Lakovi za nokte
  • Nena3110
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 748
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Lakovi za nokte

    od Nena3110 » pre 14 godine

    Vrlo retko mazem nokte, i tada su to neke svetle, nezne bojice.
    Nemam vremena da mi nokti budu uvek uredno namzani, a nista ruznije od poluoljustenog laka, bolje da ga nema.
  • BrownAngel
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 12
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Lakovi za nokte

    od BrownAngel » pre 14 godine

    jas obozavam moje nokte i bas ih puno negujem !
    imam lakove od sve marke pa i od pijaca :wink:
    hahaha... inaku nekako su mi omilene one od AVON ...dosta su tecne a i imaju ljepi sjaj
    trenutno si mi u leopard art i izgledaju vrlo neobicno ali slatko :-P
    obozavam crtati po noktima i pratim te trendove - moje drugaice iskoriscavam na sve moguce nacine :D :D :D evo opet u subotu imamo girls day pa cu da im radim nokte i vezbam na njih !
    8)
    poljubac iz makedonije :pivo:
    visina:155
    moj dnevnik :     *** Volim da izgledam dobro u moj JEANS ! ***
  • Nena3110
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 748
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Lakovi za nokte

    od Nena3110 » pre 14 godine

    Ovo je bas lepo, eh, mladosti, mladosti... :009:
  • Herceg Novi
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Lakovi za nokte

    od Herceg Novi » pre 13 godine

    Ja imam trajni french, deluje uredno i to mi je bitno.
  • kikass
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Lakovi za nokte

    od kikass » pre 13 godine

    ja imam svoje nokte i volim da ih negujem i vrlo cesto lakiram sve zavisi od raspolozenja , posto se inace bavim manikirom preporucujem svima da ko ima slabe nokte bar jednom nedeljno kvasac na noktice dok se ne osusi.. umutite svez kvasac da bude kao testo za palacinke i namazete nokte, kada se osusi isperete toplom vodom :D :D
  • amber
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Lakovi za nokte

    od amber » pre 12 godine

    Nemogu da izađem napolje dok ne našminkam oči.
    Ali da mažem lak, e to mi je najgora muka, prvo od mirisa kašljem, od acetona takođe, moram da mirujem da ništa nediram bar 15min samo li malo pomerim prste ugnjeca se pa sve ponovo...Volim francuski manikir.

    Imam jake nokte koji brzo rastu, pa nemogu da poverujem kad je pre došlo vreme za turpijanje, a nekad me i to mrzi pa ih odsečem skorz kratko a i to mi je muka jer su jaki pa uglavnom posle kupanja kad omekšaju. Ali kada me ne mrzi odličan je lak od Aure, bleičast za jačanje noktiju, prvo kada namažete dva sloja možete da puštate koliko god hoćete držaće ih (to mi je rekla drugarica kojoj su nokti slabiji da je tek sa njim uspela prvi put da ih pusti) a meni se sviđa jer se neguli po 10 dana.

    Od onih u bojama koristim sve nijanse crvene, lila, jakacrvena, bordo, od Golden Rose Pariz kolekcije.Imam par sedefastih i krem, a najbolji koji sam probala mi je bio Pupin, Max Factor se guli nije ni u pola doba kao Aurin i golden rose, samo crveni se svi brzo izgule na vrhovima bilo koje marke da su. Takođe sam kupila i Rimmel protiv žutenja, beli za french i opet ni on nije ako Aurin.
    Flor Mar lakići su dobri kao i Golden Rose i imaju ogroman izbor boja. Ruby Rose nisu baš postjani. Mabyelline su obični probala sam iz znatiželje ništa bolji od Godlen Rose a skuplji.
    I od svih njih žute nokti bez obzira šta piše da su sa vitaminom E i slično. Nevolim kraken efekat i neshvatam zašto je moderan.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju