TaNaNa gel, protiv celulita
  • Ivex_25
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Ivex_25 » pre 16 godine

    Da li neko zna koliko kostaju i gde mogu da se kupe TaNaNa pantalonice (ili kako se vec zovu) - znate one suskave? Cula sam da mnogo pomazu kada se vezba u njima. Hvala unapred!
  • Silent
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Silent » pre 16 godine

    Te pantalonice mogu da se kupe u svakoj Lilly i DM radnji - a kostaju oko 1500 dinara.
    Samo, ja ih ne bih preporucila. Odnosno, ne bih ih preporucila onima sa osetljivom kozom.
    Ja sam ih imala, i redovno nosila i ucinak jeste postojao ali ne mnogo veci od samo koriscenja gela (
    tada sam koristila brsljan-gel). No, koza mi je lose na to reagovala, jednostavno (pogotovo kada se u njima vezba) su pretople, i nekako nehigijenske. Mozda gresim, i mozda je ovo samo jedno licno lose iskustvo, ali nekako nisam odusevljena.

    Sto se tice TaNaNa gela - odlican je! Svidja mi se sto ima taj 'piling efekat', stvarno je prijatno. A i deluje. A probala sam i Avon i Niveu i sta sve ne. Nisam probala Garnierov roll-on masazer, ali znam da Garnierov Body Firming losion daje lepe rezultate i fiiin je miris :)
  • Bobili
    Amater
    Amater
    Postovi: 336
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Bobili » pre 15 godine

    Molila bih da mi neko odgovori da li smijem da koristim TaNaNa gel i onda da obucem vruce pantalonice i idem na fizicku aktivnost?
    Odgovor bi mi trebao do veceras jer sam mislila da to uradim ako se smije...
    Hvala unprijed.. :009:
    Volim te ne zbog toga sta si ti, vec zbog toga sta sam ja kad sam pored tebe...
    ...Que yo siempre la adoré Y que nunca la olvidé,Que mi vida es un desierto, y muero yo de sed
    Y dígale también Que sólo junto a ella puedo respirar...
  • astarta
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 20
    Pridružio se: pre 16 godine

    od astarta » pre 15 godine

    ne, on se koristi uveče pred spavanje ... namažeš i ostaviš da deluje preko noći :wink:
  • asreta
    Amater
    Amater
    Postovi: 257
    Pridružio se: pre 16 godine

    od asreta » pre 15 godine

    Vi pričate o celulitu,imam ga i ja ali ne u velikim količinama.
    Kod mene je problem kože koja visi,posle mršavljenja ostala koža.To se ne vidi u tolikoj meri ali dovoljno je što ja vidim.Ima izgled kao suve naborane kože (nisu strije,jer ih imam i znam kako izgledaju).

    Kao ono dehidracija kože,znam da kad deca imaju proliv i doktor obavezno pregleda kožu na stomaku ona bude nekako kao suva i sitno naborana kad se uštipne e tako je meni na stomaku i nogama.

    Imam neki anticelulit gel na bazi bršljena(dobila,anisam koristila-lenja) :oops: da li će imati efekta i za zatezanje te kože.

    Ako imate neki predlog kažite,može i neki domaći recept(inače počela sam sa redovnim vežbama trbuš.)

    Unapred hvala
  • astarta
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 20
    Pridružio se: pre 16 godine

    od astarta » pre 15 godine

    mislim da su ti vežbe najbolje za to zatezanje plus ako misliš da ti je koža dehidrirala a nemaš problema sa viškom vode u telu onda slobodno pij i veće količine vode... to znam sigurno da pomaže jer moja mama je godinama pila malo vode i pušila je dosta i koža na licu joj je dehidrirala a sad od kako ne puši i pije više vode potpuno druga priča :009:
  • Inana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Inana » pre 15 godine

    bash sam odushevljena :013: svim ovim savetima vezanim za najvecu zensku nocnu morom No. 1- celulit.
    Ali da li neko zna neki preparat ili shta vec shto objavljuje rat strijama???
  • nini
    Amater
    Amater
    Postovi: 119
    Pridružio se: pre 15 godine

    od nini » pre 15 godine

    Ja sam koristila Vichy i odlicna je, ima i piling od iste firme koji se nanosi jednom nedeljno, takodje je odlican.
  • sanndra
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 79
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sanndra » pre 15 godine

    Ja sam kupila tananu, krecem vecheras.. Pishe da treba da se mazhe 21 dan.. ali predpostavljam da treba mnogo duzhe..
  • kris
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 14
    Pridružio se: pre 15 godine

    od kris » pre 15 godine

    2 puta ujutro i uvece uz masazu od nekih 15ak minuta....
  • kris
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 14
    Pridružio se: pre 15 godine

    od kris » pre 15 godine

    pise ti na poledjini,ja sam koristila ujutru i uvece i pre treninga namazem,i samo ...imaj u vidu da celulit nece nestati ako se samo namazes kremom i cekas,VEZBAAAAAAAAAAAAJ :009:
  • Puslica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Puslica » pre 15 godine

    jel se kupuje u apoteci,ili ima u liliju taj tanana? :)
  • Sandra 79
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Sandra 79 » pre 15 godine

    Ja sam kupila u apoteci i nije skup, a za rezultate pisem za 21 dan!
  • NisamAndjeo
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 15 godine

    od NisamAndjeo » pre 15 godine

    i ja kupila ovaj tanana al ne znam da li je to to meni je osnovni sastav l carnitin i brsljen isto 21 dan se koristi.... mada ja na srecu moju nemam problema sa celulitom ne znam ni sama kako al samo da ne ureknem :zuba:
  • Puslica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Puslica » pre 15 godine

    kupila i ja danas

    :D

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju