Odgovori 106 postova
Razotkrivanje
  • Praslin
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 386
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Razotkrivanje

    od Praslin » pre 12 godine

    Pozdrav svima :hi-fi:
    Dugo me nije bilo, kilaža je šetala na sve strane, bilo je i zdravstvenih iskušenja - svašta je bilo i prošlo, pa sam sada opet na dijeti :020:
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Razotkrivanje

    od 314pezos » pre 12 godine

    A hoćeš li biti malo češće sa nama :)
    Slika
    Slika
  • Praslin
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 386
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Razotkrivanje

    od Praslin » pre 12 godine

    Biću :headbang:
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Razotkrivanje

    od lasata » pre 12 godine

    Bravo Praslin... Dobro dosla nazad na forum... :009:
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • Praslin
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 386
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Razotkrivanje

    od Praslin » pre 12 godine

    Bolje vas našla :31:
  • Teta Neda
    Amater
    Amater
    Postovi: 133
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Razotkrivanje

    od Teta Neda » pre 12 godine

    Pridruzila sam se danas forumu (nakon nekoliko dana njuskanja iz ilegale) pa red je da se kazem nesto o sebi. Zovem se stvarno Neda, imam 35 god. (juce mi je bio rodjendan), iz BH sam, radim u Afganistanu. Nadimak Teta Neda me prati odavno jer sam uvijek kao neki autoritet u grupi ljudi (pogotovo grupi mojih prijateljica) pa se cesto zezaju 'pazi samo kad te Teta Neda cuje sta si rekla' i sl.. i od te zezancije mi je ostao drag Nick :)
    Vise o meni u dnevniku koji planiram otvoriti.

    P.S. Ovih nekoliko dana koliko vas citam me odusevila kolicina pozitivne energije na forumu, razumijevanje i podrska clanovima.
    Slika
    Moje fotke u trudnoci (lozinka- trudnjaca): http://s1303.beta.photobucket.com/user/ ... /TRUDNJACA
  • Kiwi
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 21
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Razotkrivanje

    od Kiwi » pre 11 godine

    Evo i mene opet! :D
  • mila_usa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 55
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Razotkrivanje

    od mila_usa » pre 11 godine

    Da se i ja razotkrijem...Zovem se Amela skraceno MILA...Nadimak mi je dao moj suprug i pa odtuda i nik.Imam 27 godina..medicinska sam sestra i zivim u dalekoj Americi i borim se sa kilogramima...Osim zelje da izgubim kilograme velika mi je zelja da postanem konacno mama.Eto toliko ukratko o meni
    Success is Journey not Destination
  • *Nina*
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Razotkrivanje

    od *Nina* » pre 11 godine

    Hello!!!
    Evo od danas je sa vama jedna Nina kojoj je danas četvrti dan UNke.. :wink:
    1.cilj - SA 96kg NA 87kg Misija uspela!
    Da,to sam ja...
  • Alisa_GG
    Amater
    Amater
    Postovi: 191
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Razotkrivanje

    od Alisa_GG » pre 10 godine

    Ja se zovem Alisa kako mi ide i nik a GG u sustini ne znaci nista posebno. Danas sam otpocela UN dijetu po prvi put nadam se da cu uspeti da postignem bar neki cilj..Uglavnom mi fali podrske u kuci al sta da se radi.. :)
  • Penellope79
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 22
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Razotkrivanje

    od Penellope79 » pre 10 godine

    Penellope je samo zbog toga što cijeli život nešto čekam :neznalica: a 79 je moja godina rođenja.
    Inače mi je ime Aneta ... rođena sarajka i živim u Bijeljini :)
    "OD SEBE NE ODUSTAJEM, NIKAD VISE!!!"
  • trinity
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Razotkrivanje

    od trinity » pre 10 godine

    Pozdrav svim clanovima foruma.
    Upravo sam se uclanila, pa evo da kazem nesto o svojim tendencijama sto se ovog foruma tice. Naime, nekoliko puta sam svratila ovde i jako mi se dopao nacin na koji se clanovi jedni prema drugima odnose, posebno u rubrici "Dnevnici clanova foruma". Zapravo, to me je i navelo da se uclanim i pokusam kroz komunikaciju sa onima koji teze istom - gubitku nepozeljnih kilograma; da i sama skinem ono sto me vec neko vreme opterecuje. Mislim da je sustina svakog uspesnog gubitka kilograma - motivacija, a sigurna sam da je na ovom forumu ima dovoljno.
    Vise informacija o meni, kao na primer koliko imam godina, kilograma i tome slicno, procitacete u mom dnevniku, koji planiram da otvorim. :)
  • rade0000
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Razotkrivanje

    od rade0000 » pre 9 godine

    trinity napisao:Pozdrav svim clanovima foruma.
    Upravo sam se uclanila, pa evo da kazem nesto o svojim tendencijama sto se ovog foruma tice. Naime, nekoliko puta sam svratila ovde i jako mi se dopao nacin na koji se clanovi jedni prema drugima odnose, posebno u rubrici "Dnevnici clanova foruma". Zapravo, to me je i navelo da se uclanim i pokusam kroz komunikaciju sa onima koji teze istom - gubitku nepozeljnih kilograma; da i sama skinem ono sto me vec neko vreme opterecuje. Mislim da je sustina svakog uspesnog gubitka kilograma - motivacija, a sigurna sam da je na ovom forumu ima dovoljno.
    Vise informacija o meni, kao na primer koliko imam godina, kilograma i tome slicno, procitacete u mom dnevniku, koji planiram da otvorim. :)


    Dobro nam došla!!!
  • Olja72
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Razotkrivanje

    od Olja72 » pre 9 godine

    Pozdrav svima.
    Zovem se Olgica. Nadimak Olja je iz detinjstva jos, a 72 je godina mog rodjenja. Juce sam pocela UN dijetu po drugi put i nadam se da ce ovog puta biti bolje. (prvi put je bilo neuspesno, odustala sam vec druge nedelje zbog zdravstvenih razloga)
    Slika
    Početak UN dijete 23.maj 2017.
  • strelica0
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 30
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Razotkrivanje

    od strelica0 » pre 8 godine

    Pozdrav svima :mahalo:
    Stari sam član, tačnije,davne 2009te godine sam držala dijetu sa brojanjem kalorija i uz vasu podrsku uspesno sam smrsala.
    Zbog zdravstvenih problema sam nabacila 10kg viška i grozno se osećam.
    Opet krećem brojanje kalorija i treba mi podrška :)
    početak:11.04.2016.-65kg
    25.04.2016.-61.4kg
Odgovori 106 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju