Odgovori 7 postova Stranica 1 od 1
Stari - novi član Marrayya
  • marrayya
    Amater
    Amater
    Postovi: 143
    Pridružio se: pre 13 godine

    Stari - novi član Marrayya

    od marrayya » pre 3 godine

    Zdravo zenske moje. Mozda me se neka od vas i seca vidim da ima "starih članica".

    Nije me bilo par godina. Član sam ovde već 10 godina. Iza mene su dve trudnoce, dva deteta,cerka 6 g i sin 1 g. ODuvek sam gojazna. U prvoj trudnoci sam dodala cak 25 kg, i taj visak od 20 kg nakon porodjaja mi je ostao 5 godina do pocetka druge trudnoce u koju sam usla sa neverovatnih 100 kg. Bila sam malo mudrija pa dodala samo 12 kg. Sve u svemu pocetna kilaza pre 6 meseci mi je bila 106 kg. Zaista mnogo. Sve mi je bilo tesko, cak i da disem dok hodam. Kao medved sam bila. Gadila sam se sama sebi.

    Nesto sam sama smanjivala porcije, smrsala 5 kg, onda krenula ishranu po pravilnim linijama i smrsala jos 5 kg, pa na hrono 4 meseca i smanjila 11 kg. Ali od kad sam pocela da radim nakon porodiljskog pre 3 meseca hrono mi vise nije odgovaralo i stala sam sa gubljenjem kilaze. Obratila sam se prosle nedelje nutricionisti i krenula sa njegovim planom. Trenutna tezina 83.7 kg. Postavicu i slicice da vidite promenu.

    Pozdrav svima!
    https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wznF5dQ/]
    Slika
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Stari - novi član Marrayya

    od Jelenab » pre 3 godine

    Cao draga, ja te se secam :pivo: I , čini mi se da si ti bas, bas super smrsala kada si se pojavila na ovim prostorima i mislim da si bas bila aktivna)Drago mi je da si sa nama u drustvu jer je lepse i sto je najvaznije, lakse u drustvu ostvarivati svoje ciljeve, a takodje radovati se svakom izgubljenom kilogramu, sto tudjem sto svom).Ja sam uvek za neke varijante dijeta gde smrsas u nekom duzem vremenskom periodu i uopste nisam za one varijante dijeta od 7 dana gde izgubis 3 kg a vratis 5 kg :D Tako da podrzavam odlazak kod nutricioniste i iskreno jako me zanimaju njene/ njegove smernice koje cete dovesti do željenog cilja! Pisi ono sto mislis da je vazno i ono sto svima nama moze dodatno da olaksa ovu nasu borbu.I tako si za ovaj period iza tebe ostvarila veliki pomak.Ako se nevaram sa 106 na 83. To je zaista za veeeeeeliku pohvalu! :pivo: Pratim te i tu sam) Nema predaje!!!
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Stari - novi član Marrayya

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Pozdrav staroj novoj clanici :009: I svaka cast na dosadasnjim rezultatima!
    I mene zanima kako izgleda taj program nutricioniste, pisi nam vise o tome. :hi-fi:
    Sreca prati hrabre!
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Stari - novi član Marrayya

    od Jelenab » pre 3 godine

    Ajde drugarice, znam da ti to možeš.Cekamo te :hi-fi:
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Stari - novi član Marrayya

    od Bakica » pre 3 godine

    Ja sam skinula bash mnogo zadnjih godina ali sam se sad zaglavila na oko 83-85kg i ne mrdam dole ( gore odmah krene chim se opustim i jedino brzim kratkim dijetama vratim se na 83kg) Kako cu da sidjem ispod 80 ne znam ali pochinjem UNku u septembru pa valjda cu uspeti.Pozdrav i napred :headbang:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Stari - novi član Marrayya

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Svaka cast na izgubljenih 20 kg do sada, to je bas veliki uspeh! I puno srece i uspeha u daljoj borbi!
    Jedva cekam da cujem sta je nutricionista predlozio!
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Stari - novi član Marrayya

    od 314pezos » pre 2 godine

    Ради форум после дуго времена како треба :013:
    Slika
    Slika
Odgovori 7 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju