Odgovori 106 postova
Razotkrivanje
  • smitica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 16 godine

    Clanovi foruma

    od smitica » pre 16 godine

    Ja sam Smitica, ili Šmitica...
    Poslednja izmena od smitica u 15 Aug 2013, 09:40, izmenjeno 1 put ukupno.
    Slika Slika
  • Sunset

    od Sunset » pre 16 godine

    Cccc..mora malo da pokrenemo ovu temu, bas je lepa..Evo dakle, moje pravo ime je Tamara. Nick sam izabrala zato jer je takva slika bila ponudjena kao avatar. Znam da nije bas bogzna kako originalno, ali ja stvarno volim zalazak sunca i nebo uopste...Sad sam promenila avatar, ali nick ostaje...nekako sam se navikla na njega, a i pristaje mi, da znate...Kad sam kao cura bila na odmoru u Grckoj bila sam na ostrvu Ios i tamo vam je gledanje zalaska sunca - pravi ritual..ide se na specijalno mesto i u to vreme zalazak je bio propracen lepom klasicnom muzikom. Koliko znam, to se jos uvek radi za turiste na Iosu. Eto...toliko od mene, licno i personalno :wink:
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    Bravo draga, nadam se da će tema da oživi zahvaljujući tebi! :009:
    Mada se još mnoooogi nisu izjasnili... :roll:
  • blondesweety
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 16 godine

    od blondesweety » pre 16 godine

    Moj nickname " blondesweety" je takav jer sam plavusica :) ( ali pametna), a i slatka( mislim, tako kazu, necu da sama sebe hvalim... :D ) , a i omiljena cokoladica mi je sweet. :roll:
  • MIMI
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 33
    Pridružio se: pre 16 godine

    od MIMI » pre 16 godine

    Mimi jer je skraceno od imena,i tako me puno ljudi zove(bolje to nego nadimak koji mi je nadenuo tata)
  • Sunset

    od Sunset » pre 16 godine

    Znači zoveš se Mirjana, jel tako? A kako te zove tata, majke ti?
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    Sunset napisao:Znači zoveš se Mirjana, jel tako? A kako te zove tata, majke ti?

    ...ovo i mene zanima... :roll:
  • MIMI
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 33
    Pridružio se: pre 16 godine

    od MIMI » pre 16 godine

    Nije Mirjana,vec Milena a malo je bzv da tatin nadimak iznosim u javnost(tuzice me za autorska prava([size=24])
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    Milena je baš lepo ime! :) :wink: :009:
  • Ella
    Amater
    Amater
    Postovi: 400
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Ella » pre 16 godine

    Ja sam Olivera.
    A nick Ella je nastao tako što baka dečka sa kojim sam se zabavljala duuuuuuuuugooooooo i zamalo da se udam za njega nikako nije mogla da mi skapira ime pa me samo iz njoj znanih razloga prekrstila u Ella. Čak se stalno iznova čudila kada bih joj drugi skrenuli pažnju na moje pravo ime. Kaže dugačko joj. Pa što ne skrati na Olja. Kaže bezveze joj jer sve Olje koje zna su u stvari Olgice i Olge, a moje lepo ime zaslužuje lepši nadimak. :) I tako, i meni bilo simpatično....
  • teana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 16 godine

    od teana » pre 16 godine

    Pravo ime mi je Danijela a nik sam izabrala po pocetnim slovima mojih cerki.
  • Gvozdena
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 12
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Gvozdena » pre 16 godine

    Gvozdena se zove marija, a bavim se gvozdjem pa je nik po tome (a i za gvozdenu volju) :nasilan:
  • Tinkerbell
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Tinkerbell » pre 16 godine

    Ja sam Tamara, kao sto sam napisala u mom dnevniku, a od malena se bavim glumom, i pre par godina sam igrala u predstavi Petar Pan, u jednom decijem pozoristu ulogu Zvoncice (na engleskom Tinkerbell), pa su me u to vreme u sali prozvali Tinkerbellm (Tinki), i ostalo je do sad...zamislite Zvoncicu sa ovoliko kila.. :16:
  • jedna mala
    Amater
    Amater
    Postovi: 418
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jedna mala » pre 16 godine

    ne znam kako ranije nisam videla ovu temu moje ime je Branka a nik jedna mala jos od ranije na nekom forumu je Branka bilo zauzeto pa mi eto palo na pamet jedna mala tako i ostalo :D
  • VipStar23
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 51
    Pridružio se: pre 16 godine

    od VipStar23 » pre 16 godine

    Jao ovo je skroz neprijatno sada....

    VipStar23 - zovem se Milan...iz Nisa...23 god....VIP AND STAR LIFE...
    Poslednja izmena od VipStar23 u 01 Feb 2008, 09:12, izmenjeno 1 put ukupno.
Odgovori 106 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju