Odgovori 1227 postova
UN pa dokle stignemo
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Bakica » pre 7 godine

    Hvala ti Iva na uputstvu gde da nadjem odrzavanje :)
    Pa to odrzavanje ima da bude gore od same UNke :roll: :crybaby: :placljivko:
    Nisam imala predstavu da i tu ima raspored dana ( uz neshto malo slobode kod proteinskih i skrobnih dana ...bar neshto 8) ).
    Iskreno nisam sigurna da cemo uspeti josh tri meseca pa praktichno na istom rezimu :placljivko:
    Ali znam sigurno da cemo probati pa koliko izdrzimo a onda cemo verovatno preci na ono shto neke devojke ovde predlazu a to je normalna ali zdrava i kolichinski kontrolisana ishrana. Ja ne znam za ceru ( bojim se za nju da ne vrati sve i vishe ako nastavi po starom) ali ja za sebe znam sigurno da necu NIKAD vishe da se opustim i zderem i vratim kilograme. Dacu sve od sebe da u tome uspem jer zaista zdravlje mi je ugrozeno i to sebi ne smem da dozvolim.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Bakica » pre 7 godine

    E pa svashta.Ja sad tek vidim da na proteinski dan nije dozvoljena supa izgleda :nasilan: Pa mi sve vreme pile supu na proteinski ( osim kad zaboravimo) a vi me ovde uopshte ne opominjete :x
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od ivaiva » pre 7 godine

    Meni je daaaavno kada sam prvi put bila na dijeti receno da ne sme.Zao mi je sto neki stari clanovi koji su mnogo kompetentniji od mene(Giga,Narcisa,...) nisu aktivni.Ja ne smatram da imam pravo da bilo kome ukazujem na greske,pa i izbegavam to da radim. :) Bilo bi lepo da se vrati neko ko treba to da radi.
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Bakica » pre 7 godine

    Da bilo bi lepo :) Ali Giga je chovek pred operacijom i nije mu sigurno sad do nas ovde :( Bice on opet nazad kao nov :)
    Narcisa skinula kile pa nema kad da se mlati sa nama :D Shto se mene tiche slobodno me opominjite. Nisam ljutica :D
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od ivaiva » pre 7 godine

    Ja znam da je supa obavezna za proteinski dan,na skrobnom moze,ali nije obavezna. :shock:
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • cacacac
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 557
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od cacacac » pre 7 godine

    Bakice, izgledas super na slicici!
    Novi UN start- 28.11.2017. -68.5kg
    Najnoviji UN start- 10.01.2018. - 68kg-neuspesan
    VMA start - 15.01.2018.- 68.5kg
    Najnajnoviji UN start - 22.04.2018.-70,6kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Bakica » pre 7 godine

    Iva , ja isto bila ubedjena da supa ide i na proteinski dan a onda kad si mi dala onaj link za odrzavanje , odem da chitam tamo i vidim Giga lichno kaze da nema supe na proteinskom :cry: Posle odem na onaj drugi sajt ( s kojim sam i pochela dijetu) http://www.undijeta.rs/grupa-1
    i vidim nema supe na proteinskom.
    Ma dobro ne pravim dramu, i onako smo brljale tu i tamo pa ta "prazna" supa nije mogla mnogo da shkodi :D Ali prosto nisam to znala.
    Cacacac hvala na komplimentu. Ide to mada sam opet najvishe smrshala u gornjem delu ( lice i ramena) a stomak , zadnjica i butine jesu spale malo ali ima tu josh mnogo da se teshe :(
    Danas vocni dan a sutra idemo na merenje u apoteku.Slikacu vam vagu da vidite to chudo (josh malo pa kao stochna vaga veliko) :D
    Danas cemo jesti voce , salatu i napravicu opet spanac na vodi a mozda i karfiol baren...videcemo.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od ivaiva » pre 7 godine

    Ma obavezna je supa na proteinskom danu 100 %(pogledaj Gigine jelovnike za proteinski dan).Ne brini,niste pogresile.
    Karfiol je super resenje za vitaminski dan!Ja,naravno,ne smem da ga jedem.Jedva cekam da beba prestane da sisa i da pocnem sve da jedem!Prva beba je sisala do godine i 6 meseci,vec sam bila opet trudna i to poprilicno dugo ,a on je i dalje sisao. :crybaby: Ova mala ce do godine i to je to.
    Volela bih i ja da imam neku takvu vagu u blizini ,nesto sam izgubila poverenje u svoju.Po odeci mi se cini da sam vise smrsala,a ona se vec duuugo vrti izmedju 62 i 63.
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • cacacac
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 557
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od cacacac » pre 7 godine

    Karfiol je super resenje za vitaminski dan!Ja,naravno,ne smem da ga jedem.Jedva cekam da beba prestane da sisa i da pocnem sve da jedem!Prva beba je sisala do godine i 6 meseci,vec sam bila opet trudna i to poprilicno dugo ,a on je i dalje sisao. :crybaby: Ova mala ce do godine i to je to.
    Iva, jel si vec probala ''teske'' namirnice pa bebi ne odgovara ili neces da rizikujes?
    Novi UN start- 28.11.2017. -68.5kg
    Najnoviji UN start- 10.01.2018. - 68kg-neuspesan
    VMA start - 15.01.2018.- 68.5kg
    Najnajnoviji UN start - 22.04.2018.-70,6kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od ivaiva » pre 7 godine

    Probala sam i svaka proba je prosla lose. :( A kada sam imala vitaminski dan plakala je to vece i do pola sutrasnjeg danOd kada sam ukinula vitamine,sve je u redu.
    Uskoro ce da napuni 8 meseci,ali dosta sisa ,pa joj i dalje sve smeta.
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Bakica » pre 7 godine

    Beba je na prvom mestu a onda sve ostalo.Bice vremena kad bebica prestane da sisa.Drzi se ti Iva svoje formule za sada.
    Nama prolazi vitaminski ...josh malo pa je proshao :headbang:
    Sutra merenje pa CEVAPI...yupiiii. Nisam mesozder ali volim cevape :009:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Bakica » pre 7 godine

    Dakle bilo je merenje u apoteci i ...NISHTA. Ja sam "izgubila" 100gr a cera nishta (brljala je dosta a ni ja nisam bash bila striktna :cry: :oops: ). Znachi nema pomeranja tickera :crybaby:
    Danas proteinski
    D vocka
    R komadic slanine barene, cevapi, ajvar , luk i parche hleba ( supu izbacili)
    V nema cevapa pa ce biti par komada slanine ( nek je i masno ali je protein :-P )
    Na slici je ta vaga iz apoteke.Slika
    Kako se blizimo kraju dijete a kile teshko spadaju pomalo gubimo volju ( narochito cera jer ochito nece postici shta je htela -23 kg). Ni ja necu postici tih - 20 kg vec mozda izguram samo -15kg. Ali ja ne marim jer nameravam da nastavim sa odrzavnjem i moj cilj je dugorochan ( do nove godine 95kg).
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Dusica29
    Amater
    Amater
    Postovi: 266
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Dusica29 » pre 7 godine

    Au bakice, pa ova vaga samo sto ne kaze koje su ti boje oci ☺☺☺ a to za posustajanje, i meni je pocelo da se desava, vagu nisam kupila a l mi se mota po glavi da sam smrsala vidno i onda brljam kao ma nece to uticati na dijetu :( al moram da se kontrolisem, ako zelim uspeh i dalje.
    Slika
  • cacacac
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 557
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od cacacac » pre 7 godine

    Kak'a je ovo skalamerija, bokca mu.... :o
    Novi UN start- 28.11.2017. -68.5kg
    Najnoviji UN start- 10.01.2018. - 68kg-neuspesan
    VMA start - 15.01.2018.- 68.5kg
    Najnajnoviji UN start - 22.04.2018.-70,6kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: UN pa dokle stignemo

    od Bakica » pre 7 godine

    Mislim se neshto koliko smo brljale (obichno po malo ali dovoljno da ne dobijemo rezultat) narochito u zadnje vreme dobro smo i ovo skinule :oops:
    Teshko je jer dugo traje UNka pa je teshko ostati fokusiran i striktan. Ljudi se radije odluchuju zato za brze dijete :roll: ali svi to vec napamet znamo " brzo izgubish kile ali josh brze ih vratish i dodash josh". Ne mogu da kazem da sam ichega bash ono pravo bila zeljna na UNki (mozda pita sa mesom i gibanice pomalo) ali jeste mi dosadila hrana u kojoj vrtish 7-8 namernica pa kako god da ih spremish imaju isti ukus. Da li sam mentalno "sazreala" u smislu da prihvatim ovako neshto kao nachin ishrane do kraja zivota ...ne znam...nisam sigurna...Spremna sam medjutim da se uobrochim i smanjim kolichine i da definitivno uveche (posle vechere a pred spavanje) ne jedem nishta ozbiljno (salatu , ajvar i tako neshto lagano vidim da cu morati jer sa time i sada na UNki brljam sve vreme). To mozda i bude dovoljno dobro da kilograme odrzavam ali ne i da gubim dalje.
    Tvrdoglavo sam reshena da i ako brljam odradim UNku do kraja i izdrzim na odrzavanju koliko god budem mogla ( opet s ovim malim brljanjem jer kad nisam mogla da ne brljam na UNki kako bih tek mogla na odrzavanju :020: ). Pa makar i ne gubila dalje kilograme nego se samo odrzala na ovome neko vreme dok smognem snage da opet krenem na neshto rigoroznije pa do nove godine izguram na tih 95 kg.Imam taj plan i necu sebe da kinjim sada krivicom shto nisam bila striktna. I polovichan uspeh je uspeh :wink: a sve je bolje od totalnog neuspeha...Neshto sam pala u bedaka danas :placljivko:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
Odgovori 1227 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju