Odgovori 7 postova Stranica 1 od 1
Muckanje hladnocedjenog ulja za smanjenje apetita
  • Milanche
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 16 godine

    Muckanje hladnocedjenog ulja za smanjenje apetita

    od Milanche » pre 16 godine

    Da li neko ima iskustva za sledeci tvrdnju koju sam danas cuo:
    Muckanje hladnocedjenog suncokretovog ulja u ustima(1 kasika - 10 minuta ujutru, 10 uvece - sadrzaj se posle muckanja ispljune) smanjuje apetit,skida kilazu resava citav niz zdravstvenih tegoba uglavnom vezanih za povecanu tezinu? Mislim,ja nigde nisam procitao nesto slicno,niti sam cuo za ovo,a covek koji mi je preporucio doticni metod tvrdi da se na ovaj nacin moze skinuti bar 2-3 kilograma mesecno bez promena nacina ishrane :shock:
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    Ok dragi, ali kakvo ulje, suncokretovo, maslinovo... :?
  • Moderator
    Site Admin
    Site Admin
    Postovi: 611
    Pridružio se: pre 16 godine
    Gender:

    od Moderator » pre 16 godine

    Karolj napisao:Ok dragi, ali kakvo ulje, suncokretovo, maslinovo... :?


    Ako je mašinsko ulje - to garant deluje! :19: Nema ni apetita a ni volje da se jede...

    Šalu na stranu, znam za ovaj "lek" - u pitanju je hladnoceđeno ulje suncokreta. I taj recept se koristi za održavanje oralne higijen i detoksifikaciju organizma. Ali traaaaaaje... Najmanje 5 min ujutru i 5 uveče. A ondra pranje zuba 3 minuta... :higijenicar:
  • Milanche
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Milanche » pre 16 godine

    Moderator napisao:
    Karolj napisao:Ok dragi, ali kakvo ulje, suncokretovo, maslinovo... :?


    Ako je mašinsko ulje - to garant deluje! :19: Nema ni apetita a ni volje da se jede...



    :16: Odavno se nisam ovako slatko nasmejao!


    Da,Moderator je u pravu-to je hladnocedjeno ulje suncokreta- sada sam ga probao ima bljak ukus.
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    Pa nije ni čudo što nemaš apetit... :17: :09: :14:

    Od suncokretovog ulja ni ja ne bi imao apetit... :muka:
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Ja se ne bih slozila sa tim da je bljak, imas ukus u ustima kao da si jeo suncokret.
    Moderator je u pravu, sprecava paradentozu, ako zaboli zub pomaze, smanjuje se rizik od karijasa, a leci mnoge bolesti (kada nadjem papir sa instrukcijama i obrazlozenjem, iskucacu ga), ali i otvara zdrav apetit.

    Uzima se 1 kasika 2-3 puta dnevno, s'tim sto je obavezno odmah po ustajanju i pre spavanja, blago se mucka u ustima 15-20 minuta, sadrzaj se ne sme nikako progutati, jer samim muckanjem, dolazi do brze razmene kiseonika u celijama i izlucivanje putem pljuvacke TOKSINA, tako da tecnost koju ispljunete bude bela i kao pena, ako je zuckasta, znaci da niste dovoljno muckali :evil: .

    Posto je ta tecnost puna toksina, treba je ispljunuti u WC solju i toplom vodom nekoliko puta promuckati u ustima i takodje pljunuti i tek onda prati zube dva-tri minuta i to bez zabusavanja.
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Iz referata dr. F. Karaha na kongresu Ukrajinskog udruzenja onkologa i bakteriologa o neobicnom i jednostavnom nacinu lecenja ljudskog tela i to uz pomoc

    Suncokretovog ulja [drashid] (hladno cedjeno)

    Rezultati ovog postupka lecenja izazivaju cudjenje i sumnju prema sadrzaju predavanja drKaraha. No nakon preispitivanja njegove terapije uljem, moze se svako uveriti u verodostojnost njegovih argumenata i isprobati delovanje na svom telu.

    Vise je nego zacudjujuce da su se kroz ovu neskodljivu metodu lecenja postigli takvi uspesi u lecenju i izlecenju od bolesti i to bez hirurskih zahvata i uzimanja lekova koji cesto imaju propratne pojave.

    Temeljno nacelo ove terapije je vrlo jednostavno, naime ispiranjem (muckanjem) ulja u ustima sam organizam preuzima dalji postupak samoizlecenja. Na ovaj nacin je moguce istovremeno leciti celije, tkiva, organe, zato sto se ovim postupkom sprecava unistenje mikroflore. Bez zdrave mikroflore je ljudski vek upola kraci. Covek bi mogao da bude star 140 do 150 godina.

    Ovom metodom potpuno se leci:

    glavobolja, bronhitis, zubobolja, tromboza, hronicne bolesti krvi, artroza, paraliza, ekcemi, cirevi zeludca, bolesti creva, bolesti bubrega, srca, upala mozga, zenske bolesti, hronicne izrasline (tumori), hronicni grcevi, bolesti zivaca, zeludca, pluca, jetre, bolesti spavanja, infarkt...

    POSTUPAK:

    MINIMALNO 1 CAJNA, MAXIMALNO KASIKA ZA JELO SUNCOKRETOVOG ULJA MUCKA SE ZATVORENIM USTIMA, ISPIRAJUCI I PROVLACECI IZMEDJU ZUBA, BEZ ZURBE I TRUDA 15-20 MINUTA

    Ulje se ne sme ni u kom slucaju progutati !!!

    Ispljunuta tecnost je bela kao mleko, a ako je jos zuta, ispiranje je bilo prekratko. Nakon toga se moraju usta vise puta ispirati toplom vodom i dobro oprati zube pastom i cetkicom.

    Ispljunuta tecnost je veoma otrovna (slikovito receno) i zato bi trebalo umivaonik dobro oprati.

    U ispljunutoj tecnosti se nalazi velika kolicina stetnih bakterija, drugih stetnih tvari i toksina

    Vazno je napomenuti da se kroz ovaj postupak ispiranja usta pojacava izmena stvari u organizmu, tako da se uspostavlja trajno ozdravljenje. Najupadljiviji ucinak je ucvrscivanje klimavih zuba koji postaju i vidljivo beli.

    Najbolje je zapoceti ispiranje ujutru pre jela.
    Da se proces lecenja ubrza moze se postupak ponoviti tri puta dnevno pre jela i sa praznim zeludcem. Kroz to je izlecenje brze i delotvornije.

    Terapija traje toliko dugo dok se organizmu vrati prethodna snaga, svezina i miran san. Posle budjenja ne sme postojati umor ni tela ni psihe osobe, a naduveni podocnjaci moraju nestati. Mora se pojaviti zdrava glad, dobar san i nesmetana sposobnost pamcenja.

    Na pocetku se mogu pojaviti simptomi prethodnih bolesti i to kod pacijenata koji boluju od vise bolesti moguce. Pogotovu se javlja osecaj kada osoba ima vise zarisnih upala koje aktiviraju jedna drugu, a koje bi bez lecenja dovele do teskih bolesti ili smrti.

    Zato i ne postoji razlog da se prekine sa ovom terapijom ako bi se pojavila povisena temperatura, jer je eventualno pogorsanje samo dobar znak da je telo pocelo da se oporavlja i da bolest nestaje.

    U stvari lecenje se sprovodi samo za vreme ispiranja usta uljem, a koliko cesto na dan, treba prepustiti osecaju doticnog. Akutna oboljenja ovom metodom se lece za dva do do cetiri dana, a hronicna oboljenja ponekad i do jedne godine.

    Radiestezijski dodatak

    Buckanjem suncokretovog ulja prema uputstvu terapeuta, pacijent dobija kiseonik u organizam unutrsnjim putem.

    Naime, ulje se za 2,5 minuta veze sa pljuvackom i za 4,5 minuta ulazi u krv, a za 10 minuta celo telo dobija kiseonik, a izbacuje stetne materije ia organizma.
Odgovori 7 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju