Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1
Otvaranje duplih dnevnika
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Otvaranje duplih dnevnika

    od lasata » pre 15 godine

    Obavestavamo clanove foruma da je zabranjeno otvaranje duplih dnevnika... Ukoliko iz bilo kog razloga imate potrebu za novim dnevnikom a stari jos uvek postoji obavezno konsultujte nekog od urednika...
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Otvaranje duplih dnevnika

    od lasata » pre 12 godine

    malo debela napisao:I ja bi da otvorim novi dnevnik. Stari je još uvek aktivan, pa molim urednike da ga izbrišu. Hvala

    Sve dok je stari dnevnik aktivan necemo ga brisati... Stvarno bi nastao haos kad bi svi tako otvarali nove dnevnike... Nastavi da vodis stari ili sacekaj da istekne... Ne vidim razlog za novi dnevnik a to i nije po pravilima foruma...

    Ako je moguce, molim vas, izbrisite i moj dnevnik. Hvala !
    Pozdrav za sve !

    Mila, ako zelis tvoj dnevnik moze da bude zakljucan pa niko nece moci da pise u njemu i vremenom ce da 'iscuri'... Necemo brisati niciji dnevnik jer tako ostali clanovi gube na broju poruka...

    Ni moj stari dnevnik nije obrisan a ja sam otvorila novi...
    Izvinite,mislila sam da je već izbrisan jer nisam bila jako duuugo....

    Trebalo je prethodno dobro da proveris... Ubuduce ce se novi dnevnici zakljucavati ukoliko su stari jos aktivni...
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • TetaKate
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Otvaranje duplih dnevnika

    od TetaKate » pre 7 godine

    Pozdrav.

    Nije me bilo nekih 10 meseci. Logično, ne mogu sada da nadjem svoj dnevnik. Htela bih opet da se aktiviram, pa kkao da nadjem svoj dnevnik?

    Hvala.
Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: slonche88 i 13 gostiju