Opšta diskusija o KONTRA receptima
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Opšta diskusija o KONTRA receptima

    od lasata » pre 15 godine

    Evo drage moje i dragi moji, na zahtev velike vecine ucesnika foruma otvaram novu temu... Ovde cete moci da razmenjujete sve one recepte koji i nisu bas tako dijetalni... Nadam se da cemo napraviti sasvim lepu zbirku recepata... :D

    Ja bih samo zamolila da radi lakseg snalazenja ipak ovde upotrebimo boje pa da slatki recepti budu npr. crveni, slani plavi a vege recepti neka budu zeleni... I naravno, da se ne bismo ponavljali obavezno proverite da li odredjeni recept vec postoji... :wink:
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • Maza
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Maza » pre 15 godine

    Mljac... :09: Hvala,Lasatice,za recepte... Moracu nesto od toga za vikend da probam... :)
    Ne odustajem...
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Drage moje i dragi moji, zadovoljstvo mi je da vam prenesem i da vas obavestim da je moderator vise nego zadovoljan razvojem dogadjaja po pitanju ove teme pa se nadam da ce nas to jos vise motivisati da se posvetimo ovoj temi... :009: :009: :009:
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Ja svratila da prilepim jos jedan zeleni recept obzirom da pocinje vreme posta kad ne mogu da nadjem kontra-recepte u podforumu recepti... Zbunih se na trenutak... :shock: A onda sam ukapirala (plavusa), narode... pa dobili smo kontra-recepte ne samo kao novu temu nego kao podforum... E pa srecno nam bilo... :skakutalo: :skakutalo: :skakutalo:
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • tiki
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 15 godine

    od tiki » pre 15 godine

    dok sam citala bila je poezija, a onda je usledila gozba i za oci! di-vo-ta! :roll:

    drugari, imam jedno plavo pitanje za vas :D ovog vikenda pravim podvarak, a zagubila sam recept za projicu ko torticu; a kako se uzdam u vase ocigledne kulinarske vestine, el bi mogli da mi priteknete u pomoc!
    hvala! ;)
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Slika

    Kako smo sada podelili jela po kategorijama tako bi valjalo da se toga pridrzavamo pa zato molim da ne saljete postove sa mesovitim receptima nego da ih razdvajate po temama... :wink:
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    od 314pezos » pre 15 godine

    Moram da pohvalim Las i Moderatora što su prebacili forum u naslovnu stranu i što su ga razgraničili po vrstama jela, ali da svi upamte važno pravilo da se svi komentari po pitanju recepata pišu u ovom podforumu a ne kod recepata, da bude to lepo i pregledno i kad nam gosti dođu na forum :) 8) još jednom sve pohvale.
    Slika
    Slika
  • debela dana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 20
    Pridružio se: pre 15 godine

    od debela dana » pre 15 godine

    super je ovo sto ste napravili :D idem da vidim sta ima u poslasticama :D ali sigurno nemogu nista od toga jesti :( :D
  • Natalija
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 69
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Natalija » pre 15 godine

    Plazma torta.....plazma torta.....plazma torta....plazma torta...plazma torta....plazma torta.....


    Sjajno sto ste otvorili ovaj podforum, ipak ljudi smo. :D

    Ne mozemo samo mahovinu da jedemo. 8)
  • Lola
    Amater
    Amater
    Postovi: 279
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Lola » pre 15 godine

    Evo i ja se radujem :skakutalo: :skakutalo: :skakutalo:
    Ovo je baš super.
  • Bobili
    Amater
    Amater
    Postovi: 336
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Bobili » pre 15 godine

    Evo ja svečano obećavam, čim mi prođu ovi prvi kolokvijumi, odvojiću jedan čitav dan da pišem recepte...Imam svakojakih, dosta posnih, jer nam je Slava Nikoljdan, pa smo ja i mama kupovale gdje sta nađemo...
    Radujem se ovom podforumu :013: :013: :013:
    Volim te ne zbog toga sta si ti, vec zbog toga sta sam ja kad sam pored tebe...
    ...Que yo siempre la adoré Y que nunca la olvidé,Que mi vida es un desierto, y muero yo de sed
    Y dígale también Que sólo junto a ella puedo respirar...
  • tiki
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 15 godine

    od tiki » pre 15 godine

    Tiki pita, Las odgovara, samo se Tiki pita gde da nabavi kajmak..... u SvajcarskE toga nema... a ni po Evropama... dodam malo vise sira, razblazenog sa pavlakom, pa kom obojci, kom opanci ;) valjda ce da mi pretekne neki "Nemac" - pretim da ih sve potamanim kalorijama :D

    hvala Las!


    :009:


    apdejt, nakon probe: ispala je ukusna i bas fina, na opste zadovoljstvo!
    jos jednom hvala, Las! :24:
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Bobili, posne recepte neces stavljati ovde nego u podforum recepti tema posni recepti... :)

    Asreta svaka cast za KIKIRIKI SALATU :23:
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • Bobili
    Amater
    Amater
    Postovi: 336
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Bobili » pre 15 godine

    Ok znači posni recepti i slatki i slani idu u Posne recepte...
    :009:
    Volim te ne zbog toga sta si ti, vec zbog toga sta sam ja kad sam pored tebe...
    ...Que yo siempre la adoré Y que nunca la olvidé,Que mi vida es un desierto, y muero yo de sed
    Y dígale también Que sólo junto a ella puedo respirar...
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Ne... Slatke stavi u 'kontra-recepti' - 'poslastice' a slane u recepti 'posna jela'... Sve slatko ide u kontra-recepte - poslastice bez obzira da li je posno ili mrsno da ih ne bi jurili po forumu a slani se razdvajaju zbog dijete... Slatki ne mogu biti dijetalni ni kad su posni... Kapiras? 8)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju