Odgovori 106 postova
Razotkrivanje
  • sjelena
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 18
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sjelena » pre 15 godine

    Ja sam Jelena, a S je od prezimena
    iz Beograda i imam 33 godine i crvenu kosu :)
  • Anći
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Anći » pre 15 godine

    Pozdrav!!! Efo i mene!!
    Ja sam Anći!!
  • Arwen Evenstar
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Razotkrivanje

    od Arwen Evenstar » pre 14 godine

    Ja sam Jelena (Jela, Jelka) iz predgrađa Niša :mahalo:
    Kažu mi da mnogo pričam :D
    Nick sam odabrala po omiljenom liku iz LotR 8)
  • debela teta
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Razotkrivanje

    od debela teta » pre 14 godine

    Od oktobra do februara bas niko da stisne petlju i da se "razotkrije"...

    Evo, ja cu da budem hrabra! Odabrala sam korisnicko ime DEBELA TETA jer sam debela (trenutno 73 kg, 165cm) i jer sam teta- imam skoro 45. Avatar mi je zgodna, mrsava sexy-mackica koja namiguje i time kao da kaze: ma hajte, zezam se! Ne osecam se bas kao teta, nikako da sebi priznam da imam godinica koliko imam i zapocinjanjem ove dijete zaista zelim da zapocnem novo poglavlje u svom bitisanju.
    Nekad sam pisala pesme, puno citala i uzivala u samoci koja daje prostor da radis ono sto hoces bas kad hoces.Ali- kako ono kazu- kad zivot udje na vrata, poezija pobegne kroz prozor! Sad imam porodicu i sina koji voli da jede svo ono djubre od hrane i bitke bijem da ga nateram na koji zalogaj salate.
    Ime mi je Sanja, lekar sam po struci i toliko sam nakljukana informacijama o zdravoj ishrani, da vise ni ne umem da razdvojim zito od kukolja. Kazu da jutarnji obrok treba da bude najobilniji i najraznovrsniji, a da vise od pola dnevnih kalorija treba uneti u prvoj polovini dana. Lepo, probala sam i to. Rezultat je bio osecaj totalne punoce i nadutosti od rane zore(ima i medicinska dijagnoza za to) , a tokom celog dana zatim imala bih potrebu da neprestano nesto jedem. Sad , kad pojedem ujutro vocku, malo mi je lepse. A u podne sam gladna potpuno isto, bilo da doruckujem pitu sa sirom ili samo vockicu. :crybaby:
    Usput, u toku svojih radnih godina, stekla sam i malo povecan secer u krvi. Pa... Prava sam teta koja hoce da uhvati zadnji voz za koliko-toliko podmlasjivanje! Javljacu vam kako napredujem-mozda u jednom trenutku zaista i pocnem da izgledam kao moj avatar :ZZ10:
  • krvava meri
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Razotkrivanje

    od krvava meri » pre 13 godine

    Zovem se Jovana, 25 godina, imam jako puno kompleksa zbog kilograma i jako sam nesigurna i nisam karakter i ne znam hocu li se izboriti sa viskom...jedn0m recju-Nesrecna!
    svaki kg viska me boli, ali ja samo pricam-od sutra ovo, od sutra ono, a nista ne preduzimam, samo pricam :crybaby:
    mislim da upravo zbog kg sam nesrecna, a zbog nesrece jedem i tako sve u krug...
  • Nena3110
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 748
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Razotkrivanje

    od Nena3110 » pre 13 godine

    Vicevi, bla.bla kafe, knjige i koješta, pa meni promakla ova tema iako sam odmah po učlanjenju na forum stavila svoju sliku na temu ovo sam ja.
    A razotkrivena sam, da ne znam kud bi više, toliko o sebi pišem u dnevnicima i mom i vašim-
    Pa eto, zovem se Snežana, od detinjstva me zovu Nena, od udaje, malo manje, taj nadimak je za moju porodicu, moje prijatelje, nisam se nadimkom predstavljala kad sam ušla u novu sredinu, pa u novu familiju :oops:
    Volim i svoje ime i svoj nadimak.
    Ovde je izgleda nekada bila neka Nena, pa program nije prihvatio nick, te ja dodadoh svoj datum rođenja.
    Volim muziku, volim ljude, volim cveće, naravno, najviše svoju porodicu, imam svoj hobby, od koga mi gooza raste, jer se radi u sedećem položaju, i mnogo, mnogo volim ovaj forum, a forum činite svi vi, pa vas sve voooliiim! :ljubav2: :ljubav2: :ljubav2:
  • secerlema
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Razotkrivanje

    od secerlema » pre 13 godine

    Ja sam Katarina i mama sam jedne lutkice koju sada svi zovu secerlema (to je njen nadimak) i otud sam i ja ovde secerlema.Vec sam pomenula,ovde sam da pruzim podrsku svima koji zele da smrsaju,jer sam ja uspela, i da ucinim zabavnijim dane onima koji su zbog svojih kilograma pomalo nesrecni.Dakle,da pisemo i da se lepo druzimo...
  • Nena3110
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 748
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Razotkrivanje

    od Nena3110 » pre 13 godine

    Hvala Šećerlemo, budi sa nama, puno će nam značiti svaka podrška.
  • secerlema
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Razotkrivanje

    od secerlema » pre 13 godine

    Sa zadovoljstvom!!Naoruzajte se strpljenjem i grabimo krupnim koracima napred!!!Optimizam je moje srednje ime.
  • Radmila
    Amater
    Amater
    Postovi: 399
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Razotkrivanje

    od Radmila » pre 12 godine

    Ja sam Radmila... Nadimak Radica, nadenula mi je drugarica :) A ovde sam sad popularna kao Rasa :)
  • krki
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 57
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Razotkrivanje

    od krki » pre 12 godine

    Ja sam Ana iz Krusevca.... Imam mnogo kompleksa i to mi ic ne valja.... :o
  • boki 66
    Amater
    Amater
    Postovi: 438
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Razotkrivanje

    od boki 66 » pre 12 godine

    A ko ti dao nadimak Rasa? :009:
    Ja sam Bogdanka, nadimak boki plus godiste.
    Ko se bori, taj može i izgubiti, ali ko se ne bori, taj je već izgubio. (Bertold Breht)
  • Radmila
    Amater
    Amater
    Postovi: 399
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Razotkrivanje

    od Radmila » pre 12 godine

    Nadimak Rasa sam dobila od clana iznad mene :roll:
  • saci
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 21
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Razotkrivanje

    od saci » pre 12 godine

    moje ime je Selma a nadimak Saci(schatzi-draga)
    sam dobila u srednjoj skoli
    jer smo bile dve djevojke u razredu sa istim imenom "Selma" je u Bosni jako popularno ime bilo 80'tih
    vjerovatno zbog Dugmeta :headbang:
  • Neprilagodjena
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Razotkrivanje

    od Neprilagodjena » pre 12 godine

    Evo i mene! :013:
    Zovem se Dragana, a nadimak je Neprilagođena zbog filma Angeline Jolie, zbog kojeg je, čini mi se, dobila oskara za najbolju sporednu ulogu. A ja sam Neprilagođena u nekim situacijama, pričam kad treba da ćutim, ali i nisam istrajna u dijeti, nikako da nađem neku dijetu kojoj ću se ja prilagoditi ili neku koja će se prilagoditi meni. :zuba:
Odgovori 106 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju