Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1
Odličan piling i saveznik u borbi protiv celulita
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Odličan piling i saveznik u borbi protiv celulita

    od narcisa » pre 8 godine

    Kafene kocke
    Sastojci: 6 kašika kafe, 5 kašika šećera, kesica cimeta, 2 kašike soda bikarbone, 3 kašike maslinovog ulja (u originalnom receptu ide kokosovo ulje, ali ja ga vala ne kupovala zbog pilinga)

    U posudi pomiješati sve sastojke, ali baš baš dobro, da liči na toz u džezvi. Oblikovati rukama i složiti na tanjir. Ostaviti da se osuše preko noći.
    Koriste se prije tuširanja. Kad ste već u kadi malo ih pokvasite da se razmekšaju. Utrljajte dubinski u krizna područja (u mom slučaju cijelo tijelo je pojaz Gaze). Masirajte kružnim pokretima. Bićete blatnjavi i smrdićete na kafu. Nakon pet minuta saperite glib sa sebe. Odmah ćete primijetiti kako vam je koža mekana i podatna. Propisno se nasapunjajte, isperite, izađite iz kade i pokušajte da očistite svinjac oko sebe.
    Ja sam oduševljena (vjerovatno sam bila krmača u prošlom životu). Koža je divna.
    Ja sam napravila pola mjere i dovoljno mi je za 2,5 tuširanja. :mahalo:
  • Tebi_Za_Ljubav
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 744
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Odličan piling i saveznik u borbi protiv celulita

    od Tebi_Za_Ljubav » pre 8 godine

    Genijalna uputstva :16: hvala...biće isprobano :)
    Bez obzira šta mi se desi, ja sam borac, a ne žrtva!
  • Luna85
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 642
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Odličan piling i saveznik u borbi protiv celulita

    od Luna85 » pre 8 godine

    Evo suši se kod mene :) kontam da je ovo ostalo nekome dok je pravio neki kolač pa rešio da ga namaže na telo :D
    Početak 9.1.2016 - 74 kg 17.4.2016 - 61.3 kg drugi novi početak 17.9.2017 - 66 kg
Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost