Odgovori 6 postova Stranica 1 od 1
beleiver
  • blondie
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 14 godine

    beleiver

    od blondie » pre 14 godine

    Vec 2 mjeseca neprestano citam sve na site-u vezano za UN dijetu, i sve vrijeme pokusavam da krenem sa dijetom ali izgleda da ne mogu sama pa me konacno evo ovdje.Prilicno obeshrabrena jer sam poslednjih mjesec dana sve probleme rijesavala bjesomucnim prejedanjem i sada sam ovdje sa dodatnih 6 kg, a oduvijek sam imala viska...U pubertetu sam se naglo izrasla i ugojila se, uspjela sam skinuti nekih 10-15 kg i poslednjih godina sam na 83-84 kg sa izvjesnim varijacijama poslije praznika.
    Imam srecu sto volim biciklo i plivanje, a i temperamentom urodjena hiperaktivnost mi je omogucila da sve te silne kilograme oblikujem i koliko toliko zategnem.Nemam neku narocitu podrsku okoline, svi su nekako navikli da sam "elegantno popunjena" i navodno me ne mogu drugacije zamisliti.Godinama ne mogu konkurisati na neka radna mjesta jer se tamo nose tijesne uniforme itd...i vec su mnogima poznate sve psiho-fizicke barijere koje nam pravi visak kg...Susrela sam se i sa problemom opustene koze usled cestih plus-minus 6-7kg...

    Pocela sam da pjesacim po 5km, lagani aerobik kod kuce 30min, planiram da povecam na 2x30min, i ono najbitnije imam 26god, visoka sam 171cm, imam nevjerovatnih 90kg, savrseno bi bilo da skinem 15kg. ali i sa 10kg manje mojoj sreci ne bi bilo kraja.

    Obozavam voce i povrce, necu da kazem i slatkise jer sam ih se odrekla, treba mi cvrst karakter, podrska, vjera, kritika, volja...

    [url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wXKFYRE/]
    Slika
    [/url]
  • adrian
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 7
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: beleiver

    od adrian » pre 14 godine

    Mila moja ja sam u sličnom problemu.-Lutam od dijete do dijete al ništa nesprovedem do kraja.-Treba ti čvrst volja. :013: :009: Jesil probala sa drŽižić dijetom'
    Moja porodica je moja oaza mira!
  • blondie
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: beleiver

    od blondie » pre 14 godine

    adrian napisao:Mila moja ja sam u sličnom problemu.-Lutam od dijete do dijete al ništa nesprovedem do kraja.-Treba ti čvrst volja. :013: :009: Jesil probala sa drŽižić dijetom'



    Pocela sam UN i izdrzala citavih 5 dana, sjutra krecem ponovo.Nisam cula za drZizic dijetu, postoji neki site gdje je mogu naci.hvalaaaaa

    P.S.Imala sam osjecaj da pisem u internet etar, hvala na poruci :)
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: beleiver

    od 314pezos » pre 14 godine

    o Dr.Žižić dijeti možeš pročitati na viewtopic.php?f=4&t=1252
    Slika
    Slika
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: beleiver

    od lasata » pre 14 godine

    Blondi, sigurno ne pises u internet etar ali ima vas jako puno... Uvek kada trazis nesto pogledaj index stranicu i pronaci ces puno lepih i korisnih tema... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • tamy
    Amater
    Amater
    Postovi: 197
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: beleiver

    od tamy » pre 14 godine

    dobrodosla i srecno :D
Odgovori 6 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju