Odgovori 389 postova
Kada želudac nije na svom mestu...
  • dasi1985
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kada želudac nije na svom mestu...

    od dasi1985 » pre 7 godine

    Alergija na hranu je retka ali intolerancija je prilicno cesta. Moze se dobiti u bilo kom dobu zivota i vezuje se za proces akumulacije (tj. veci unos nekih materija koje se ne mogu obraditi). Testovi nisu bas precizni a bolji se odgovor dobija svesnim pracenjem ishrane i pracenjem simptoma.
    Dobra ideja je sa vodjenjem dnevnika ishrane i zapisivanjem kako se posle toga osecas - dace ti interesantno stivo za razmisljanje.
    Sto se zeludacne kiseline tice, to je najbolje da vidis sa tvojim gastrologom zato sto postoji vise razlicitih testova. A mozes da probas i da u toku obroka popijes 1 dl kvalitetnog soka od ananasa i vidis kakvo ti je posle njega varenje (trebalo bi da bude odlicno.)
    Pozdrav,

    evo mene opet,za sada sam otišao kod jedne stare bake da mi odradi tretman namještanja želuca,bio sam tri puta i stanje je bolje mada imam osjećaj da želudac želi da se vrati opet nazad.Nije savršeno kako je bilo ali je bolje.Baka mi je rekla da se udomaćio na pogrešnom mjestu,da je bio pomjeren za cijeli pedalj prema gore.Tretman se sastoji od masiranja lijeve ruke i sitnih žljezdi na njoj i ručno spuštanje želuca,nakon toga se stavi steznjak koji se nosi nekoliko dana da drži želudac dole.Imam osjećaj da bi mi dobro došla masaža i tretman kiropraktičara pošto imam osjećaj da mi je i od kičme pošto sjedim 8 sati na poslu za kompjuterom.Da li neko ima iskustva sa dobrim kiropraktičarima,našao sam u BG nekakvog lika i djeluje mi da znaju o čemu pišu.Nalazim dosta svojih siptoma,ako neko ima iskustvo snjima molim da se javi.
    http://www.balansmedika.com/terapije/namestanje-zeluca/
  • dasi1985
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kada želudac nije na svom mestu...

    od dasi1985 » pre 7 godine

    Samo još jedna stvar u cilju solidarisanja sa svima koji imaju stomačne probleme pa da iznesem svoje iskustvo u smislu samoisceljivanja.Baka mi je između ostalog rekla da kada god se sjetim spojim ruke i bukvalno sjednem na njih u ležećem položaju i nogama blago savijenim u koljenu do trenutka kada utrnu.Bilo mi to čudno i u neku ruku sam se šprdao stim ali naravno da sam probao i gle čuda funkcioniše.U momentu želudac počinje da radi i skuplja se se na svoje prirodno mjesto.Moja istraživačka priroda mi nije dala mira pa sam došao do zaključka da baka koristi znanje koje se prenosilo sa koljenja na koljeno i najbliže je tehnici zvanoj Akupresura koje zapravo potiče od kineske i japanske tradicionalne medicine.Kada ruke utrnu stomak počinje da radi i osjeća se momentalno olakšanje.To naravno ne rešava probleme odjednom jer očigledno postoji razlog zašto se stomak uznemiri,pomjera,puls od pupka razlije na više strana.Taj razlog je teško objasniti,kod nekoga genetika,kod nekoga stres,kod nekoga prejedanje,sport,teretena ali svakako za sve ljude kojima je klinička slika u redu,gastroskopija u redu,ultrazvuk u redu ova tehnika pomaže.
    Uz ovo poželjno je da imate nekog da vas izmasira svaki dan pogotovo uz kičmu postoje žile sa obe strane koje treba dobro razbiti.Takođe vježba koju praktikujem svako jutro i veče je da legnem na stomak,ruke pored tijela.Vratite noge nazad i rukama ih držite jako tako da pete dodiruju zadnjicu.Što duže izdržite bolje za vas.
    Kod mene je napredak veliki,lakše dišem,nemam aritmije,stomak još ne radi kako je radio ali kontam da će se s vremenom ustabiliti dok ne prihvati novo ležište u koje ga guram svakodnevno. :D
  • Pink Panter
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kada želudac nije na svom mestu...

    od Pink Panter » pre 7 godine

    Zdravo,
    imao bih pitanje u vezi problema sa želudcem. Svaki savet je dobrodošao. Radi se o sledećem problemu.
    Moja supruga ima oko 2,5 godine problem koji se ispoljava noću. Desi se da kada je temperatura u stanu oko 25 stepeni njoj bude jako hladno sa jezom i to obično uveče pred spavanje. Legne utopli se i kada se uspava posle nekih sat-dva se probudi mokra po grudima,vratu i licu. Presvuče se i ponovo legne da spava. Prvo joj bude toplo, onda se sve primiri i ponovo počinje hladnoća, pa posle nekog vremena preznojavanje. Ali ovo se dešava samo kada leži i spava. Nekada ima samo i preznojavanje. Radila je razne pretrage krvi, snimanja, gastroskopije više puta i rekli su joj da ima gastritis i blago otvoren ulaz u zeludac pa joj se zbog toga vraća hrana. To za vraćanje hrane i mi znamo jer se stalno žali. Prvo mi je bilo neobično kad to kaže,podseća me na malo dete,ono kad treba da podrigne posle jela,ali to sada predstavlja pravu muku. Od lekova je koristila kontolok i iberogast kapi koje joj pomažu. Veoma je osetljiva i gotovo retko koji lek sme da pije. Slučajno joj je jedan poznanik rekao da je to vrlo verovatno vezano za želudac koji se noću popne pa je pritiska i dovodi do ovih tegoba. Od tada kad se desi period da ima pomenute smetnje ja je izmasiram, pa onda primenimo masažu želudca da ga malo prmirimo i "spustimo" i njoj bude lakše. Onda nema tog preznojavanja danima. Takođe, preporučio sam joj vežbe za hijatalnu herniju sa Vašeg sajta i počela je da radi ali posle drugog puta opet joj se podigao želudac. Mi ga namestimo ona uradi vežbe on opet dođe gore i tako 10-tak dana,onda je odustala. Nameštanje želudca masažom sam video kod nekog čoveka kod koga smo išli tada pre dve godine dva - tri puta ali ona neće da ide više tamo jer joj se nakon nameštanja želudca pojavi neki bezrazložan strah. Znam da joj se vrti u glavi , bude joj muka, ide više puta u toalet kao da je sve posledica nekog straha,a posle par sati to se primiri. Ona se uvek još dodatno uplaši i odustala je od nameštanja. Kada sam malo analizirao shvatio sam da joj i nervoza koja se nekada pojavi i nemir dolaze kada joj želudac lupa,ako tako to mogu reći.
    Inače ona ima 35.godina, oko 57 kilograma i visina 172cm.

    Da li želudac može da daje ove simptome?
    Od čega on može tako često da se podiže i ima li leka tome?
  • dasi1985
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kada želudac nije na svom mestu...

    od dasi1985 » pre 7 godine

    Zdravo,
    imao bih pitanje u vezi problema sa želudcem. Svaki savet je dobrodošao. Radi se o sledećem problemu.
    Moja supruga ima oko 2,5 godine problem koji se ispoljava noću. Desi se da kada je temperatura u stanu oko 25 stepeni njoj bude jako hladno sa jezom i to obično uveče pred spavanje. Legne utopli se i kada se uspava posle nekih sat-dva se probudi mokra po grudima,vratu i licu. Presvuče se i ponovo legne da spava. Prvo joj bude toplo, onda se sve primiri i ponovo počinje hladnoća, pa posle nekog vremena preznojavanje. Ali ovo se dešava samo kada leži i spava. Nekada ima samo i preznojavanje. Radila je razne pretrage krvi, snimanja, gastroskopije više puta i rekli su joj da ima gastritis i blago otvoren ulaz u zeludac pa joj se zbog toga vraća hrana. To za vraćanje hrane i mi znamo jer se stalno žali. Prvo mi je bilo neobično kad to kaže,podseća me na malo dete,ono kad treba da podrigne posle jela,ali to sada predstavlja pravu muku. Od lekova je koristila kontolok i iberogast kapi koje joj pomažu. Veoma je osetljiva i gotovo retko koji lek sme da pije. Slučajno joj je jedan poznanik rekao da je to vrlo verovatno vezano za želudac koji se noću popne pa je pritiska i dovodi do ovih tegoba. Od tada kad se desi period da ima pomenute smetnje ja je izmasiram, pa onda primenimo masažu želudca da ga malo prmirimo i "spustimo" i njoj bude lakše. Onda nema tog preznojavanja danima. Takođe, preporučio sam joj vežbe za hijatalnu herniju sa Vašeg sajta i počela je da radi ali posle drugog puta opet joj se podigao želudac. Mi ga namestimo ona uradi vežbe on opet dođe gore i tako 10-tak dana,onda je odustala. Nameštanje želudca masažom sam video kod nekog čoveka kod koga smo išli tada pre dve godine dva - tri puta ali ona neće da ide više tamo jer joj se nakon nameštanja želudca pojavi neki bezrazložan strah. Znam da joj se vrti u glavi , bude joj muka, ide više puta u toalet kao da je sve posledica nekog straha,a posle par sati to se primiri. Ona se uvek još dodatno uplaši i odustala je od nameštanja. Kada sam malo analizirao shvatio sam da joj i nervoza koja se nekada pojavi i nemir dolaze kada joj želudac lupa,ako tako to mogu reći.
    Inače ona ima 35.godina, oko 57 kilograma i visina 172cm.

    Da li želudac može da daje ove simptome?
    Od čega on može tako često da se podiže i ima li leka tome?
    Pozdrav,

    Moj ti je savjet da tražiš od doktora lijek Lorazepam 1 mg i da ga pije 3x1 jedan period samo da vidi ima li reakcije i da li je bolje.Ako se pokaže da je to rješenje i da pomaže (s obzirom da se taj lijek pije za umirivanje i za pripremu pacijenata pred operaciju) kod nje je problem panična reakcija praćena GERB-om.To se da liječiti ali prije svega treba sve ostalo odbaciti.Noćno preznojavanje jako često može imati veze sa štitnom pa ne bi bilo na odmet i da se prekontroliše štitna.
    Svako dobro i srećno!
  • Pink Panter
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kada želudac nije na svom mestu...

    od Pink Panter » pre 7 godine

    Pozdrav i tebi,

    hvala ti što si odgovorio.

    Moj savet tebi je svakako da sledeći put dobro razmisliš pre nego što nešto napišeš jer ovo što si napisao ne da nije savet nego je za osudu.
    Ja mojoj supruzi nikada ne bih tako nešto ponudio kao opciju pošto ni sam ne bih uzeo lekove na svoju ruku niti bih diktirao lekaru šta da mi prepiše ili "da" od lekova.

    Mi smo ipak ozbiljni ljudi i trebale su nam informacije i razmišljanja na temu želudca.
    Iskreno nerviraju me ovakvi saveti jer naši ljudi odmah sve pripisuju psihičkom stanju. Kad smo kod toga već naravno da smo u celokupnom istraživanju prošli i psihijatra i psihologa i sve je u redu, tako da ta opcija otpada.
  • dasi1985
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kada želudac nije na svom mestu...

    od dasi1985 » pre 7 godine

    Pozdrav i tebi,

    hvala ti što si odgovorio.

    Moj savet tebi je svakako da sledeći put dobro razmisliš pre nego što nešto napišeš jer ovo što si napisao ne da nije savet nego je za osudu.
    Ja mojoj supruzi nikada ne bih tako nešto ponudio kao opciju pošto ni sam ne bih uzeo lekove na svoju ruku niti bih diktirao lekaru šta da mi prepiše ili "da" od lekova.

    Mi smo ipak ozbiljni ljudi i trebale su nam informacije i razmišljanja na temu želudca.
    Iskreno nerviraju me ovakvi saveti jer naši ljudi odmah sve pripisuju psihičkom stanju. Kad smo kod toga već naravno da smo u celokupnom istraživanju prošli i psihijatra i psihologa i sve je u redu, tako da ta opcija otpada.
    Pozdrav,

    Mislim da me nisi shvatio ozbiljno a ja sam tvoj post itekako ozbiljno pročitao pogotovo deo o:

    [i]Nameštanje želudca masažom sam video kod nekog čoveka kod koga smo išli tada pre dve godine dva - tri puta ali ona neće da ide više tamo jer joj se nakon nameštanja želudca pojavi neki bezrazložan strah. Znam da joj se vrti u glavi , bude joj muka, ide više puta u toalet kao da je sve posledica nekog straha,a posle par sati to se primiri. Ona se uvek još dodatno uplaši i odustala je od nameštanja. Kada sam malo analizirao shvatio sam da joj i nervoza koja se nekada pojavi i nemir dolaze kada joj želudac lupa,ako tako to mogu reći.
    Inače ona ima 35.godina, oko 57 kilograma i visina 172cm. [/i]


    Imam jako slične simptome osim noćnog preznojavanja i vjeruj mi to automatski ne znači da si lud ili psihički nestabilan.Želudac je jako komplikovan organ i pun nervnih završetaka,ima ih više od mozga pa ti sada vidi.U svakom slučaju sve tablete piti uz saradnju sa doktorom-gastroenterologom.Ja vam savjetujem da probate nekoliko dana samo da vidite reakaciju,ako bude bolje onda u tome pravcu tražiti adekvatne tablete za opuštanje digestivnog trakta koji se digne jako često zbog nervoze.Lorazepam je jako blaga tableta i ne može joj ništa naškoditi,piju je pacijenti pred operaciju.Meni se dešavalo tokom vožnje auta lupanje želuca jako visoko pa bih morao stati da mi supruga masira.Prošao sam namještanja želuca,razne terapije i vjeruj mi da ne pričam bezveze.Nervoza i lupanje želuca su jako povezani.U svakom slučaju svako dobro i sretno.
    Uz to naravno jako je bitno napomenuti da večera ne dolazi u obzir 3 do 4 sata pre spavanja jer noćno preznojavanje može često biti posledica obilnih večera.Ako ste već išli na razne pretrage ja bih Vam savjetovao i pregled štitne žljezde ultrazvukom.
  • imeime
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kada želudac nije na svom mestu...

    od imeime » pre 7 godine

    Pozdrav svima :mahalo: Hvala Moderatoru na svim odgovorima, jako mi je korisno ovo čitati.
    Moj problem je, vjerojatno, isto hijetalna hernija (?). Nisam još bila na gastroskopiji ali idem uskoro. Ja inače želučanih tegoba nemam, nemam čak ni nadutost i probava mi je redovita, ali imam aritmiju koja se javlja u ležećem položaju, kod saginjanja i sl, i prijetila sam da je povezano sa hranom koju unosim... Isto ponekad osjetim nekakav pritisak u predjelu grla, ako sam pojela nešto što mi smeta ili sam se najela, ali ne osjećam kiselinu, nadutost, bol ni ništa takvo...I kad osjetim taj pritisak već znam da će mi krenuti palpitacije kad legnem. Ne mogu ni do kraja zijevnuti, Osim toga, jako sam mršava: 43 kg, 167 cm. Jedem puno i stalno sam gladna :( I ništa mi se ne prima... Inače imam 33 god. i prije 3 i pol god sam rodila a ove probleme imam jedno 3 god. Radila sam preglede srca, utz i holter monitor 48 h, i sve je bilo u redu... Štitnjača isto ok, krvna slika isto.. Jako sam smršavila nakon poroda, a i prije sam bila premršava ali uvijek sam malo jela i nisam imala apetita pa je to tada bilo logično, a sad kad sam stalno gladna i jedem sam mršavija nego ikad! Inače u trudnoći sam 3 zadnja mjeseca morala strogo mirovati jer sam nisko nosila pa je možda i to pridonjelo tome.. I puno puno izrazito stresnih i tužnih situacija sam prošla u zadnje 4 godine, a i po prirodi sam osjetljiva... Trenutno mogu reći da nisam pod stresom i da sam generalno zadovoljna svojim životom i trudim se biti pozitivna, ali izluđuju me te aritmije jer ih baš jako osjećam, i to većinom podrhtavanje srca, i jako se bojim... Zbog moje kilaže strah me jesti malo ali vidim da ću morati :( Spavam na povišenom ali kad mi je loše ne pomaže ni to baš.. Zahvalna sam na bilo kakvom savjetu i mišljenju.
  • HarisH95
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kada želudac nije na svom mestu...

    od HarisH95 » pre 7 godine

    Zdravo, molim vas ako može pomoć..

    Imam 21 godinu, ne pijem, ne pušim, bavio sam se sportom medjutim od kako sam na fakultet krenuo veoma retko sam fiziki aktivan ali opet sam atletski građen.
    Moj problem je želudac, bar ja mislim da jeste.. Vadio sam rezultate urina i krvi, sve je u redu, i stoliu isto, i svi nalazi su u redu medjutim mene stomak muči.. Već 3-4 meseca, osećam naduvenost, kao da će stomak da mi pukne.. Malo iznad pupka nekih 5 do 10 cm ,takoreći na sredini stomaka. Bukvalno pojedem nešto i onda mi osećaj po nekoliko sati 3-4 sata kao da sam naduven da ću pući.. posle me se opusti ali opet cim jedem, opet mi se naduva stomak i opet isto, nelagodan osećaj baš koji mi ide na živce i stvara nervozu.. Što se tiče bolova nemam ih.. Primetio sam tako kad igram fudbal takodje da hoce da mi se naduva stomak.. Eh sad sto se tice ishrane, jedem svasta, i volim voće, medjutim povrće kao sto je paprika, luk (crni i beli), kupus (mogu samo kuvani kupus), brokoli itd.. ne podnosim.. Pokusavao sam da ih jedem ali bukvalno me tera na povraćanje ali ne mogu protiv sebe.. Šta mi preporučujete? Kako da rešim ove stomačne tegobe? Ova nadutos, ne mogu više da je podnesem. :D Da li je moguće da mi želudac nije na mestu? :D Inače stolicu imam redovnu, jednom do dva puta na dan, nije čvrsta, nije ni žitko, već sasvim normalna stolica.. :D E da i da dodam, osecam stalnu glad u ustima a stomak mi posle jela pun i naduven.. :D Pokušavam da budem pozitivan nekako, ali mi stvara probleme velike na psihickoj bazi jer se puno nerviram zbog toga i stalno mislim na to.. :D
    I da jos nesto da dodam, sada idem na faks u treću godinu,i predhodne dve godine sam se dok sm na faksu bio mnogo lose hranio, tačnije nezdravo, stalno rostilj, kifle, salme.. Jednom nedeljno sam jeo corbasto.. Eto to je sve
  • dasi1985
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kada želudac nije na svom mestu...

    od dasi1985 » pre 7 godine

    Zdravo, molim vas ako može pomoć..

    Imam 21 godinu, ne pijem, ne pušim, bavio sam se sportom medjutim od kako sam na fakultet krenuo veoma retko sam fiziki aktivan ali opet sam atletski građen.
    Moj problem je želudac, bar ja mislim da jeste.. Vadio sam rezultate urina i krvi, sve je u redu, i stoliu isto, i svi nalazi su u redu medjutim mene stomak muči.. Već 3-4 meseca, osećam naduvenost, kao da će stomak da mi pukne.. Malo iznad pupka nekih 5 do 10 cm ,takoreći na sredini stomaka. Bukvalno pojedem nešto i onda mi osećaj po nekoliko sati 3-4 sata kao da sam naduven da ću pući.. posle me se opusti ali opet cim jedem, opet mi se naduva stomak i opet isto, nelagodan osećaj baš koji mi ide na živce i stvara nervozu.. Što se tiče bolova nemam ih.. Primetio sam tako kad igram fudbal takodje da hoce da mi se naduva stomak.. Eh sad sto se tice ishrane, jedem svasta, i volim voće, medjutim povrće kao sto je paprika, luk (crni i beli), kupus (mogu samo kuvani kupus), brokoli itd.. ne podnosim.. Pokusavao sam da ih jedem ali bukvalno me tera na povraćanje ali ne mogu protiv sebe.. Šta mi preporučujete? Kako da rešim ove stomačne tegobe? Ova nadutos, ne mogu više da je podnesem. :D Da li je moguće da mi želudac nije na mestu? :D Inače stolicu imam redovnu, jednom do dva puta na dan, nije čvrsta, nije ni žitko, već sasvim normalna stolica.. :D E da i da dodam, osecam stalnu glad u ustima a stomak mi posle jela pun i naduven.. :D Pokušavam da budem pozitivan nekako, ali mi stvara probleme velike na psihickoj bazi jer se puno nerviram zbog toga i stalno mislim na to.. :D
    I da jos nesto da dodam, sada idem na faks u treću godinu,i predhodne dve godine sam se dok sm na faksu bio mnogo lose hranio, tačnije nezdravo, stalno rostilj, kifle, salme.. Jednom nedeljno sam jeo corbasto.. Eto to je sve
    Ja sam u ishranu uveo kefir,jogurt i mljeveno sjeme lana.Obično ga pomiješam sa kefirom ili jogurtom i tako pojedem jednom dnevno.U principu sve sjemenke,najdostupnije od bundeve ili suncokreta su dobre za probavu i nadutost.Ako ti puls ujutru na prazan stomak nije u pupku onda postoji šansa i da ti je želudac malo otišao na gore mada po simptomima mi više djeluje da je od loše ishrane nadutost,ne vjerujem da se od fudbala ili fizičke aktivnosti simptomi mogu pogoršati nego naprotiv prijaju radu želuca.Naravno umjerena fizička aktivnost uvjek dobro došla(šetnja,lagano trčanje,bicikl) pod uslovom da ti želudac nije pomjeren.
  • HarisH95
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kada želudac nije na svom mestu...

    od HarisH95 » pre 7 godine

    Hvala na odgovoru puno.
    Videću, da radim ujutru vežbe sa prve strane i regulisaću ishranu i javljam vam šta sam uradio i kako je odreagovalo.
    Puno vam hvala.
    A ujutru ću vam napisati d li osećam puls u pupku.
    Poslednja izmena od HarisH95 u 08 Oct 2016, 00:15, izmenjeno 1 put ukupno.
  • HarisH95
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kada želudac nije na svom mestu...

    od HarisH95 » pre 7 godine

    Hvala na odgovoru puno.
    Videću, da radim ujutru vežbe sa prve strane i regulisaću ishranu i javljam vam šta sam uradio i kako je odreagovalo.
    Puno vam hvala.
    A ujutru ću vam napisati d li osećam puls u pupku.
  • HarisH95
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kada želudac nije na svom mestu...

    od HarisH95 » pre 7 godine

    Što se tiče pulsa, evo jutros sam na prazan stomak gledao, nije tačno na pupku već se puls oseca mozda pola centiimetra iznad pupka. :D
  • Magdalina
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Kada želudac nije na svom mestu...

    od Magdalina » pre 7 godine

    Kako moze zeludac da pulsira, ne razumem?
  • HarisH95
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kada želudac nije na svom mestu...

    od HarisH95 » pre 7 godine

    E ljudi samo da se javim, da kažem da sam rešio problem koji me je mučio sa želucem ove zadnje 2 godine.
    Sve je u stvari bilo na psihičkoj bazi, takozvana anksioznost, sad je hvala Bogu sve dobro.
    Doktor koji mi je inače kum mi je rekao da desed dana koristim tablete "Eglonyl 50mg", uzimaju se na recept.. Navodno je bilo samo za smirivanje želuca, medjutim to se koristi kao i tableta protiv anksioznosti i povećanja raspoloženja, nakod uzimanja ovih tableta 10 dana ali svaki drugi dan po jedna, mene je sve prestalo a onda mi je kum rekao, vidiš da ti je sve bilo na psihičkoj bazi. Tako da eto, problem mi je rešen.
  • Magdalina
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Kada želudac nije na svom mestu...

    od Magdalina » pre 7 godine

    Da li moze moderator da odgovori?Kako moze zeludac da pulsira, koliko ja znam, jedino dto moze da pulsira je trbusna aorta, i zasto dolazi do pulsacije kada zeludac nije na svom mestu?Hvala.
Odgovori 389 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju