Sminkom do savrsenstva, istaknite svoju lepotu...
  • beatris
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 31
    Pridružio se: pre 16 godine

    od beatris » pre 16 godine

    Draga Selena, za tvoj problem bih ti preporucila normaderm kremu za dan i normaderm nuit za noc iz vichy kolekcije. Mozes je kupiti u bolje snabdevenim apotekama. Preporucila bih ti konpletnu negu lica normaderm vichy kolekcije jer je licno koristim i prezadovoljna sam. Mnogima, sa slicnim problemima kao tvojim, sam preporucila i veoma su zadovoljni rezultatima.

    Sto se crvenila tice, takodje postoji krema iz kolekcije vichy, licno je nisam probala jer nemam taj problem ali sam mnogima preporucila i svi su zadovoljni sa njom.

    Ako si u situaciji, pre nego sto pocnes negu sa ovim preparatima, uradi jedan kozmeticki tretman. Kozmeticar ce ti uraditi piling i ocistiti lice. Posle toga kreni sa negom ovim preparatima i rezultati nece izostati.
  • jedna mala
    Amater
    Amater
    Postovi: 418
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jedna mala » pre 16 godine

    Bea maybelline jade volum`express maskara kakve je boje pakovanje juce sam u parfimeriji videla da imaju al posto na svakoj pise express nisam znala koju da uzmem ima neka crna, siva i teget
  • beatris
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 31
    Pridružio se: pre 16 godine

    od beatris » pre 16 godine

    Pakovanje je teget a maskara je crne boje.
    Fantasticna je a lako se skida dove sapunom. Probaj je pa mi javi kako si zadovoljna. Bea je tu za tebe, uvek!
  • jedna mala
    Amater
    Amater
    Postovi: 418
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jedna mala » pre 16 godine

    ok hvala lutko danas mi je pun plan i program al sutra cu otici da kupim posto se stara vec potrosila :D
  • Dragulj Medine
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Dragulj Medine » pre 16 godine

    Hvala Bea! :01: Našla sam kremu Jel znaš koliko košta?Ovu protiv crvenila ne mogu da nađem :crybaby:
    Kada nas vole oprastaju nam sve nase zlocine. A kada nas ne vole ne oprastaju nam cak ni nase vrline.
  • beatris
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 31
    Pridružio se: pre 16 godine

    od beatris » pre 16 godine

    Cena joj je oko 18 eura, ne znam tacno, mozda i malo manje. Drago mi je da si je pronasla, jos samo da je probas i nadam se da ces biti zadovoljna. Mozes da se konsultujes sa svojim dermatologom ili kozmeticarkom pre nego sto je kupis i pocnes da je koristis.

    Za kremu protiv crvenila javicu ti kako se tacno zove.
  • jedna mala
    Amater
    Amater
    Postovi: 418
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jedna mala » pre 16 godine

    Bea kupila sam maskaru koji si mi preporucila i mogu ti reci da sam zadovoljna ok je a dosta je jeftinija od one koju sam ranije kupovala a trepavice su mi lepse sve lepo razdvojene i nema grudvica hvala ti :009:
  • beatris
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 31
    Pridružio se: pre 16 godine

    od beatris » pre 16 godine

    Bas mi je drago da si zadovoljna, lepotice jedna mala!
    Ja sam tu, za sve sto treba, uvek!
    Ljubi te :009: i voli :) Bea!
  • Sunset

    od Sunset » pre 16 godine

    Vichy kolekcija je brate mnooogo skupa kod nas..Ja koristim s vremena na vreme njihove kreme, ali ne uvek. Devojke sta bi mi preporucule za tecni puder (MORAM vec da pocnem redovno da ga stavljam, jbg. godine) ja imam mesovitu kozu, 43 godine..koji puder??I jos nesto..imate li neki trik za podocnjake osim korektora (to znam)..Ja sam sretala neki zeleni puder al nikad nisam znala kako to funkcionice. Anyone???
  • beatris
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 31
    Pridružio se: pre 16 godine

    od beatris » pre 16 godine

    Sto se tecnog pudera tice najbolji je iz kolekcije vichy jer kad se nanese na lice ne primecuje se a ujednacava ten. Provereno je dobar i tecni puder iz kolekcije max factor i loreal.
    Sto se podocnjaka tice najbolji je tecni korektor iz kolekcije IQ. Sastoji se iz dve boje zelene i boje koze. Prvo se nanese malo tecnog korektora u zelenoj boji, dobro se utrlja pa zatim ide tecni korektor u boji koze. Mnogi koriste ovaj korektor 2 u 1 i prezadovoljni su a cena mu je veoma pristupacna.
  • melisa
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 149
    Pridružio se: pre 16 godine

    od melisa » pre 16 godine

    Za podočnjake mogu da preporučim Vichy kremu u stiku - zelenu. ODLIČNA JE. Međutim ima i od Eucerina i svi dermatolozi tvrde da je Eucerin mnogo bolji do Vichy-a. .. Vichy kreme za lice su meni izazivale iritacije i dermatitise, i one uopšte nisu medicinske kreme za lice..Eucerin i Avenie (ako se tako piše) su medicinske kreme.
    Slika
  • Sunset

    od Sunset » pre 16 godine

    Hvala vam dvema na odgovoru. Avene i Eucerin ima i kod nas..ovih dana (kad dobijem platu) ici cu da potrazim - zapisacu ove nazive..., mada ja nisam verovatno umela da potrazim ali nikad ne videh zelenu kremu, osim u prospektima? Bas vam hvala na odgovoru :)
  • beogradjanka1976
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 16 godine

    od beogradjanka1976 » pre 16 godine

    I ja koristim vichy kozmetiku, a imam masnu i osetljivu kozu. Prezadovoljna sam njihovim gelom protiv podocnjaka jer ja imam natecene, tako da ih to smiruje. Vichy jeste skuplja varijanta, ali i traje....imam i neku balea kremu protiv starenja, ali je masna tako da njome uglavnom nacapam vrat.
    Sto se tice smenike, uglavnom koristim vichy tecni puder i burjois puder u prahu, imam neki pupa bronzani puder koji koristim umesto rumenila, a na usne obicno stavljam neki sjaj u boji, ili jednostavno beli sedefasti. Ranije sam se mnogo vise sminkala, oci sam mnogo vise naglasavala, ali sad mi je uglavnom dovoljno malo rumenila iznad kapaka, dobro osencim lice, natrackam maskaru i stavim sjaj....Ponekad pozelim da se najsminkam bas glamurozno, i na youtube sajtu sam nasla obilje saveta kako napraviti smokey eyes, glamorous face blabla...
  • ViA V.

    od ViA V. » pre 16 godine

    'Ajd' i ja da se pozalim... :)
    Ja imam ogroman problem sa mitiserima... :x I to u dve varijante:
    - sitni, crni (u vidu tacaka) koji se lako istisnu
    - dosta krupniji, beli, (u vidu gnojnih cepova) kojima treba i po par meseci da 'se srede', a posle isto toliko ostaje fleka...

    Ima li neko neki savet za mene? :cry:

    Probala sam da parim lice nad kamilicom i nad obicnom vrucom vodom, probala Nivein gel za pranje lica, Niveine maske, Garnierove maske, Avonove maske, Avonov tonik, Cleand & Clear...
    Treba li da nabrajam jos? :D

    I ovo se opet vrati! :-P

    Sad sam razmisljala da uzmem onaj novi, Neutrogenin piling protiv mitisera, pa da vidim kakve ce on rezultate da da... 8)
  • melisa
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 149
    Pridružio se: pre 16 godine

    od melisa » pre 16 godine

    Pokušaj, da ako znaš nekoga ko radi proizvode od Aloje (FLP-oove) naručiš od njega nešto, jer njihovi proizvodi prodiru 7 slojeva ispod koze i istu čiste. Problem je što je potrebno duže vremena da bi se dali rezultati, jer je prvi efekat čak i pogoršanje. Tj. sve krene da izbija na površinu, ali posle nekih mesec dana lice je neprepoznatiljivo .[/url]
    Slika

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gosta