Odgovori 914 postova
Un.....
  • Yo-Yo
    Amater
    Amater
    Postovi: 291
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Un.....

    od Yo-Yo » pre 7 godine

    Super klopa za danas - ja sam na UN-ki jednom davno obavezno dodavala i malo rukole i susama na pizzu, a bas bih mogla nekom prilikom da spremim neku tako povrtnu varijantu :D

    Forum je vrv pust zbog nedostupnosti tj. nefunkcionalnosti u proteklom periodu. Ja sam recimo u prvih nekoliko dana (k'o narkos ;) ) dolazila po 2-3x dnevno i pokusavala da postujem nesto, pa posle 1x dnevno, pa svaka 2-3 dana. Vratice se drustvo, a posto mnogi krecu na dijetu negde u ovo doba godine, bice sigurno i novih clanova.

    Samo guraj :headbang:
    Slika
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Un.....

    od ivaiva » pre 7 godine

    I ja sam ulazila po vise puta dnevno i pokusavala da pisem. :020:
    Pizza bez suhomesnatih proizvoda mi je omiljena i bez dijete.Ova danasnja je bila bas bas dobra,a mislila sam da ce biti grozna bez sampinjona(zaboravila da kupim).
    Valjda ce ozivveti forum uskoro.Ima nas trenutno cetvoro - petoro aktivnih...
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Un.....

    od ivaiva » pre 7 godine

    Sinoc sam posle vecere gricnula dva neka domaca keksica,ali i onako je UH predvidjen za prozdiranje svega sto se ne sme,pa i nemam grizu savesti.
    Plan za danas je:
    4/91 VITAMINI
    D:banana
    U:kikiriki,suvo grozdje
    U:ananas
    R:grilovani sampinjoni,cvekla,corbica od paradajza(bez soli i ulja,u sustini ,samo podgrejan domaci kuvani paradajz sa malo celera)
    U:kikiriki,suvo grozdje
    V:sampinjoni

    Imam da najavim i mali minus,ali zvanicno ce biti sutra ujutru.Bas mi treba malo motivacije.
    Poslednja izmena od ivaiva u 15 Mar 2017, 09:55, izmenjeno 1 put ukupno.
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Un.....

    od ivaiva » pre 7 godine

    Monolog se nastavlja.....
    Posle 4 dana stanje je -1,1 kg.I da je manje bila bih srecna.Jucerasnji dan je bio jaaako gladan,ali to pripisujem pocetku dijete,a i pms-u(uvek je kriv pms :D ).
    Shvatila sam i da mi cvekla jako lose utice na stomak,a tako je volim .To mi jos suzava izbor salate,posto od svega dostupnog,ako izuzmemo plasticni paradajz i krastavce,ostaje samo ajvar i ostala zimnica,kupus ne smem zbog bebe,zelenu salatu ne volim.Ako neko cita ovo sto pisem,a ima neku ideju,neka mi da predlog,meni nista ne pada na pamet.
    5/91 Proteini
    D:banana
    U:kikiriki
    R:pecena svinjska snicla(u rerni,sa lukom,sargarepom i celerom),dve kasike kiselog mleka,parce hleba,solja supe.
    V:pola snicle(toliko je ostalo,sve mi pojedose) i kiselo mleko
    Poslednja izmena od ivaiva u 13 Mar 2017, 20:13, izmenjeno 1 put ukupno.
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • oliveras
    Amater
    Amater
    Postovi: 482
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Un.....

    od oliveras » pre 7 godine

    Cestitam prvi minus, odlican je :veseljak: :013:
    Sto se salate tice, probaj spanac (neki mladi), onda rukola (neznam dali nju volis) , rotvice, sargarepa... :neznalica:
    Slika
    12.07.2013-04.2015 pocetak 97.7 kg. kraj 80 kg.
    UN 29.11.2015-27.02.2016 pocetak 86.6 kg. kraj 79.5 kg.
    07.05.2016 pocetak 78.5 kg.
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Un.....

    od ivaiva » pre 7 godine

    Olivera,hvala za ideje!Rukole se uopste nisam setila,a volim je.Spanac i rotkvice ne smem zbog bebe... :shock: Mislim da ja malo i preterujem sa tim sta zbog nje ne bih smela,posto vec ima 6 meseci,ali smo preziveli uzasne grceve i ne bih da se igram.
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • dada77ns
    Amater
    Amater
    Postovi: 253
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Un.....

    od dada77ns » pre 7 godine

    Da se upisem u tvoj dnevnik. Srecno sa dijetom i gubljenjem kg. Potpuno te razumem u pogledu izbora namirnica jer sam ja svako dete dojila po godinu dana i vodila racuna o tome sta jedem zbog grceva. Ne preterujes i treba da pazis na izbor namirnica, ukoliko je beba tek pocela da jede. Znaci, kako beba sve vise jede a sve manje sisa i ti ces poceti da jedes ono sto si izbegavala zbog grceva. Svakako ce beba, kad napuni godinu-dve jesti isto sto i ti...tako da polako i pomalo uvodis ono sto je tesko za stomak i sto nadima.
    Iskreno, ja se nisam usudila da krenem sa dijetom pre nego sto sam odbila bebca od sisanja, ali posto si ti startovala...zelim ti srecu :) .
    UN start: 04.05.2016. 62kg
    UN kraj: 01.08.2016. 51kg
    novi start kontrole: 03.05.2017. 55kg neuspesan
    najnoviji start kontrole: 06.11.2017. 57kg neuspesan
    UN start: 02.12.2017. 57kg
  • oliveras
    Amater
    Amater
    Postovi: 482
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Un.....

    od oliveras » pre 7 godine

    Nema na cemu Iva, moi su veliki :wink: pa sam malo zaboravila :oops: :mahalo:
    Poslednja izmena od oliveras u 14 Mar 2017, 12:25, izmenjeno 1 put ukupno.
    Slika
    12.07.2013-04.2015 pocetak 97.7 kg. kraj 80 kg.
    UN 29.11.2015-27.02.2016 pocetak 86.6 kg. kraj 79.5 kg.
    07.05.2016 pocetak 78.5 kg.
  • Yo-Yo
    Amater
    Amater
    Postovi: 291
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Un.....

    od Yo-Yo » pre 7 godine

    Cestitke za minus :veseljak:

    Za 4 dana super rezultat, a sad samo polago... Sto se salata tice, ne znam da li bi smela (zbog dojenja) rendanu sargarepu i celer?
    Slika
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Un.....

    od ivaiva » pre 7 godine

    Dado,hvala na poseti! :) I ja sam trebala da kasnije krenem sa dijetom,ali nisam mogla vise da podnesem da izgledam ovako.Dok je bilo hladno ,bila sam non stop u kuci,u trenerci i sirokoj majici,ali kada je krenulo lepse vreme i ja treba da izadjem napolje i naravno,obucem nesto normalno,nastao je haos.U sve ja mogu da stanem,ali izgledam kao karikatura. :cry:
    Yoyo,smem sargarepu i celer i jedem ih bas cesto.Cvekla mi je bila najidealnije resenje,ali smo i beba i ja bas lose reagovale.
    E, sada da priznam....Sinoc sam pojela glupu slanu palacinku u 10 uvece,posto sin nije hteo da je pojede.Dok sam shvatila sta sam uradila,ona je vec doputovala do zeluca.Bas bas sam se lose osecala posle toga,a i sada me grize savest.
    6/91 SKROB
    D:ananas
    U:kikiriki
    R,pomfrit iz rerne,svez krastavac,parce hleba,supa od povrca
    V:polovina rucka bez h i s
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Un.....

    od ivaiva » pre 7 godine

    Od jutros se osecam poprilicno naduveno i debelo.Da li je PMS ili onaj krompir od juce,ne znam. :neznalica: Mislim da cu i merenje preskociti posle ovog kruga,da se ne demoralisem.
    7/91 UH
    D:banana
    U:kikiriki,suvo grozdje
    R:pizza:
    V:bavarska kifla sa euro kremom,sok od visnje,red crne cokolade(tek sam se danas setila da je ona obavezna)
    Poslednja izmena od ivaiva u 15 Mar 2017, 20:36, izmenjeno 1 put ukupno.
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • Yo-Yo
    Amater
    Amater
    Postovi: 291
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Un.....

    od Yo-Yo » pre 7 godine

    Zadrzavanje tecnosti moze da nabije i po nekoliko kg, a najbolji lekovi su:
    1) strpljenje - to si resila time sto neces na vagu, i
    2) klin se klinom izbija - pojacan unos tecnosti pomaze organizmu da se oslobodi zadrzanog viska.

    :mahalo:
    Slika
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Un.....

    od ivaiva » pre 7 godine

    E,to za vodu sam resila tako sto sipam u flasicu i non stop mi je u vidokrugu.Mera mi je 4 male flasice.Celog zivota imam problem sa vodom,jednostavno se ne setim da pijem. :nasilan:
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Un.....

    od ivaiva » pre 7 godine

    Prethodna dva dana su mi prosla fino sto se tice gladi.Mislim da se lagano navikavam na novi rezim.Uvek su mi prva dva kruga bila teska,a posle je sve islo lako.
    8/91 VITAMINI
    D:banana
    U:ananas ,kikiriki,suvo grozdje
    U:banana
    R:potaz corba od bundeve(luk dinstan na vodi,sargarepa,malo soli)+ kasicica pavlake,shvatila sam da je po "novim" pravilima to dozvoljeno,neka me neko ispravi ako gresim
    U:kikiriki,suvo grozdje
    V:plasticni paradajz sa crnim lukom,mrvom ulja i mrvom soli
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Un.....

    od ivaiva » pre 7 godine

    9/91 Proteini
    D:banana
    U:suvo grozdje i kikiriki
    R:pileci file sa senfom i pavlakom pecen u rerni,parce hleba,paradajz,kiseli krastavcici,solja supe.
    V:jako malo mesa,kiselo mleko,jedan paradajz

    Jedva docekah danasnji rucak.Divno je to sto je sad dozvoljeno mesanje proteina i sto svakog dana sme po malo pavlake ili kiselog mleka.Ja svaki put kad ih jedem imam utisak da radim nesto sto ne bih smela. :D
    Un start 31.3.-66.5 kg
Odgovori 914 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju