Odgovori 914 postova
Un.....
  • Dusica29
    Amater
    Amater
    Postovi: 266
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Un.....

    od Dusica29 » pre 7 godine

    Ivaiva, nemoj sebe prisiljavati na nesto ako ne ide, sama znas sta mozes a sta ne. I ja bih uvek decu stavila na prvo mesto. A ti si se iz unke naucila kontroli i ne mesanju hrane, tako da mislim da ti nece biti tesko da se i dalje delimicno pridrzavas tih pravila. :009:
    Slika
  • Jana-Lana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 77
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Un.....

    od Jana-Lana » pre 7 godine

    ivaiva najbolje je da prekines pa kasnije kada beba poraste da krenes ispocetka. Moj savet da smanjih unos hleba i da vecera bude najkasnije do 6-7 ako si u mogucnosti. I sto vise setnje. Sada je i lepo vreme pa mozes bebca u kolica i sat dva setnje dosta pomaze. ja sam se aktivirala sto se toga tice svugde idem pesaka vozim biciklu i sa cerkom igram badminton. Inace ona ga i trenira pa tako spojim lepo i korisno. Njoj pomazem u vezbanju i meni koristi. Bice to sve kako treba. Iskreno u mom slucaju kada sam se opterecivala kilazom ja ni grama nisam skidala a kada ne razmisljam nesto puno o kilogramima oni idu na dole. :D
    Slika
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Un.....

    od ivaiva » pre 7 godine

    Pravila sam ovih dana probe sta mogu od namirnica da vratim u ishranu a da bebi ne smeta.Za sada su karfiol i boranija prosli dobro.Mislim da se vracam uskoro UN rezimu,ali sa mnogo vecim izborom namirnica! :013:
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • Dusica29
    Amater
    Amater
    Postovi: 266
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Un.....

    od Dusica29 » pre 7 godine

    Jaka volja sve resava :009:
    Slika
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Un.....

    od Bakica » pre 7 godine

    U pravu je Dushica VOLJA je sve. Iva ti si toliko blizu svoga cilja da i sa samo manjim izmenama redovne ishrane ( manje ulja, hleba i testa) i uobrochavanjem ima da postignesh cilj. Ali kao shto rekoh ranije cilj sam po sebi nece znachiti mnogo na duge staze ako ne promenimo NACHIN ishrane i kuvanja. Ja sam chvrsto reshena da ga promenim.A i to je stvar navike , ta hrana , pa ako smo se navikli na onu nezdravu koja nas deblja mozemo VREMENOM (duzim) da se naviknemo i na novi nachin. Zato su dobre ove dugorochne dijete a one brze NIKAD rezultat ne zadrzavaju dugo. Bicesh ti super jer imash volje :headbang:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • cacacac
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 557
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Un.....

    od cacacac » pre 7 godine

    Ma bez volje mrka kapa! Super je sto beba prihvata kroz mleko nove namirnice, veci je izbor za tebe. Cuvkajte se, bebac je na prvom mestu, a mi smo uvek tu za druzenje i podrsku! Ti si bas blizu cilja, korigovanjem ishrane ces uspeti. Sto rekose zene, smanjena kolicina hleba, secera i nemesanje proteina i skroba (ja nisam verovala, ali stvarno deluje).
    Novi UN start- 28.11.2017. -68.5kg
    Najnoviji UN start- 10.01.2018. - 68kg-neuspesan
    VMA start - 15.01.2018.- 68.5kg
    Najnajnoviji UN start - 22.04.2018.-70,6kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Un.....

    od ivaiva » pre 7 godine

    Blizu cilja sam po tikeru,ali tih 61.7 je bilo par dana,sada je od 63 do 64,kako kad.Krecem ponovo za par dana (mozda cak i od sutra),ali po svim pravilima i bez brljanja.
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Un.....

    od Bakica » pre 7 godine

    :headbang:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Un.....

    od ivaiva » pre 7 godine

    Danas novi pocetak!Po svim pravilima i bez noviteta,nadam se i bez brljanja.Za ovih 6 dana normalne ishrane(a bila je stvarno skroz normalna) vratio se 1 kg :cry: Startujem sa 64.
    1/91 PROTEINI
    D:banana
    U:kikiriki
    R:teletina u paradajz sosu,salata(paradajz,krastavac,crni luk),parce hleba,supa
    V:polovina rucka bez h i s
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • cacacac
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 557
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Un.....

    od cacacac » pre 7 godine

    Srecan novi pocetak! :pivo:
    Novi UN start- 28.11.2017. -68.5kg
    Najnoviji UN start- 10.01.2018. - 68kg-neuspesan
    VMA start - 15.01.2018.- 68.5kg
    Najnajnoviji UN start - 22.04.2018.-70,6kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Un.....

    od ivaiva » pre 7 godine

    Hvala! :009: Nadam se da ce biti bolje ovog puta...
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Un.....

    od Bakica » pre 7 godine

    Bice sigurno...
    I ja se opustih zadnja dva dana sa kolichinama i odmah kilo gore...to je problem shto nema opushtanja (posebno ne sa kolichinama) ali zato su tu vocni i vodeni dan :evil: :nasilan: :placljivko:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Un.....

    od ivaiva » pre 7 godine

    Bakice,cim se malo brljne odmah se pokaze na vagi,ili nema minusa ili se pojavi plus,ali mislim da kolocine nisu problem.
    Jucerasnji dan prosao super i bas sam resena da nema brlnanja ovog puta.
    2/91 SKROB
    D:banana
    U:kruska
    R:grasak(posle sto godina),parce hleba,krastavac salata
    V:grasak,salata

    Resila sam da ne stajem na vagu svakog dana.Mericu se posle svaka dva kruga.
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Un.....

    od Bakica » pre 7 godine

    Da posle dva kruga je ok da se merimo. Tako nekako i mi.Ja ponekad nemam strpljenja pa se izmerim :oops: :roll: Nekad se prijatno iznenadim...nekad ne :(
    Boga mi ja mislim da je i kolichina isto bitna ...narochito kad smazesh 10 cevapa sa hlebom (2 dobra komada lepinje) :oops: Chim se osetim bash pravo sita znam da sam preterala sa kolichinom jer se ostalog drzim. Verovatno kolichina nije bitna kad je u pitanju salata ili neutralno povrce koje kazu mozesh koliko hocesh al toga nit mogu mnogo nit se osetim pravo sita nakon toga.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Un.....

    od ivaiva » pre 7 godine

    Ja zato uz meso cesto pravim i neki prilog od neutralnog povrca(cuspajz od sargarepe najcesce) i plus salatu.
    Mrzim skrobni dan,uvek,ali uvek sam gladna ako ne jedem krompir.Ne smem rano da veceram ,posto u krevet idem oko 1,pa mi je najlogicnije da vecera bude oko 8.Rucala sam danas u 2 i vec od 4 sam gladna.... :oops:
    Un start 31.3.-66.5 kg
Odgovori 914 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju