Odgovori 9033 postova
Puževska dijeta (slike str. 3, 78)
  • sabina
    Amater
    Amater
    Postovi: 112
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sabina » pre 15 godine

    Dobrodoslica i od mene,cestitke za skinute kilice! 8) E tako sam i ja isto radila,nesto sam podavala sestri,al moje omiljene farmerke nisam nikad sklanjala iz regala iako nisam mogla ni do pola da ih navucem, nosila sam ih pre trudnoce sa nekih 55kg,i one meni stoje,stoje,stoje...i evo sad ih opet nosim!!! :013: :skakutalo:
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    od dudank » pre 15 godine

    Aaaaa, ČESTITAM za farmerke! BRAVO! :D

    I hvala na podršci! :) Dakle, ipak ima efekta kad stegnemo srce i pobacamo staru garderobu... Dobro, ja se i ne nadam da siđem na mojih nekadašnjih 45-47 (ipak sam u međuvremenu omatorela), ali svaki pomak naniže je... neopevana radost! :007:

    (Da ne lažem, sačuvala sam i ja jedan francuski kompletić, naročito zbog minijaturne suknjice. :oops: Čisto za uspomenu, da pokazujem unučićima jednog dana. Ali u nju bi teoretski trebalo da mogu da uđem sa 49 kila, tako da možda i nije promašaj. ;) )
  • sabina
    Amater
    Amater
    Postovi: 112
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sabina » pre 15 godine

    Pa ovde nista nije nemoguce,samo napred... :009:
  • braankaa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 30
    Pridružio se: pre 15 godine

    od braankaa » pre 15 godine

    Dobrodosla i srecno sa dijetom :23:
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    od dudank » pre 15 godine

    Hvala, hvala... :) :) :) Nego, nešto mi juče pade na pamet - imamo li mi ovde rubriku "pre i posle"? Ako nemamo, onda je šteta što je nemamo... ja sam već sad sebi počela da pravim folder u kom će lepo da se vidi i nazadak i napredak. Čisto kao dodatna motivacija. ;)
  • sabina
    Amater
    Amater
    Postovi: 112
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sabina » pre 15 godine

    Imas,udji u podforum 'Sve i svashta'....'My Pic'......i ubaci svoje slicice,a mozes da ih ubacis u svoj dnevnik,dosta njih ima svoje slike u svom dnevniku.pozz :009:
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    od dudank » pre 15 godine

    Ne mogu da verujem, već 5 dana sam na 56,5 kila... :013: Bilo bi možda i manje, ali namerno sam ovih dana jela "normalno" (uključujući i "no-no" jela kao što su pasulj i musaka) - da vidim koliko mi sad hrane zahteva organizam kad se "opustim" - MNOGO MANJE hrane - i da li ću se ugojiti - NISAM SE UGOJILA!

    Sad opet krećem na blago pooštren režim (naravno, na moju DD u prolećnoj varijanti). Srećno i svima ostalima! :)
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    od dudank » pre 15 godine

    Evo i malo slika, da se vidi šta nažalost znamo da napravimo od sebe... ali i šta možemo opet da postignemo. :) Izvinjavam se što je prva mutna, skenirana je sa papirne fotke. Ali mislim da mogu da posluže kao motivacija... i OPOMENA! :007:

    Kilogrami su: 47, 69, 58, pa vi uporedite je li ovo ista žena! :D - dodatak: četvrta slika (14. jun) - 54,5 kila. Peta slika - april 2010, 49,8 kila.
    Poslednja izmena od dudank u 09 Nov 2010, 12:05, izmenjeno 5 puta ukupno.
  • Lela Bacvanski
    Amater
    Amater
    Postovi: 151
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Lela Bacvanski » pre 15 godine

    Wow :o
    Sa 58 izgledaš skroz ok, sad imaš još manje, znači :evil:
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    od dudank » pre 15 godine

    Srećom se nisam slikala iz profila... nekako mi većina sala odlazi u stomačinu i grudi (srednja slika, ona s mora, bila bi duplo potresnija da je slikana ODNAPRED :D ), tako da to još nije to... ali biće! :) :) :) Joj, koliko pomaže ovaj forum! Sad me je sramota da se gojim! :D
  • KALESIJA
    Amater
    Amater
    Postovi: 216
    Pridružio se: pre 15 godine

    od KALESIJA » pre 15 godine

    Bravo pa ti si se pravo doterala.Ipak ova puzevska dijetica ide brzo :D
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    od dudank » pre 15 godine

    Pa i nije baš toliko brzo... :( Prvih desetak kila skidala sam 2,5 godine - i to sa povremenim šetnjama naviše. Ali sad sam se ovde stvarno oraspoložila... zahvaljujući svima vama... :) I sad ide MNOGO LAKŠE I BRŽE!!!!! Mada ja i ne bih da bude prebrzo, plašim se "povratnog efekta" - viđala sam kod drugih žena kako to izgleda. Da budem iskrena, zapravo želim ne samo da opet budem vitka, nego i da naučim da ne jedem kao stoka. :D Pardon, stoka zna kad da stane. Ja nisam znala. (Ali donekle sam naučila. ;) )
  • Lela Bacvanski
    Amater
    Amater
    Postovi: 151
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Lela Bacvanski » pre 15 godine

    Ja mislim, po ovim fotkama da ti i sad izgledaš super, da dođeš do 55 kg i sjajno! Imaš li neku skoriju slidžu? 8)
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    od dudank » pre 15 godine

    Ma to samo deluje super, srećom je tunika dugačka pa se ne vidi... :D Dosta još ima naslaga na stomaku, a bogme i u gornjem delu butina (da ne kažem nešto drugo). Nemam nijednu sličicu od ovih dana, ali obećavam da ću dodati uskoro. :) (Čim se stariji sin smiluje da me slika.)
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Na prvoj slici si bas vitka, po meni idealno... Drugu je suvisno komentarisati a na trecoj vidim da si prilicno blizu cilja... Samo jos par finesa i dosta fizicke aktivnosti i zatezanja... Ipak se ispod te tunikice vidi trbica koju treba stesati i zategnuti... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
Odgovori 9033 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju