne pojavljujem mnogo u off topic podforumu, ali zato sam tu za sve priče o dijetama, vežbanju, ishrani, podršci i slično.

    Pozdrav svim forumskim kolegama! :009:


    Ovde je rečeno sve što bih ja imala da kažem :D
    Početna kilaža 99 kg, krajnja 67 (oko godinu dana dijete).

    Nov početak 03.09.2018.početna 79, trenutna 76, cilj 67.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju