Mali trikovi
  • Dragulj Medine
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Dragulj Medine » pre 16 godine

    Savet i od m(-n(-:
    Za suzbijanje gladi možete popiti i čaj od nane-bolji je topliji,ali ni hladan nije za bacanje...
    A možete pojesti i tri čarobne stvarčice-jogurt(sa smanjenim procentom masti),jabuku&šragarepu
    SREĆNO!
    E,da umalo da zaboravim:postoji i meditacija protiv slatkiša:
    Ujutru,a može i više puta dnevno sednete u turski sed i dišete duboko...
    Kad meditirate obično se preporučuje da ne razmišljte niočemu,a ovaj put razmišljajte-o sebi
    Evo kako:
    Nalazite se u čamcu,doživeli ste brodolom,sećate se svih uspeha koji ste postigli u životu...i dolazite do obale...iznen :o đeni ste-vidite sliku NOVOG SEBE-zategnuto,vitko telo bez mana.Krećite se u svom novom telu,trčite,vozite bajs,plešite,razmišljajte sta ćete sve moći da radite kada postignete svoj cilj...
    Nadam se da ćete uspeti!!! :)
    Kada nas vole oprastaju nam sve nase zlocine. A kada nas ne vole ne oprastaju nam cak ni nase vrline.
  • Ella
    Amater
    Amater
    Postovi: 400
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Ella » pre 16 godine

    jedite više ribe
    ribu bogatu mastima, sardinu, pastmku ili losos u toku dijete jedite i tri puta nedeljno. Ove ribe sadrže puno omega-3 masnih kiselina, koje snižavaju nivo hormona leptina i aktiviraju sagorevanje masti.

    probajte kokosovo ulje
    možete ga pronaći u prodavnicama zdrave hrane, sadrži retke masnoće koje dolaze direktno u jetru i sagorevaju se. Za razgradnju kokos ulja telu treba više energije pa se za njega može reći da je namirnica od koje se mršavi

    kofein topi kilograme
    šolja kafe bez šećera i mleka nema kcal, a kada je pijete dodatno povećava sagorevanje kcal za 15%. T je kada se izračuna dodatno sagorenih 40 kcal na dan

    više spavajte
    kada organizam oseti nedostatak sna on aktivirahormon za buđenje apetita. Dovoljno spavanja, sedam sati, bez ometanja faza dubokog sna štiti vas od napada gladi i ispunjava depoe energije bez dodatnih kcal

    odobrovoljite se
    istraživanja pokazuju da ljudi koji su nezadovoljni svojim izgledom posežu za nezdravom hranom. Zato probajte s ponosom da nosite sve što ne volite na sebi. Samo osoba koja je zadovoljna sobom zna koja hrana je za nju dobra, tako bar tvrde naučnici.

    intenzivnije vežbajte
    dijeta će uz sport imati više efekta samo ako pojačate tempo vežbanja i skratite vreme vežbanja. Znači, ako inače šetate pola sata sada probajte da tu istu relaciju pređete za 10 min.

    izvor: Sandra Subotin, ''Blic žena''
  • marabeki
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 16 godine

    od marabeki » pre 16 godine

    Nosite farmerke, najbolje tesne, videcete kako zelja za skidanjem kilograma raste;dok je trenerka PROPAST!
    Kada mi se Hriste place, zagrli me jako, jace!
  • ViA V.

    od ViA V. » pre 16 godine

    @marabeki
    Ja trenutno nosim iskljucivo trenerke... I to 2 broja vece! :D :D :D

    Mali savet od mene:
    Kad ste puno gladni, a proslo je vreme za hranu (u mom slucaju, sve posle 19h) ili bilo sta drugo vas sprecava da jedete, popijte Aqua Vivu Hido opti kompleks (ili slicno :010:).
    Onu sa ukusom breskve.
    Na 100 ml ima samo 19 kalorija, a ume puno da zasiti. Valjda zbog ukusa breskve ili sl.

    Meni to mnogo pomaze, i bice mi jos draze ako jos nekom pomogne. :)
  • jaffa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 15 godine

    od jaffa » pre 15 godine

    Meni u suzbijanju gladi najviše pomaže sok od paradajiza ili kuvani paradajz, ali ne onaj bljutavi već začinjen (origano-bosiljak i sl.) Pikantan napitak sa malo kalorija (nemam pri ruci ambalažu da pogledam energetsku vrednost).Takođe i surutka u prahu sa ukusom čokolade koju sam tek nedavno počela da upotrebljavam. Ipak, paradajz je bolji.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gosta