Odgovori 5 postova Stranica 1 od 1
Nahranite telo
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Nahranite telo

    od lasata » pre 15 godine

    Kada kupujete proizvode za negu tela, izaberite one ciji vam mirisi najvise prijaju - narandzu, sumsko voce, papaju... I obavesno koristite preparate sa termalnom vodom. Tokom tusiranja upotrebljavajte blage kupke, a na kraju uradite secerni piling koji skida povrsinski deo epiderma i skuplja pore. Piling se radi sve dok se pod prstima osecaju zrnca secera. Takodje svakodnevno koristite losion za telo koji ce preporoditi vasu kozu od glave do pete. Po povratku sa letovanja, ovakve tretmane trebalo bi primenjivati svakodnevno, sve dok se koza potpuno ne regenerise, a tokom godine dobro bi bilo raditi ih jednom u pet dana.
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • jedna mala
    Amater
    Amater
    Postovi: 418
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jedna mala » pre 15 godine

    kod mene slucaj nije takav svi ti preparati koji mi super mirisu mi katastrofalno isusuju kozu pa se ona posle samo par minuta od koriscenja pocne sva perutati :shock:
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Ja sam slucajno otkrila Dove - silk glove i genijalno je mleko... Sem sto je taman hidrantno i masno po mojoj meri, ostavlja na kozi sitne cestice svetlucave koje hvataju svetlost pa koza izgleda bas, bas sveze... I sto je najvaznije ne mirise jako jer i ja to isto ne volim... :D
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • tiki
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 15 godine

    od tiki » pre 15 godine

    kao piling i hranu za telo (i lice) koristim iz domace radinosti: 3-4 kasike ovsenih pahuljica izmesane sa kasikom bademovog ulja i 2 kasike mlake vode, kako bi pahuljice smeksale. onda proverim da li resetkica na otvoru kade dobro stoji :D pa utrljam smesu, i isperem mlakom vodom. meni zaista odgovara, i koza bude meka i glatka, mada imam izuzetno suvu kozu. ista je procedura i za lice :wink:
  • amber
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Nahranite telo

    od amber » pre 12 godine

    Ne radim piling tela, kada se setim namažem mleko, leti više, jer koža deluje glatkije i zategnutije, kad nosim kratko, kad mažem više dana zaredom i celulit iznad kolena(to mesto je jedino gde mi se vidi) kao da se manje uoči jer je koža nahranjena.

    Svi Dove su super, slik glow leti ima divan miris, zimi Shea buter, mnogo volim njihove mirise kada bi jo postajli parfemi sa tim :(
    Probala sam novo Vichy mleko za telo preteško se razmazuje.

    Imam Fremman Guava&cocunut mislim da neneguje ništa posebno, zeznula sam se jer sam ga kupila zbog mirisa jer sam tražila nešto slično body buterima iz body shopa koje sam u inostranstvu koristila, ista priča je sa Aldo Vandinijem i Tresori di Orjente, lep mirs nega ništa specijlano.

    Uglvanom žurim pa me mrzi da utrljavam mleko pa koristim više lonsione, Niveni su se svi pokazali dobro, jedino q10 nema nikakv efekat.
    Garnier koji sam probala u inostranstvu kao da nije isti kao ovaj kod nas, odličan je i hidrira i omekšava(crveni) ali sada je stigla nova kolekcija u Lilli, šea buter, kakao, videću
    koliko mogu da odolim da ih neuzmem jer već imam Dove&freeman.

    Ulja su divna svako i Nivea i BeoLab, ali treba čekati da upiju.
    Prirodna jako teška za upotrebu, tako da sam se ipak odlučila da koristim proizovde kao što su Niveini sa derivatima nafte i parbenima...
    Mleka za telo bez parbena Alverde nikakv efekat a miris prejak. Logona i Sante od prirodnih nisu loši. Ali opet nisu kao drugstore brendovi...
Odgovori 5 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost