Odgovori 676 postova
Making my dream come true
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Making my dream come true

    od narcisa » pre 7 godine

    Srecna sam sto si puna elana, taman sam se i ja nadojila kroz tvoje postove.
    Bice pravo toplo i pocrnices samo tako ;). Obavezno se mazi kremama da te slucajno ne prevari vjetric.
    :mahalo:
  • Sax
    Amater
    Amater
    Postovi: 289
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Making my dream come true

    od Sax » pre 7 godine

    Da li se to meni čini ili je to nova sličica, sa novom frizurom na avataru? Sviđa mi se!!! :23:
    A što se vežbanja tiče sve znam, situacija je identična, gledam makar da uglavim šetnju kad god mogu, jer mi ostalo slabo ide :oops:
    • start........ 79,9kg, 14.08.2020.
      trenutno.. 78,4kg
      cilj 68,5kg pa 65kg
  • Helen
    Amater
    Amater
    Postovi: 390
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Making my dream come true

    od Helen » pre 7 godine

    Narcisa drago mi je ako sam ti dala elana :020: Da, u pravu si! Drugarica mi baš prekjuce javlja kako je malo zahladnelo tamo u smislu da je postalo prijatno i da se ne preznojava dok se šeta :D Biće baš sjajno vreme kad odem :skakutalo:

    Sax jeste, nova sličica :oops: U malo čupavijoj varijanti 8) Godinama sam mrzela svoje fotografije, držala cveće i plaže umesto profilnih slika :D Ali sad posle dugo vremena me nije sramota svojih fotki :oops:
    visina 157cm, godine 26
  • Luna85
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 642
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Making my dream come true

    od Luna85 » pre 7 godine

    Baš si lepa, sviđa mi se kako zračiš 8)
    Početak 9.1.2016 - 74 kg 17.4.2016 - 61.3 kg drugi novi početak 17.9.2017 - 66 kg
  • usamljena_bucaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 122
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Making my dream come true

    od usamljena_bucaa » pre 7 godine

    Meni je zao sto si promenila sliku, po njoj te se sjecam kad sam prosli put otvorila dnevnik i tad si me kritikovala kako malo jedem..haha
    A stidit se takve ljepote, prelijepa si :) :009:
    06.01.2020.g 102 kg
    07.02.2020.g 93,400 kg
    07.03.2020.g 87,300 kg
    07.04.2020.g 82,400 kg
    07.05.2020.g 78,700 kg 😟
    07.06.2020 ?
  • Sax
    Amater
    Amater
    Postovi: 289
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Making my dream come true

    od Sax » pre 7 godine

    Lepa si, mlada, zgodna...! Drago mi je da si počela da uviđaš kakva si cica.
    Baš se radujem tvom putovanju, ideš u idealno vreme, biće to prava uživancija :009:
    • start........ 79,9kg, 14.08.2020.
      trenutno.. 78,4kg
      cilj 68,5kg pa 65kg
  • leonida
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1461
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Making my dream come true

    od leonida » pre 7 godine

    Ja stvarno ne znam zbog čega si mrzela svoje fotografije :shock:
    Lepa, mlada ... treba da se ponosiš sobom :)
    Početna kilaža 99 kg, krajnja 67 (oko godinu dana dijete).

    Nov početak 03.09.2018.početna 79, trenutna 76, cilj 67.
  • volja cini cuda
    Amater
    Amater
    Postovi: 194
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Making my dream come true

    od volja cini cuda » pre 7 godine

    Helen evo i mene ponovo na forumu. Moram i tvoj avatar da pohvalim. Bas si slatka. Polako tek ces ti da uvidis koliko si lepa i koliko imas kvaliteta. Mi devojke nekad zaboravimo nasu vrednost, pocnemo da se uporedjujemo a i mediji i drustvo namecu svoj neki ideal i tako..izgubimo samopouzdanje. Ali sve se to moze zaustaviti i obnoviti radom na sebi i ljubav prema sebi i samopouzdanje..
  • Tebi_Za_Ljubav
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 744
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Making my dream come true

    od Tebi_Za_Ljubav » pre 7 godine

    Šećeru :ljubav2: Pa ti si meni preslatka :) a i čestitam ti na skinutim kilama. Lep posao si uradila dok me nije bilo :*
    Bez obzira šta mi se desi, ja sam borac, a ne žrtva!
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Making my dream come true

    od narcisa » pre 7 godine

    Ja volim cupave varijante, a volim i cupavce :wink: .
    :mahalo:
  • Helen
    Amater
    Amater
    Postovi: 390
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Making my dream come true

    od Helen » pre 7 godine

    Ufff koliko ste me nahvalili, crvena sam kao paprika :D :020: :ljubav2: Hvala vam svima :30:
    Luna, Usamljena buco, Sax, Leonida, Volja, TZLJ, Narcisa :30: :31:
    TZLJ potpuno si u pravu, ja sam skroz izgubila samopouzdanje, hodam ulicom i mislim da sam manje vredna od nekih anonimnih mršavih ljudi pored mene :010: Nisam ni blizu cilja, ali generalno je sada situacija mnogo bolja, samopozdanje mi se polako ali sigurno vraća :)

    02.10.2016. DAN 7
    D: sir,tunjevina, hleb beskvasni, salata šargarepa
    R: belo meso pohovano u susamu, bećarac
    V: /

    FA /

    03.10.2016. DAN 8
    D: palačinke od heljdinog i ražanog brašna, sir, pečenica, salata paradajz
    U: banana
    R: belo meso, kelj, salata paradajz

    FA /

    04.10.2016. DAN 9
    D: jaje, sir, hleb beskvasni, salata paradajz
    R: svinjetina, bećarac
    U: banana
    V: pečenica, jogurt

    FA /

    Vaga kaže -500g, nije nešto ali beležim radi motivacije :020:
    Mislim da su mi jelovnici prilično savršeni prethodnih dana, ali raspored obroka nije. Možda bi trebalo da počnem da zapisujem satnicu.
    visina 157cm, godine 26
  • leonida
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1461
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Making my dream come true

    od leonida » pre 7 godine

    Šta znači normalni, mršavi ljudi?
    Tvoj BMI će uskoro biti u granicama normale i to je ono što je bitno.
    E sad ... linija u okviru normalnog BMI-a je stvar ukusa ... neko voli malo oblije žene, a neko manekenski tip. Nekoj ženi stoji da bude malo oblija, a nekoj ne ... dokle god je kilaža u zdravstveno normalnim okvirima ... ostalo su finese. Ja lično (a veruj, i većina muškaraca) smatram da su manekenke premšave ... izgladne se do maksimuma, izgube sve obline koje nas određuju kao žene, pa onda stavljaju silikonske grudi da bi se ipak videlo kojeg su zapravo pola :shock: ... za mene, a verujem i za većinu normalnih ljudi, to nije ideal lepote, čak štaviše ...
    Nekad u ogledalu ne možeš da vidiš realno sebe. Gledaj se na fotografijama, u poređenju sa ljudima oko sebe i onda ćeš shvatiti kako izgledaš. U svakom slučaju, lepota zaista nije samo stvar fizičkog izgleda, vrlo je bitna i energija kojom zračiš ... ako si pozitivna, raspoložena, samouverena ... i okolina će te doživljavati kao mnogo privlačniju nego ako si mrzovoljna, utučena i iskompleksirana, pa makar bila i najlepša u okruženju :) Koliko puta si čula komentar tipa : Jaoj, kako je lepa! U stvari nije posebno lepa, ali zrači nečim ...
    Početna kilaža 99 kg, krajnja 67 (oko godinu dana dijete).

    Nov početak 03.09.2018.početna 79, trenutna 76, cilj 67.
  • Tebi_Za_Ljubav
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 744
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Making my dream come true

    od Tebi_Za_Ljubav » pre 7 godine

    Ako ti sebe prihvatiš takvu kakva si, možeš očekivati i da te drugi prihvate. Ako sebe ne ceniš dovoljno, veruj mi ni ostali neće.
    Jednom prilikom šalila sam se sa momkom i rekla za sebe "baš sam djubre", on je rekao "ti sebe najbolje poznaješ, ko sam ja da se tu mešam" :D i kada malo bolje razmislim, zaista sebe najbolje poznajemo i nema potrebe da nam drugi govore kakvi smo. Ceni sebe, voli sebe bez obzira kako izgledaš, razmišljaj pozitivno pa će tako i biti :)
    Bez obzira šta mi se desi, ja sam borac, a ne žrtva!
  • Kufi
    Amater
    Amater
    Postovi: 376
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Making my dream come true

    od Kufi » pre 7 godine

    Ja lično (a veruj, i većina muškaraca) smatram da su manekenke premšave ... izgladne se do maksimuma, izgube sve obline koje nas određuju kao žene, pa onda stavljaju silikonske grudi da bi se ipak videlo kojeg su zapravo pola :shock: ... za mene, a verujem i za većinu normalnih ljudi, to nije ideal lepote, čak štaviše ...
    Ne vecina muskaraca nego svi (gejeve ne racunam). ;) Par kila viska nije problem ako je rasporedjeno na pravom mjestu.
    Moja dobra prijateljica ima bogom danu genetiku da kad god nabaci koju kilu sve joj ode u guzove, nista na stomak ili lice.
    Nema sveca bez Velike Petke, ni pištolja bez duge devetke.
  • Sax
    Amater
    Amater
    Postovi: 289
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Making my dream come true

    od Sax » pre 7 godine

    Kufi me uvek nasmeje :16:

    Klopica ti je savršena i čestitam minus :013: svaki gram dole vredi!!! A pola kilograma nije malo.

    :009:
    • start........ 79,9kg, 14.08.2020.
      trenutno.. 78,4kg
      cilj 68,5kg pa 65kg
Odgovori 676 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju