Odgovori 1227 postova
UN pa dokle stignemo
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Bakica » pre 7 godine

    VODENI DAN (ne bash pravi) mi prolazi dosta lako uz kafu i bistru supu od povrca ( iz kockice). Tako jedino mogu da ga prezivim :D
    Imam problem sa spavanjem ( ne od gladi vec moja stara boljka kada poremetim ritam spavanja :cry: ).Zaspala jutros u pola 5 , probudila se u 9 i 30. Treba mi 7 sati sna ( 8 ne spavam vec poodavno a bila sam velika spavalica kao mladja :oops: ). Tako da cu bash da se namuchim da se vratim u kolotechinu ( koja i onako nije normalna - spavanje od 2 nocu do 9 ujutru).
    Poslushala sam juche Debelicckin savet pa podelila hranu iz obroka na vishe puta s tim da pazim na razmak izmedju dva jela. I bi mi lakshe :D . Semenke nisam jela :)
    Bojim se da ce vaga sutra da bude nemilosrdna jer sam se danas merila kod lekara i kao da sam DOBILA jedan kilogram. Tako da ako bude na istom od proshli put mogu da budem srecna. Moja cera rigoroza se plashi sutrashnjeg merenja i ako se bash drzala i poprilichno gladovala. Gledam je danas bash je vidno smrshala :D Nadam se vaga ce joj biti milosrdna :wink:
    Poslednja izmena od Bakica u 06 Jun 2017, 03:04, izmenjeno 1 put ukupno.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Dusica29
    Amater
    Amater
    Postovi: 266
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Dusica29 » pre 7 godine

    Bakice, verujem da ce biti sve u redu sa sutrasnjim merenjem, drzim vam palceve, a posto i onako sama kazes da je cerka vidno smrsala, verujem da ce rezultat biti i vise nego zadovoljavajuci. Ja se jos nisam merila, ali jesam obime i mogu reci da su bokovi i butine spali lepo, za po 2,3 cm :D posto ste vi duplo duze od mene na unki, verujem da ce biti lepih vesti sutra 8) samo pozitivno, i ako tebi ne bude pokazivalo pomak, seti se samo koliko si vec skinula i da je to samo jedna prolazna faza :D
    Slika
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Bakica » pre 7 godine

    Hvala , hvala Dushice na bodrenju :) .Izdrzacu ja do kraja ove UNke pa makar i ne skinula vishe nishta (valjda cu se bar odrzati na ovom skinutom :005: ) ako ni zbog chega drugog a ono da pravim drushtvo cerki a mozda i malo taj moj metabolizam dovedem u red. Videcemo.Divimo se obe sebi da smo dogurale do drugog vodenog dana :D ali odluchne smo da izguramo do kraja. :pivo:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Bakica » pre 7 godine

    Evo me. Merila se jutros nakon vodenog dana ( supa i kafa i chaj) i od 22/03 (znachi 14 punih dana) ispada da sam skinula 200 gr :crybaby: . Istina nisam mogla u WC pa tu mogu da rachunam josh 500gr manje (da se uteshim). Znachi nishta. STAGNACIJA. Nema pomeranja tickera :placljivko: :crybaby: Ali nema veze idemo dalje. Menjam taktiku i prema savetu Debeliccke sad cu da delim porciju na dva dela a izbacujem semenke i chokoladu (koja mi je bila zeshci brlj i ako samo dve kockice pred spavanje).
    Cera josh nije ustala a sa nestrpljenjem ochekujemo obe njeno merenje jer bila je dosta striktna pa bi i vaga trebalo da bude milosrdna :)
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Bakica » pre 7 godine

    Evo i cera se merila. Vaga kaze da je za 7 dana izgubila 1.6 kg. Josh ni ona nije mogla u WC pa se moze reci da je kako se nadala izgubila zapravo 2 kg za nedelju dana. :skakutalo: :013: . Ali ona je stvarno rigoroza :headbang: Tako da je zadovoljna.Sa 123.7 kg doshla je na 109.1kg za 58 dana.Impozantan rezultat 8) :D
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Dusica29
    Amater
    Amater
    Postovi: 266
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Dusica29 » pre 7 godine

    Bakice, 200 grama je isto minus zar ne? :D tako da nemoj se obeshrabrivati i guraj dalje 8) cestitke za cerkinih -2 :veseljak:
    Slika
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od ivaiva » pre 7 godine

    Bakice,uvek je taj drugi mesec takav,pa cak i na turbo rezimu.Pametan savet ti je dala Debeliccka.Nastavi tako i iznenadice te vaga sa par kg mi usa kada se najmanje bides nadala.Nema odustajanja! :)
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Bakica » pre 7 godine

    Nema odustajanja :013: Apetit mi uvek interesantno padne nakon vodenog dana :o tako da sam danas za ruchak chak ostavila trecinu porcije ( bilo mi mnogo) i nisam brljala a evo i sad posle vechere bash sam sita. Dodushe bio nam je
    PROTEINSKI DAN
    D Ja nekoliko zrna grozdja ( ne smem vishe jer ludachki dize shecer) a cera malo vishe ( jedan grozd)
    R Musaka od karfiola i brokulija , jedno parche hleba, ajvar i kiseli krastavci (cera ne jede hleb)
    V Pola ruchka sa salatom.

    Danas bash stvarno nisam gladna i necu nishta vishe ni uzimati sem jedne kafe (i ako je sa zasladjivachem a ne shecerom ona nam dodje kao "kolach" tj neshto slatko. Plus ubija apetit. :)
    Poslednja izmena od Bakica u 06 Jun 2017, 03:06, izmenjeno 1 put ukupno.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • cacacac
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 557
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od cacacac » pre 7 godine

    Bravo bakice, samo ostro! :pivo:
    Novi UN start- 28.11.2017. -68.5kg
    Najnoviji UN start- 10.01.2018. - 68kg-neuspesan
    VMA start - 15.01.2018.- 68.5kg
    Najnajnoviji UN start - 22.04.2018.-70,6kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Bakica » pre 7 godine

    Ma nema ja kad reshim neshto ima da ga odradim pa kako bilo :013:
    Dakle moram da priznam da sam sinoc pred spavanje pojela par zrna grozdja i malo semenki :x :roll: Problem mi je shto sam poremetila spavanje pa zaspim u pola noci a onda vishe od muke nego od gladi moram neshto da "gricnem". Ipak idemo dalje
    Danas je SKROBNI DAN
    D 9 zrna grozdja
    R njoke od krompira u paradajz sosu (ni hleb ni salata mi ne idu uz ovo)
    U malo ajvara i neki kiseli krastavac
    V pola od ruchka
    V2 malo ajvara

    Ne mogu da se zakunem da necu uzeti bash ni jednu semenku nocas :cry: :oops:
    Poslednja izmena od Bakica u 06 Jun 2017, 03:08, izmenjeno 1 put ukupno.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od ivaiva » pre 7 godine

    Bakice,a da pokusate da kasnije vecerate?Ubacite tu prvu polovinu vecere 3 sata posle rucka ,pa ovi drugu dva sata pred spavanje i mislim da necete imati potrebe da grickate nista. :neznalica:
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • cacacac
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 557
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od cacacac » pre 7 godine

    I ja tako mislim...bas mi juce prica koleginica, njena mama je isto na UNki, mada ona malo i preteruje, po mom misljenju. Uzinu npr. nema, znaci samo dorucak, rucak i vecera. I stalno se zali kako je gladna... pozlilo joj je pre neki dan i onesvestila se pa su zvali hitnu... tako da sam joj preporucila da obavezno ubaci uzinu i da razmak izmedju obroka ne bude duzi od 2-3 sata.

    Nego, kad se sme jesti proja.... :?
    Novi UN start- 28.11.2017. -68.5kg
    Najnoviji UN start- 10.01.2018. - 68kg-neuspesan
    VMA start - 15.01.2018.- 68.5kg
    Najnajnoviji UN start - 22.04.2018.-70,6kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od ivaiva » pre 7 godine

    Proja na UH danu.
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Bakica » pre 7 godine

    Proja na UH dan ali bez sira, mleka, jaja i kajmaka :cry: Pa kakva je to proja? To je KACHAMAK. Dobro , volim i kachamak ali sa sirom :) ili bar kiselim mlekom (pa i obichnim ali sa shecerom). Ovako , nisam ga josh pravila...ali nameravam neki sa belim lukom i pechenom paprikom...mozda se moze jesti...videcu.
    Ma pokushavam ja da jedem kasnije vecheru i iz dva dela ali opet ne bih smela posle 9 uveche a ja zaspim u 3 (pre neku noc u pola5 ) ujutru...Vrti se vrti u krevetu i kad me uhvati nervoza (a ne od gladi vec od nesanice) pozovu me one semenke :oops: .Al opet bolje nego sendvich ili neka gibanica :D Delim i ruchak na dva dela da sprechim taj osecaj gladi. Od kad ovako radim ne osecam glad kao ranije ali noc me uvek zezne...produzim ja ujutru da spavam i ospavam ja tih mojih 6-7 sati ali da bar mogu da zaspim oko 1 nocu izbegla bih tu nervozu. Za sada je ovako.Videcemo dal moze neshto da se popravi.
    Rekla sam necu se meriti sledece dve nedelje...ako se ne pomeri vaga moracu rigorozu kao cerka. Fali mi i fizichka aktivnost.Shetam svaki dan oko 20 minuta ali to nije dovoljno.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Bakica » pre 7 godine

    Uh pobeze mi post negde :evil:
    Evo ponovo.
    UH dan
    D 9 zrna grozdja
    R kuvani djevreci (pojela ko luda 3 komada a shecer nisam smela ni da merim :oops: ) ajvar
    V jedan kupovni keks

    Toliko sam se ozdrala od ona tri djevreka ( koje obozavam) da su mi se smuchili i necu ih skoro praviti :roll:
    Poslednja izmena od Bakica u 06 Jun 2017, 03:11, izmenjeno 1 put ukupno.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
Odgovori 1227 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 48 gostiju