Odgovori 2 postova Stranica 1 od 1
Hrononutricija, moje opredeljenje!
  • Vecno nezadovoljna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 11 godine

    Hrononutricija, moje opredeljenje!

    od Vecno nezadovoljna » pre 11 godine

    Zdravo svima! Nova sam ovde. Imam 57kg/169cm, zadovoljna sam svojom masom, zelim to da odrzim ali sam zavisna od slatkisa. Zelim da razmenjujem iskustva sa ljudima koji su na ovom rezimu ishrane. :hi-fi: Za one koji imaju vremena da citaju, preporucujem http://www.scribd.com/doc/49658851/Knji ... -najnovije ! Ostavljajte svoje komentare na ovu temu, iskustva drugih jako puno pomazu! I jos jedna bitna stvar, sta radite kad vas uhvati nesavladiva zelja za slatkisima? :) :veseljak:
  • IvanaSljivana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Hrononutricija, moje opredeljenje!

    od IvanaSljivana » pre 11 godine

    Cao,
    i ja sam nova ovde i iskreno nemam pojma kako forumi funkcionisu . Vidim da si ti svoj post objavila krajem avgusta i da nema odgovora na njega. Pretpostavljam da si vec mesec dana na hrono rezimu pa se zato javljam. :D
    Ja planiram da se od sutra ozbiljno bacim na takav rezim. Zanima me kakvi su tvoji utisci, kako se osecas? Da li si istrajala? I ja sam takodje zavisnik od slatkisa ali mi nije problem da ih izbacim iz ishrane. Kazes ne i budes odlucna i istrajna! Moras samo biti spremna na to da ces neki vremenski period biti nesrecna ali to ce proci kada pronadjes zanimaciju koja ce ti odvracati paznju.
    Mene iskreno najvise zanima da li se za vreme horono rezima javljaju oni napadi gladi i neizmerna zelja da pojedes ceo frizider? Ja imam taj problem i zato se podvrgavam ovom rezimu. Ne mogu bez dijeta da odrzim svoju idealnu kilazu a ne smem da drzim dijete vise. . . kad sam na dijeti kilaza mi je super, kako prestanem kilogrami se vracaju, ja dobijam napade za prezderavanjem i opet sve ispocetka. . . :x

    :020:
Odgovori 2 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju