Odgovori 676 postova
Making my dream come true
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Making my dream come true

    od narcisa » pre 7 godine

    Cestitkeeeee :veseljak: .
    Ti si macka kako god da okrenes, vidjeli smo fotku. Ostali su fini radovi, a faca ti je svakako lijepa.

    Posto si ljubitelj meda nadji u AD Sakalli Herkules med sa orasima, ljesnjacima, pistacama, bademima i kikirikijem. Gola perverzija.
    A i cokoladne datule obavezno probaj. Bolje su od svake cokolade. Musrif mol u pijacnom dijelu imaju na grame.

    :mahalo:
  • Helen
    Amater
    Amater
    Postovi: 390
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Making my dream come true

    od Helen » pre 7 godine

    Izgleda da sam se pogrešno izrazila u prošlom postu, ne osećam se više tako utučeno i iskompleksirano, ali sa 73kg itekako jesam! Počela sam da smatram da sam ružna i generalno manje vredna :010: Užasno. No sada se situacija znatno promenila! Faca mi više nije otečena stalno, nosim uske majice, suknje, doterujem se... A i udvarača nikad više nije bilo :oops: :oops: Moje samopouzdanje sada i sa 73kg ne može da se poredi! Jedva čekam da vidim kako ću se osećati sa 55kg :ljubav2:

    Leonida potpuno se slažem. Ni ja ne volim premršave žene niti mislim da mi lepo stoji da budem premršava, želim svakako da zadržim obline. A što više kg skinem, sve sam ponosnija na sebe i zadovoljnija, i to neko "zračenje" je sve više primetno :020: Naravno da ni najlepša žena neće biti privlačna ako je utučena i iskompleksirana.

    TZLJ pa tvoj momak je genije! Vrlo lepo je objasnio mnogo stvari u prostoj rečenici :-D

    Kufi prečesto spominješ gejeve ovih dana, možda i ti imaš udvarače? :-P

    Sax 500 po 500 ali eto nakupilo se 9kg što i nije za bacanje 8)

    Narcisa vauuuu to zvuči fantastično!!!! :09: :12: Obavezno ću kupiti taj med! A inače ću biti smeštena par ulica dalje od Musrif mola tako da ću verovatno pojesti sve čokoladne datule koje su u ponudi :oops: Hvala puno na savetima, ako imaš još neki predlog šta gde probati piši :30:
    visina 157cm, godine 26
  • volja cini cuda
    Amater
    Amater
    Postovi: 194
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Making my dream come true

    od volja cini cuda » pre 7 godine

    Cestitam Helen! :veseljak: Tacno se oseca iz tvog posta koliko ti prija ova promena od -9kg! Samo tako nastavi! Druzimo se i dalje! :hi-fi:
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Making my dream come true

    od narcisa » pre 7 godine

    Znam gdje si smjestena, lokacija ti je sjajna :wink: .
    Musrif mi je omiljeni mol. Nije preglomazan i mozes da ga fino obidjes.
    Slijedi par savjeta i prijedloga.
    Na toj tezgi sa cokoladnim datulama ne moras da kupis macka u vreci nego smijes da probas sve ako zelis pa onda da ti vagaju (nisu jeftine, ali vrijede svakog dirhama).
    Kad se iz tog pijacnog dijela ide prema izlazu da bi se preko parkinga uslo u mol sa lijeve strane na samom izlazu ima mala prodavnica marama sa pristojnim cijenama (skoro kao kod nas, a na drugim lokacijama ti bukvalno iste takve marame uvaljuju za 10 puta vise para). Naravno mozes i da se cjenkas :wink: .
    Suvenire kupuj u hipermarketima(magneti, kamile, gluposti...)
    Шишу ces svakako probati, ja volim ukus narandze, a grozdje mi je podnosljivo.
    Arapski hljeb (pita se zove :D ) isto probaj (i jedi).
    Egzoticno voce samo izgleda egzoticno, cijene su..., a ukus :010: . Sve je nezrelo.
    Vjerovatno cete ici na Kornis plazu, ali meni je Yas favorit. Tamo sam se osjecala kao kraljica.
    Sto se izlazecih mjesta tice obavezno M.A.D. to se mora vidjeti, a prije njega neki od finih kafica na Yas-u.(meni se svidja Iris)
    Po restoranima nisam mnogo isla, a i to sto sam jela nije ostavilo utisak na mene.
    Na safari cete svakako ici i taj dan nemoj nista jesti. 1.v ozace te kao blesavi po dinama (adrenalin 1000), 2.na toj veceri u sklopu aranzmana ces imati izbor od 100 jela.

    Nesto sam nostalgicna pa sam se raspisala.
    :mahalo:

    (nije strasan off, pricalo se mnogo o hrani)
  • Helen
    Amater
    Amater
    Postovi: 390
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Making my dream come true

    od Helen » pre 7 godine

    Volja, hvala puno! :30:

    Narcisa, ovi saveti zlata vrede, hvalaaaaaaa :020: A verujem da i čokoladne urme zlata vrede, probaću sve što nude na tezgi :D
    Ići ćemo i na Corniche i na Yas plaže i naravno na safari :D Arapski hleb - pitu sam jela ovde već i svidelo mi se, ali svakako želim da probam tamo. Zapravo sumnjam da ću se zadržati na "probavanju" :oops: A za voće i drugarica kaže da nema ukusa uopšte, samo avokado jede redovno, a mango, passion fruit i slične egzotike kaže da imaju baš plastičan ukus :010:
    Hvala još jedanput, javljam utiske kad se vratim! :pivo:


    Inače juče sam išla u kupovinu da malo obnovim orman. Farmerke kupila veličinu 40 (bila sam 44 pre). Našla i razne neke haljine, suknje... Za šta god da sam se uhvatila fino mi je stajalo. Sjajan osećaj 8)



    09.10.2016. DAN 14
    D: beskvasni hleb, jaja, paradajz
    R: beskvasni hleb, sir, šunka
    U: banana, kakao, med
    V: tuna, paradajz

    FA /

    10.10.2016. DAN 15
    D: banana
    R: slanina, jaja, beskvasni hleb, paradajz
    U: jabuka
    V: belo meso, karfiol

    FA /
    Poslednja izmena od Helen u 11 Oct 2016, 16:27, izmenjeno 1 put ukupno.
    visina 157cm, godine 26
  • Luna85
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 642
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Making my dream come true

    od Luna85 » pre 7 godine

    Pravi je izazov jesti negde van kuće kako treba, ja to nikada nisam uspevala tako da skidam kapu :)
    Početak 9.1.2016 - 74 kg 17.4.2016 - 61.3 kg drugi novi početak 17.9.2017 - 66 kg
  • oliveras
    Amater
    Amater
    Postovi: 482
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Making my dream come true

    od oliveras » pre 7 godine

    Helen, cestitam na minuse, polako polako otislo je 9 kg. sto nije bas malo :veseljak:
    Bravo za obnovu garderobe, to je predivan osecaj kad mozes kupiti sto ti se dopada a i odlicno ti pristaje...
    Jelovnici kao i uvjek su ti odlicni...
    Lepo se provedi kod drugarice, i da, zamalo da zaboravim, prekrasnoooo izgledas :hi-fi: :mahalo:
    Slika
    12.07.2013-04.2015 pocetak 97.7 kg. kraj 80 kg.
    UN 29.11.2015-27.02.2016 pocetak 86.6 kg. kraj 79.5 kg.
    07.05.2016 pocetak 78.5 kg.
  • usamljena_bucaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 122
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Making my dream come true

    od usamljena_bucaa » pre 7 godine

    Helen kako se provodis pisi nam, i falis nam svakodnevno :009:
    06.01.2020.g 102 kg
    07.02.2020.g 93,400 kg
    07.03.2020.g 87,300 kg
    07.04.2020.g 82,400 kg
    07.05.2020.g 78,700 kg 😟
    07.06.2020 ?
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Making my dream come true

    od narcisa » pre 7 godine

    Helen online si :skakutalo: . Jedva cekam izvjestaj. :mahalo:
  • Helen
    Amater
    Amater
    Postovi: 390
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Making my dream come true

    od Helen » pre 7 godine

    Evo me :D Juče sam se vratila. Produžila sam boravak sa planiranih 5 dana na 2 nedelje :oops:
    Bilo mi je fenomenalno!!! :ljubav2: Toliko mi je prijalo tih 30 stepeni, sunce bez oblaka, more... Preporodila sam se!
    Mislila sam da će mi taj luksuzni način života tamo biti too much, ali brzo se čovek navikne na udobnost :oops:

    Jela sam čokoladne urme i donela kući, svi su oduševljeni! Nisam previše lokalne hrane probala, pita hleb mi se dopada, humus, šavarma naravno. Nisam imala problem sa neukusnim povrćem. Jela sam najviše čeri paradajz, crvenu papriku, krastavac, avokado i rukolu. Jednom smo samo bile u nekom lokalnom restoranu gde nema turista (nije u hotelu, nije fensi) i najele se pošteno neke začinjene piletine i pirinča za male pare :D Narcisa ne znam da li si jela kanafe, mnogo mi se dopada taj slatkiš! Bila si u pravu za safari, voze kao ludi, zamalo da povratim :D Ali večera kasnije je bila fantastična!

    Off topic za Narcisu, izvinjavam se ostalima :D Nisam otišla do Yasa, bilo nam je baš daleko, išle smo najviše na Saadiyat plažu i na Corniche. Sviđa mi se dosta mesta za izlaske, naročito Asia de Cuba bar na Cornichu a često smo išle u Jazz bar u Hiltonu. Do MADa isto nisam stigla, ali biće prilike, idem opet čim mi se ukaže prva prilika 8) A možda ću pokušati i da se preselim tamo.

    Kilaža malo manje nego na tikeru. Jela sam malo, nisam baš imala apetit, valjda od vrućine i adrenalina :D Ali ne mogu da pomerim tiker, kaže da mi ne radi PIN kod :neznalica:
    Od sutra nastavljam po starom.

    Novi cilj 59,9kg do Nove godine.
    visina 157cm, godine 26
  • Kufi
    Amater
    Amater
    Postovi: 376
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Making my dream come true

    od Kufi » pre 7 godine

    Dobro je, ja konto kupio te neki šeik za 5 kamila. :D
    Nema sveca bez Velike Petke, ni pištolja bez duge devetke.
  • leonida
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1461
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Making my dream come true

    od leonida » pre 7 godine

    Stvarno, Kufi, 5 kamila ... to je čisto podcenjivanje ... da je koja vreća zlata u pitanju pa da i posumnjamo :D .
    Helen, baš mi je drago da ti je odmor prijao i da si se lepo provela. Družimo se i dalje :D .
    Početna kilaža 99 kg, krajnja 67 (oko godinu dana dijete).

    Nov početak 03.09.2018.početna 79, trenutna 76, cilj 67.
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Making my dream come true

    od narcisa » pre 7 godine

    Superrrr!
    Ti si looda ako si mislila da ostanes samo pet dana. Ja sam jevrej koji sve dane iskoristi ;). Cuj platiti vizu za 15, a ostati 5. :NN05:
    Hvala Bogu bice prilike da opet odes, nije preko svijeta.
    Da, da, Kuba vam je blizu, sasvim je logicno da ste tamo visile.
    Taj dzez nisam posjetila, eto preporuke za mene.
    Bravo za minus i drzim fige za ostvarenje novogodisnjeg cilja.
    :009:
  • Helen
    Amater
    Amater
    Postovi: 390
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Making my dream come true

    od Helen » pre 7 godine

    Evo i mene opet. Stagniram već duže vreme, motivacija mi je opala, počnem svaki dan i na kraju ipak pojedem neku čokoladu ili testo uveče :neznalica: Nisam ni trenirala oko mesec dana, osećam kao da sam se ugojila iako vaga stoji kao na tikeru. Definitivno sam su mi se mišići opustili, ne osećam se lepo. Krećem od danas opet da pišem jelovnike, pa makar i brljala, sve ću napisati.
    visina 157cm, godine 26
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Making my dream come true

    od narcisa » pre 7 godine

    Nema povlacenja, nema predaje.
    Pisi nam pisi, a zlikovac od vage iz metar ce morati da pokazu rezultat.
    :mahalo:
Odgovori 676 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: _Debeljuca_ i 10 gostiju