Odgovori 2 postova Stranica 1 od 1
prvo jedan veliki pozdrav moderatoru
  • Sone
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 10 godine

    prvo jedan veliki pozdrav moderatoru

    od Sone » pre 10 godine

    Prvo jedan veliki pozdrav Moderatoru. A i svima sto pisu na forumu.
    Zovem se Nebojsa i imam 25god. 180visina i 82kg.
    Pa da prectavim moju muku i tegobe.
    Pre od prilike 6meseci osetio sam tegome u predelu grudnog kosa.ali se nisam toliko obazirao na taj problem jer sam non stop bio u pokretu i aktivnostima. Kako je doslo hladno vreme sve viae te tegobe osecam. To nije bol da to nemogu da izdrzim vec neku tezinu u grudima. I naravno kao i svako uplasio sam se i par puta mi se desilo kao da cu da se onesvestim i padnem.tada mi pritisak cak bude i 150 sa 100 a puls 100 to je bilo jedamput i to skoro kad sam se i uplasio i otisao u KBC bez kosa. I uradili mi ekg i kazu da je sve u redu sa srcem ali su mi u krvi nasli 17000leukocita. U a dan pre toga sam imao bolove u grlu i temperaturu koja je trajala 2 dana. Bio i kod kardiologa kaze covek da mogu u padobrance da idem. Ali ja i dalje osecam tegobe. A to su: knedla u grlu.malaksalost.tup bol u predelu levog grudnog kosa.nemam apetit. Pa cas ga dobijem. I citao sam malo po forumima i video da ljudi inaju slicne tegobe kao i ja. Odlucio sam da odem kod coveka koi to namesta(masira) i izasao od njega kao ba nikada nista nije bilo. Dosao naravno kuci i namesrao neki luster i istezao se.i naravno sutradan opet isto. Odem ponovo kod coveka i on mi kaze da to nisam smeo da radim i da mi je zeludac opet pobegao. I ponovo mi izmasira to isto i opet mi je bolje ali ne kao prvi put. Danas sam izmerio razdaljinu izmedju bradavice i pupka desna strana mi je kraca.kad stojim 2cm je razlika a kad legnam 1cm. A dlanove kad oklopim desni mali prst mi je duzi od levog.tj. linija gornja bezi na desnoj ruci za koi mm. A nekada je ok. Da li moze neki savet u vezi toga i neko misljenje. HVALA UNAPRED.
  • Moderator
    Site Admin
    Site Admin
    Postovi: 611
    Pridružio se: pre 16 godine
    Gender:

    Re: prvo jedan veliki pozdrav moderatoru

    od Moderator » pre 6 godine

    Prvo veliko izvinjenje... ovaj post nisam ni video. :( . Drugo, kakva je situacija danas? Sta se sve promenilo za sve ove godine?

    pozz
Odgovori 2 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju