Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1
UN dijeta i kavitacija - vasa iskustva
  • Andriana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 11 godine

    UN dijeta i kavitacija - vasa iskustva

    od Andriana » pre 11 godine

    Zdravo
    Posle porodjaja (koji je bio pre 6 meseci) ostao mi je veliki stomak i 6 kg extra, iako moj cilj je da smrsam 11 kg. Trenutno drzim UNku (tek mi je 3 nedelja) a pocela sam i sa kavitacijom stomaka (zavrsila sam 2 tretmana) u kombinaciju sa mezoterapijom i mikrokompjuterom. Ne mogu primetiti neko poboljsanje i to me strasno brine. :crybaby:
    Jel neko ima iskustva sa UNkom i kavitacijom paralelno i koliko tretmana jedne regije su vam bili dovoljni da smrsate??? Kakva su vasa iskustva sa kavitacijom???
    Pozdrav
  • ria
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: UN dijeta i kavitacija - vasa iskustva

    od ria » pre 11 godine

    Ja sam dosta čitala o tom tretmanu, dok su bili neki popusti kod nas. Ali ipak nisam otišla. Žao mi je što ti ne mogu pomoći. Mada mislim da tu treba još koji tretman da bi bio neki napredak. Jesi sigurna da ga nema, tj da li mjeriš svoje obime? Ja bih ti preporučila sve da mjeriš. :wink:
    Na UN jesam, evo ušla u 2 mjesec i prezadovoljna sam. Skinula 8 kg, još 2 kg i za sad mi je super. Mislim da ne bih ni imala potrebe za tim tretmanima, jer ishranom i vježbama se sve može postići i to bih svakome posavjetovala.
    Veliki pozdrav. :009:
    1. cilj!
    Posle 44. dana UN dijete -9kg. Sa 74kg na 65kg.

    2. cilj!
  • Andriana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: UN dijeta i kavitacija - vasa iskustva

    od Andriana » pre 11 godine

    Evo mene opet
    Zavrsila sam sa kavitacijom (ukupno 6 tretmana) i skinula 7 cm sto je super ali nije dovoljno. Ono sto me brine jeste to sto mi sa dijetom nekako ne ide. Vec 2 nedelje nisam se pomakla, nisam izgibila ni gram :crybaby: ali to nije za ovu temu.
    Pozdrav
Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gosta